folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kitaplarımı Nerede Ve Nasıl Satabilirim?

Kitaplarımı Nerede Ve Nasıl Satabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Merhaba, kütüphanemdeki kitapları 5 - 7 liradan civarından satmak planım var. Hemen hemen hepsi kitapyurdu ve idefix'den aldım.

Sevgilerimle.

Edit Not: Kitapların bir kısmının ikinci elden aldığımı hatırladım, mahçup olmak istemem.

Dark_Lord tarafından 09/Oca/20 19:48 tarihinde düzenlenmiştir

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Kitapların isimlerini yazabilirseniz buradan bile satabilirsiniz bir kısmını.

Toplu satış için sahaflar ile görüşebilirsiniz.

Tek tek satış için de sahibinden.com, tr.letgo.com gibi siteler işinizi görecektir. Çevremde bu siteler üzerinden çok kitap satan oldu

Mustafa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

vay arkadaş hep böyle konular parasız zamanıma denk gelir

Ne Mutlu Türk Doğana..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Aslinda birisi kargolarla anlasip bu tarz ürünleri ücretsiz ya da düsük ücretle gönderebilse güzel olur. Ikinci el kitaplar kütüphanelerde eskimeye terkedilmez. Bir websitesi acilir, herkes kitap alir-satar. Kargo da 1-2 lira olur.. Ama bizim insanimiz kötüye kullanir..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Aslinda birisi kargolarla anlasip bu tarz ürünleri ücretsiz ya da düsük ücretle gönderebilse güzel olur. Ikinci el kitaplar kütüphanelerde eskimeye terkedilmez. Bir websitesi acilir, herkes kitap alir-satar. Kargo da 1-2 lira olur.. Ama bizim insanimiz kötüye kullanir..

Kargo ücreti kısmı hariç, dediğin işi nadirkitap yapıyor halihazırda.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myrize
    myrize's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

ikinci el kitap satışı ile alakalı site yapmışlar nadirkitap.com

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

evet bu siteyi arada bir görüyorum .. Keske kargo firmasiyla anlassa iyi olur. Ayrica komisyon olayi varsa o da min. seviyede olmali. Ben hayrina yapardim mesela :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

Kaç tane var. Sayı ve toplu fiyat detay verebilir misin

imzayı bıraktım basıyorum artık
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avcilar
    Avcilar's avatar
    Erkek

Nadir Kitap dehşet bir şey.Bir keresinde Tarihi, Arapça alfabeli, Kürtçe bir kitap rica ettim;basıp yolladılar.Sağolsunlar...

Avcilar tarafından 09/Oca/20 18:47 tarihinde düzenlenmiştir

Light Rock Fishing
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Elindeki kitaplar nedir hocam? Yazabilir misin?

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı

Elindeki kitaplar nedir hocam? Yazabilir misin?

https://yadi.sk/d/EVX9qK90vegDJA hocam görsel olursa daha iyi olur zannımca. dosya isimlerindeki tirenin sağındaki kitabın fiyatı

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
Toplam Hit: 5601 Toplam Mesaj: 45
kitap kitap satmak ucuz kitap