folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kıyıköy Mü Kastro Mu?

Kıyıköy Mü Kastro Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Merhaba, müridler.

Yarın kamp için kırklareline gideceğiz 3 arkadaş. Kıyıköye mi gitsek kastroya mı? Daha önce iki yere de giden gören varsa bize öneride bulunabilir mi? Nerelere gezmeye gidilir oralarda? Ne yapmamızı önerirsiniz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek

kiyikoy iyidir 5 kez falan gittim kafa dinlemek icin guzel bi yer kamp icin yerleride mevcut 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    SquarT bunu yazdı

kiyikoy iyidir 5 kez falan gittim kafa dinlemek icin guzel bi yer kamp icin yerleride mevcut 

kamp yerleri denize yakın mı hocam? Ateş yakılabiliyomu bir de?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek

denize çok yakın kamp yerleri ortadanda nehir gibi bişey geçiyo ben hiç kamp yapmadım orda köylülerden ev kiralayıp kalmak daha mantıklı geldi. ateş yakılıyor mu görmedim o konuda birşey söyleyemeyeceğim. Ancak gece eğlencesi pek olmaz. sessiz sakin kafa dinlemek için güzel bi yer

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

hocam kıyıköye git ama hafta sonu gitme. Denize sıfırsın. Ateş yakılıyor. Ama hafta sonu gidersen bildiğin afrikadaki köy gibi. herkez orada ve çamaşırını yıkıyor,asıyor yemek yapıyor yani çok kötü.

Deniz ||||||| Kumsal |||||| Nehir tarzında bir yer. Güzel ama dediğim gibi hafta sonu gitme pişman olursun.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

hocam kıyıköye git ama hafta sonu gitme. Denize sıfırsın. Ateş yakılıyor. Ama hafta sonu gidersen bildiğin afrikadaki köy gibi. herkez orada ve çamaşırını yıkıyor,asıyor yemek yapıyor yani çok kötü.

Deniz ||||||| Kumsal |||||| Nehir tarzında bir yer. Güzel ama dediğim gibi hafta sonu gitme pişman olursun.

H.içi gitme imkanım yok hocam napalım yarın çıkıcam işte 1 mayıs diye bi gece kalıp döneriz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erakkoca
    erakkoca's avatar
    Erkek

Kıyıköy gerçekten çok güzel bir yer. Daha önce 4-5 defa gittim. Ama hafta sonu gerçekten çok kalabalık. Hafta içi gidilmeli.

erakkoca tarafından 30/Nis/15 13:24 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Merhaba, müridler.

Yarın kamp için kırklareline gideceğiz 3 arkadaş. Kıyıköye mi gitsek kastroya mı? Daha önce iki yere de giden gören varsa bize öneride bulunabilir mi? Nerelere gezmeye gidilir oralarda? Ne yapmamızı önerirsiniz.

sakın kastroya gitme. önermiyorum bir kere gittim pişmanım yolu bir kere berbat bir durumda oraya gitmez. Oraya varınca da lan bu kadar karavan buraya nasıl geldi o yoldan diyorsun. Herkes kendi arazini parsellemiş. Ayrıca denizde yüzemiyorsun hemen kıyıya çekiyorlar seni 3 metro açılmana izin var ve doğal olarak da boyunu geçmeyince yüzemiyorsun. Fiyatları da boru gibiydi. Sakın ama sakın gitme.

Nerede o eski günler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Kıyıköye gittik arkadaşlar bazı manzaraları çok sevdim, özelllikle çadırı kurduğumuz yer ormanın bitimi dik bir bayırın altına kurduk az esiyor ve deniz manzaralı çok güzel bir yerdi

2. Resmi çadırları kurduğumuz yerden çektim

ArduouS tarafından 02/May/15 19:30 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

kıyıköy iyidir

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Hocam nasil buldun kiyikoyu?

guvenlik kalabalik vs nasil?

en yakin yerlesim yeri ne kadar, gece rahat kalabildinizmi cadirda vs?

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
Toplam Hit: 2286 Toplam Mesaj: 17