Kız Arkadaşımı Üzmeden Nasıl Ayrılabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    mevzu çok uzun ve karışık. Özetleyerek kısaca anlatayım

Aynı sınıftayız. Bunun bi çıktığı vardı, başka şehirden. (nasıl oluyosa aq) Ben sınıfta aktif, sevilen, baş biriyim. Hoşuma giden kızlara takılmak, uğraşmak da huyumdur. Bunun çıktığı olduğunu öğrenince azalttım tabii bu şeylerimi. Herneyse. Tel nolarımızı verdik. Msjlaşmaya başladık. Öyle öyle derken yakınlaştık. Bayağı bi sürdü sonuca gelelim. Kız, çıktığından ayrıldı. 2lemdeydi. Bana msjda "kararımı verdim, pazartesi açıklayacam dedi" 4 Mayıs 2009 Pazartesi saat 13:10 sularında açıkladı. Başladık.

Belli bi zaman geçti aradan.
    Bir çarşamba akşamı msjlaşırken: "yarın dershaneye giderken beni alırsın evden, geldiğinde msj atarsın, aşağa inerim gideriz." dedim. (benim ev dershaneye yakın, onun da yolunun üstü) Tamam sorun yok. Öğleden sonra da aynısını anlaştık. Kız, o arada yoldaydı, arkadaşlarınla dershaneye doğru gidiyodu. Babası, kızın telle uğraştığını iş yerinin camından gördü ve peşine gitti (biraz şüpheliydi zaten, sevgilisinin olduğunu düşünüyodu) Kız bizim apartmana girerken babası gördü. Bu günden sonra sıkıntılı dönemler başladı.

Telefonuna döküman çıkardı. Ayda 4000küsür msj falan vardı. E tabii haklı olarak -kız babası sonuçta- kızdı, bağırdı çağırdı. Tek rahat olduğumuz yer dershaneydi; ama son zamanlar burda da rahat değildik. Babası gelip gidiyodu ve büyük ihtimal tanıdığı birini kızı gözlemesi için tutmuştu. Bir kere bile birlikte dışarı gidip gezemedik, takılamadık. Konuşurken de bu baba-ev işleri olurdu, canım sıkılırdı, ikimizin de canı sıkılırdı.

Bu adam sonra bizim evi aradı. Pazartesi günüydü. Deneme sınavına gidecekken baktım tel çaldı. Annem konuştu onla. (babam merhundur) ben de duyuyom konuşmayı. "sonuçlarına katlanmam/karışmam" böyle bir şey dedi. Yani açık tehdit.  (1)
    Annem deneme sınavının bitiş saatlerinde dershaneye geldi. Bizim masaya geldi kantinde. Güzel güzel konuştu. Siz daha küçüksünüz okumanıza bakın temalı güzel bi konuşma yaptı. Sonra baktık kızın babası geldi. Ben ve annem ordayken bi kelime etmeden kızını çağırdı gittiler.

Yine olaylı ve bunalımlı dönemler...

Babası, geçen perşembe günü bidaha aramış evi. Ben o ara dershanenin önündeydim arkadaşlarla. Baktım tel çalıyo, ev arıyo. Annem çok sinirliydi bağırdı çağırdı bana. Aldım arkadaşı gittik bize. Olayı konuştuk, sakinleştirdik annemi. Adam bu sefer de "günah benden gitti" demiş  (2) O adamın anasını bacısını skesimiz geldi arkadaşla. Beni yolda gördü 1 kere. Ters ters baktı gitti. Benle konuşmuyo da annemle konuşuyo. Gittik idareye, bizim evin nosunu ilknurun babasına siz mi verdiniz dedik. Onlar vermemiş. Neyse bu sorun değil. X abiye anlattık durumu. Cuma günü bekledik adamın işten çıkmasını. 17:00'de çıkıyodu. X abi evin bir daha aranmayacağı, bi kadından tehditli konuşulmayağı, bize etsene tehditi, doğru dürüst ol, ayağını denk al konulu bi konuşma yaptı. Adam tam kılıbık korkak şerefsizin teki.
    aq sanki birbirini sevmekle namus gidiyo, ad çıkıyo. Hiç bir aşırı tavrımız olmadı dışarıya karşı. Hatta çoğu kişi bilme bile bilmiyodu. Adam da zaten eski kafa, hadi eski kafa olsun dangalağın yobazın teki.

Şimdi ben böyle o.ç bi hefinin, öldürene kadar vurmak istediğim bi herifin, boyu skimin kalkmış hali kadar olan bi herifin kızıyla nasıl geleceğe dönük ciddi bi ilişki düşüniyim. Allah'a şükür ki aşık değilim kıza, ama seviyorum yani çok seviyom. Fakat son zamanlar sevgim gitti bitti. Annem her şeyden üstündür. O ne derse yaparım. O daha istemiyo o kızla birlikte olmamı. Bu 2. aramadan sonra.
    Annem için her şeyi yaparım, yakarım yıkarım, öldürürüm, diriltirim.

--------------------
    olay bu.

Bu kızdan ayrılacam; ama kız çok seviyo beni. Ben ondan daha iyisini bulurum; ama o benim gibi birini bulamaz.
    Üzülmesini istemiyorum. Bu 2. aramadan sonra sınıfta hiç bakmadım ona, ağladı, üzüldü. Tabii belli etmesem de ben de üzüldüm.
    Ne yapsam da ayrılsam, ne desem.
    Tecrübeli, aklı selim, olgun abileriminden, ablalarımdan fikir ve nasihat bekliyorum.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paradox21
    Paradox21's avatar
    Erkek
    Ben ondan daha iyisini bulurum; ama o benim gibi birini bulamaz. Çokmu mükemmelissn hoca?

SiYaH SaÇ aK DeFtErLe GeLdİN aK SaÇ SiYaH DeFteRLe gİDiosun........
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

Paradox21 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ben ondan daha iyisini bulurum; ama o benim gibi birini bulamaz. Çokmu mükemmelissn hoca?
    o kadar yazıyı okudun da buna mı yorum yaptın amk. Evet ben mükemmelim. Hiç değilse ailem, onun babası gibi şerefsiz değil.

içimde kalmasın sana BSG !!!!! demek istiyorum.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paradox21
    Paradox21's avatar
    Erkek

NighT-7 bunu yazdı:

Paradox21 bunu yazdı:
    o kadar yazıyı okudun da buna mı yorum yaptın amk. Evet ben mükemmelim. Hiç değilse ailem, onun babası gibi şerefsiz değil.

Hocam istediğini de ama sen kendini beğenmişşin(bn senin  gibi gizili saklıda demiyorum) kız seni madem sewio annemin sözünden çıkamam deyip kızı ortada bırakmassın heee braktın snnn bilceğin işi ama bign gelir senide biri yakar bırakır yarı yolda aklın başına gelir.allah hidayet nasip etsin sana

SiYaH SaÇ aK DeFtErLe GeLdİN aK SaÇ SiYaH DeFteRLe gİDiosun........
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Paradox21 bunu yazdı:

Hocam aslında bu tam övüme gibi anlaşılmasında bazen gerçekten de öledir.

Bir taraf çok daha iyisini bulabilir diğer taraf  için en iyisi budur.

Kendimden biliyorum :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

Paradox21 bunu yazdı:

NighT-7 bunu yazdı:

Paradox21 bunu yazdı:

Hocam istediğini de ama sen kendini beğenmişşin(bn senin  gibi gizili saklıda demiyorum) kız seni madem sewio annemin sözünden çıkamam deyip kızı ortada bırakmassın heee braktın snnn bilceğin işi ama bign gelir senide biri yakar bırakır yarı yolda aklın başına gelir.allah hidayet nasip etsin sana

bilader Allahını seversen daha yazma bu konuya. sktin konuyu zaten.

Ben sadece annem ayrıl dedi diye mi ayrılacam kızdan.  Annem böyle durumlarımı öğrenince ayrıl demez zaten, ailesi nasıl vs der.
    Annemin ayrılmamı istemesinin sebebi kızın babası
    kızın ortada kaldığı yok; evli miyiz, nişanlı mıyız, sözlü müyüz aq? Hem ben ilk çıktığı değilim kızın.

Konuya dönelim

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kcarakilic
    kcarakilic's avatar
    Erkek

sirpence bunu yazdı:

Paradox21 bunu yazdı:

Hocam aslında bu tam övüme gibi anlaşılmasında bazen gerçekten de öledir.

Bir taraf çok daha iyisini bulabilir diğer taraf  için en iyisi budur.

Kendimden biliyorum :D

aynen katılıyorum buna..

sana tavsiyem kızdan birden ayrılma alıştıra alıştıra uzaklaştır kendinden

mesela kızın senden soğumasını sağla ilgi gösterme kızı nasıl soğutcağını sen daha iyi bilirsin kızı tanıyan sensin ama sakın birden bırakma yoksa peşinide bırakmaz bence..

kızın sevgisinin bitmesini sağla..

çünkü arada bağlılık var kolay olmaz koparmak bağı..

-kcarakilic- -Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk Milleti"ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. M.Kemal ATATÜRK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi
    korkma kendini bulunmaz hint kumasida sanma kimse vazgecilmez deyildir.kivirmadan ayril iki gun uzulur 3. gun de sen beni nasi bukadar cabuk unuttu diye aglarsin :)

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    Potansiyel_Virus bunu yazdı:
    korkma kendini bulunmaz hint kumasida sanma kimse vazgecilmez deyildir.kivirmadan ayril iki gun uzulur 3. gun de sen beni nasi bukadar cabuk unuttu diye aglarsin :)
    hele unutsun beni de ne ağlaması sevinirim :)

@kcarakilic: evet, şu sıralar öyle yapıyorum. Hayırlısı, inş istediğimiz gibi sonuçlanır.

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

düşünceleri tamamen değişmiş bir erkek olarak şu nacizane düşüncelerimi yazıyorum

kız senin elinde demi yapabildiin kadar acı çektir mümkünse hayatı boyunca seni unutamasın

hem sevsin hemde nefret etsin ona 7.- 8. sınıf varlık mumelesi yap

hayvan gibi davran bunu hak ediyolar çünkü

hayatında güvenmen gereken tek kadında annen

tecrübe ile sabittir..

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    Sen ondan ayrılırsan her halukarda üzülecek. Gerçekten üzülmesin istiyorsan kötü davran ona, o seni terketsin. Kendisini daha iyi hisseder o zaman...

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
Toplam Hit: 4563 Toplam Mesaj: 14