folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Kız Arkadaşıyla Sorunu Olanlar Yada Kız Arkadaşına Söz Geçiremeyenler Okusun Sadece!!

Kız Arkadaşıyla Sorunu Olanlar Yada Kız Arkadaşına Söz Geçiremeyenler Okusun Sadece!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exen
    exen's avatar
    Erkek
    helal olsun kardeşim....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    zıktır edın ask mesk hıkaye ( dıyene bak: D)

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boyx0753
    boyx0753's avatar
    Erkek

kardeş yazdıklarını okudum ve çok hoşuma gitti ellerine sağlık dostum !!!

işte senin anlattıklarıını kız arkadaşılarımız sevgililerimiz bacılarımız yada herhangi karşı cinsten bi yakınımız anlamamak için ısrar ediyor!  zannediyorlar ki biz onların namusundan şüphe ediyoruz biz onlara güvenmiyoruz!!! bizler erkeğiz ve erkelere ne kadar güvenip güvenmeyeceğimizi biliyoruz işin kısa özeti bu! sevgililerimiz zannediyor kıskanıyoruz evet seven kıskanır kıskancız,, bacılarımız kızıyor evden dışarı çıkartmıyor eve kapatıyor evet eve kapatıyoruz kıskancız ve caniyiz ama asla sevgilimizden ve bacımızdan şüphe edecek kadar şerefsiz, haysiyetsiz ve puşt değiliz biz sadece onların dışarıdan gelebilecek tacizlere karşı korumakistiyoruz o kadar!!!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sberta
    sberta's avatar
    Erkek
    arkadaşlar dışarıdari ipsiz sapsız şerefsizlere karşı anamızı aşimizi bacımızı sevgilimizi korumamız konusunda sizinle hemfikirim yanlız bu tür koruma işlerini yaparken şiddet uygulamaya korumaya çalıştığımız insanı incitmeye hakkımız olmadığınıda bilmek lazım onları eve kapatarakta koruyamayacağımızı bilelim bir çoğumuzun bacısı sevgilisi veya kızı çalışıyor veya okuyor bunlar işe veya okula gittiği zaman nasıl korumayaı düşünüyorsunuz bence bu konuda çok fazla yapacak bir şey yok (evde zincirlemektan başka) benim görüşüm sizin bilinc altınızda kıskanclık yatıyor bir düşünün eşiniz veya sevgiliniz yada kızınız beraber geziyorsunuz birinin ona kötü gözle baktığını nasıl anlarsınız her bakan insanı kötü bakıyor diye suçlayamazsınız veya vuramazsınız peki birini vurduktan sonra ne olacak sen hapisteyken onları kim koruyacak yok arkadaş bence siz bunları bu kadar düşünmeyin cevrenizdeki insanları saldırılardan korumaya çalışın çünkü başka yapacak bir şeyiniz yok....... 
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    helal olsun:)

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoomsdayScreaM
    DoomsdayScreaM's avatar
    Erkek
    boyx0753 bunu yazdı:

kardeş yazdıklarını okudum ve çok hoşuma gitti ellerine sağlık dostum !!!

işte senin anlattıklarıını kız arkadaşılarımız sevgililerimiz bacılarımız yada herhangi karşı cinsten bi yakınımız anlamamak için ısrar ediyor!  zannediyorlar ki biz onların namusundan şüphe ediyoruz biz onlara güvenmiyoruz!!! bizler erkeğiz ve erkelere ne kadar güvenip güvenmeyeceğimizi biliyoruz işin kısa özeti bu! sevgililerimiz zannediyor kıskanıyoruz evet seven kıskanır kıskancız,, bacılarımız kızıyor evden dışarı çıkartmıyor eve kapatıyor evet eve kapatıyoruz kıskancız ve caniyiz ama asla sevgilimizden ve bacımızdan şüphe edecek kadar şerefsiz, haysiyetsiz ve puşt değiliz biz sadece onların dışarıdan gelebilecek tacizlere karşı korumakistiyoruz o kadar!!!

helal olsun kardeş doğru soyluyon
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FISTIK
    FISTIK's avatar
    Dişi

Helal olsun ben hiç bu şekilde düşünmemiştim biliyor musun harika açıklamışsın.. ki, ona açıklama yapman onu koyduğun özel yerden kaynaklanıyor..

çok güzeldi benşide aydınlattın bakış açım değişti biraz daha ve daha iyi anlamama sebep oldu..

Ki, evet bu kıskançlık değil çok doğru söylemişsin..

Her vazgeçiş, bir kaybediştir..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoomsdayScreaM
    DoomsdayScreaM's avatar
    Erkek

Öncelikle bu yazıyı bizimle paylaşan MaviOnlineTeaM 'e teşekkür ederim. (hem de çok)

Ayrıca ben bunu kız arkadaşıma verdiğimde bi farklı bakmaya başladı.

Sonra bana msj çekerek sen hayatımda başıma gelen en anlamlı şeysin vs.... türünden msjlar çekti.

Merak ettiğim şu ama LÜTFEN cvp verin soruma çünkü ben anlamadım aptalım yada... başka bsy. Bu yazıların içindeki sihir ne ki bukadar etkiliyo onları anlamadım. Yaw wallaha anlamadım niye bu kadar etkilendi benim kız ??? . Sırrı ne bunun.???

Cevap bekliyorum teşekkürler...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    :) sırrı kendini ifade ederek kıza onu anladığını ve onun ifade edemiyeceği şeyleri senin anlayabileceğini onu koruyacağını sevildiğini anlatmasıdır.

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackerlady
    hackerlady's avatar
    Dişi
    Bunun yaziyla hiç bir alakasi yok sadece karsindaki insanin dürüst oldugunu düsünüp ona inanmak istiyosun hepsi bu ayrica yazinin etkisini kaybetmeyeceginin garantisi mi var fikirler degismeye mahkumdur üzgünüm...

her sessizlik bir iç kanamadır...
Toplam Hit: 3652 Toplam Mesaj: 21