folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kıza Hediye Yada Süpriz.

Kıza Hediye Yada Süpriz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

Saat al

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------

irwa bunu yazdı:

bize yok böle düşünüpte bişiler yapanlar şansımızdanmıdır nedir :p

hocam ablamın eşi bildiğin donmuş yanardağın lawını getirmişti sende deişik  şeylere bakabilirsin ,)

bütün taşlar donmuş yanardağ lavı değilmidir?

değildir :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    Geçen doğumgününde marjinal bişey bulamadığımı kabullenip gidip kazak almıştım. 3 aydır hiç gündemden düşmedi bu konu. Hediye denilince kin kusuyorum artık. Belli ki sende düzgün bişey bulamamışsın, kızdan ayrılıp en büyük hediyeyi kendine armağan et hocam :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

Hacı ilk önce araban olması lazım. Araban olduğunu yada kiralayabileceğini varsayarak yazıorum.

Alacaksın çiçekçiden gül, "kız hangi çiçekleri seviorsa oda olabilir"

Gül aldığını varsayarak devam ediyorum.

Ufakca bi kutunun içine doldur gül yapraklarını kutuyuda aliminyum folyo ile sarki güzel görünsün. Eti cin amblemli koli biraz sırıtır :D

Arabanın arka koltuğuna sakla. Kızı ara güzel bi yere götür.. Arabadan inmek üzereyken tepesinden aşşağı boca et gül yapraklarını..

Gül yapraklarını döktükten sonra. Seni seviyorum adı herneyse... Peşindende güzel çok şaşalı bişi olmasına gerek olmayan kolyeyi boynuna tak.

Üç gün ayağa kalkamaz bilader. Göt olur karı oracıkta..

Denenmiş test edilmiş tecrübe ile sabit bir yazıdır..Telif hakkı yoktur isteyen kullanabilir :d

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

bundan al

seni hayatta unutma şansı yok.. 

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enis
    Enis's avatar
    Erkek

Hoca doğal ol yahu ne ise o :)

TBT
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qertenqelex
    qertenqelex's avatar
    Erkek

hocam bi tane yastık kılıfına en çok sevdiğiniz resminizi bastırt. güzel olur ;)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tufi
    tufi's avatar
    Erkek

fotoraflarınızı fotoshopta boyama kitabı gbi hazırla. hepsini birleştir. boyama kalemi al. kızlar sever bence. benimki sevmişti:D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

fikirler için hepinize teşkrler arkadşlar..

hediye olarak bilmem ney taşları ile süslenmiş bitane fotograflık yanında değişik bi anahtarlık vardı aynı taşlarla oda kaplı.taşların bi özelliği varmış en ufak bi ışıkta bile parıldıyor şeffaf..

neysem içersinie kızın fotografını çıkarttırdım fotograflığın içine koydum.kutusunu faln kapattım..anahtarlık falan kutunun içinde özel kutusu var.ç.

neysem kızla buluştuk şehri yüksekten gören bi bölgeye çıktık..konuşacak bişey kalmayınca arabada öyle pus pus oturur duruma gelince hediyeyi çıkartıp verdim..

komik bişey oldu..kız kendi resmini farkedemedi,arabnın içindeyiz bide alackarnlık olunca normal haliyle..çok güzel falan beğendi..sora kendi resmi oldugunu anlayınca dahda begendi..ordaki resmi standart süs olsun diye resim koyarlarya o zannetmiş..iyi oldu..işte böyle..

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

Kasmayın bu kadar

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
Toplam Hit: 5466 Toplam Mesaj: 48