folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kıza Yapılırmı Bu Be !!!

Kıza Yapılırmı Bu Be !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şimdi anlatacağım olayda bir gram bile yalan fln yok bu anlatcağım olayı bi arkadaşım kız arkadaşına yapıyor ! Hoş artık arkadaşım değil.

Arkadaşımın kız arkadaşı vardı bunlar bir yıla yakın çıkıyorlardı bir gün akşam oturutoyoruz bereber, dediki; ben bi kız arkadaşımı arıyım,aradı telefonu kapalıydı ertesi gün sabah 9 da mesaj geldi mesajda eksiksiz şu yazıyordu: '' Okan ailem şehir dışına gitti 3 günlüğüne ben evde tek kaldım eski erkek arkadaşımı eve aldım akşam 8'den sabah 8'e kadar beraber olduk.'' Bu mesajın üzerine benim arkadaşım bitti diye bir mesaj attı ve 3-4 ay hiç telefonlarına bakmadı sonra arkadaşım dediki ben tekrar başladım Ebruyla dedi. Lan dedim bu işte bişi war ama ne ... Nese aradan 2 hafta geçti bunlar samimi baya .

Bunlar kafeden çıkıtlar bi akşam biz evde takılcaz gece gelmeyin dediler anladık iş yapıcaklar işte ama olay burada başlıyormuş meğer Okan 2 ayda her şeyi planlamış neyse bunlar ilişkiye başlamışlar okan demişki senin gözlerini bağlamak istiyorum ve ellerini kelepçelemek istiyorum demiş kız tabi bunu fantazi sanıp tamam olur demiş okan kızın gözlerini ve ellerini bağlamış demişki bekle 5 dk sonra geliyorum Okan eve başka bi arkadaşını almış odaya sokmuş o odaya soktuğu kişiye kızı tecavüz ettirmiş kız ilk başlarda anlamamış sonra huylanmış aç okan gözümü filan o adam gözünü bi açıyor üzerindeki okan değil başka birisi,çığlığı basıyor ama nafile o ara okan içeri giriyor diyorki aynen böyle diyor '' Ne bağırıyorsun orsp. herkezle birlikte oldun bnm arkadaşımlada olacaksın hatta şimdi bende gelicem beraber becercez seni '' demiş. Ondan sonra kemeri filan çıkarmış gerisini bilirsiniş işte.

Ebru bu olaydan sonra psikoloji denen bişi kalmıyor doktorlar filan ilaçlar ....

Bunu sizinle paylaşmak istedim yanlış anlaşılmasın! Sizin bu olay hakkındaki yorumlarınız nedir ? Ebru ne kadar şuçlu ? Okan ne kadar şuçlu ?

Every thing"s place and her time reach
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

olayda suçlu olan ebru okanınki sadece intikam bence iyi yapmış derim okan kızın psikolojisi bozulmuş felan okanın artık şeyinde olur mu

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Fazlasıyla hakketmiş kız... Ben olsam resimlerinide çeker tüm net alemiyle paylaşırdım.

Bir erkek için aldatılmak çok zor bir durum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek

=] Az bile yapmış..

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aluine
    aluine's avatar
    Erkek

Herşeyi yaparlar hocam, zaman kötü. Erkekler için bile, bi de kızları düşün...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Kizin yaptigi ne kadar hayvanliksa, erkegin yaptigi da ayni sekilde hayvanlik.

Insallah hepsini hayvanat bahcesine koyarlar.

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarasuZanu
    KarasuZanu's avatar
    Erkek

İnsan kılığında hayvan denen şey işte bu. fantezisinin amk.

düngece kız arkadaşıma sen marsta yaşa baban jupiterde bende onlara en uzak neresiyse orda öliyim varlığını bile bilmek istemiyorum dedim

aynı şey bu yaratıklar içinde geçerli.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

haketmis faise sende orda olmaliydin. hakkini vermis okan

hepimiz okaniz !

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek

Adaşım kanırta Kanırta intikam almış Öle popoya böyle pip yapmış helal olsun dıyorum :) 

P.s: Ama çok kötü bi şekilde intikamını almış  kızın yerınde kımse olmak ıstemez bide okan Hala  hapisde değilmi ?

ben küçükken 5 yaşındaydım lan bu kadar açık ve net.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ulutoyun
    Ulutoyun's avatar
    Erkek

Okan seni iyi yemiş.Adamın götünden kan alırlar.He birde yorum yapan herkes de okana hak vermiş.Gavat mısınız?Genç bir kızdan bahsediyo eşek sikmemişler insan bu insan.Böyle insanlar mısınız siz? Haklı haklı sende nasiplenseydin diyorsunuz.Bu mu benim memleketimin genci...yazıklar olsun be

Ayağın topal olsun yüreğin olmasın lenk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

Ulutoyun bunu yazdı:
    -----------------------------

Okan seni iyi yemiş.Adamın götünden kan alırlar.He birde yorum yapan herkes de okana hak vermiş.Gavat mısınız?Genç bir kızdan bahsediyo eşek sikmemişler insan bu insan.Böyle insanlar mısınız siz? Haklı haklı sende nasiplenseydin diyorsunuz.Bu mu benim memleketimin genci...yazıklar olsun be

-----------------------------

adam akilli yorum yap lan gavat senin babandir.

genc kizmis genc kizsa kizligini bilsin resmen o. kari iste

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
Toplam Hit: 21715 Toplam Mesaj: 145