folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kızlar Erkeklere Göre Daha Çokmu İş Buluyor? Araştırma Ve Deney

Kızlar Erkeklere Göre Daha Çokmu İş Buluyor? Araştırma Ve Deney

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Evet arkadaşlar tahribatın en kıdemli işsizi olarak bir araştırmaya girmeye karar verdim

hedef site: kariyer.net

yapacağım işlem: fake hesap

Açıklama: Bütün bilgilerim sabit olmak üzere bir tane bayan hesabı açacağım yani cinsiyet isim felan farklı olacak ama deneyimim mezun olduğum okul v.s hepsi aynı olacak tabi resimde farklı olacak. ve başvurduğum ilanlara birde o hesapdan başvuracağım

edit: cinsiyet ayrımı yapmayan ilanlara başvuracağım

Ortalama 1 aylık Süreç olacak cinsiyet ayrımı yapan firmaları tek tek burda yazacağım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

rezerve

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Bence kadın hesaplar daha çok iş bulur %50 daha fazla şansın var en azından yap bakalım sonuç ne çıkacak bekliyoruz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek

Ben adım gibi eminim kızların daha rahat iş bulduğuna.Bilmek güzel olur hangi firmaların böyle bir ayrım yaptığını.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

eee dünya kadar malın olacağına demişler

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

E bi yandan da haklılar yani. Atıyorum şimdi satış üzerine bir eleman alacaksınız. Tabi ki vasıf istemeyen işlerden söz ediyorum. Yoksa atıyorum sondaj malzemeleri satan bi tükanda bi bayan koyamazsın neyse. Kazma mı almayı tercih edersiniz yoksa zarif bir bayanı mı? Almaya niyeti olmayan bıyıklı bir odun dahi gelse o bayan vesilesiyle o malı, ürünü, hizmeti alır. :)

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

arastirmaya gerek yok oyle oldugu ortada zatenn

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek

geçenlerde gazete de şöyle bi ilan gördüm; manavda yatılı çalışıcak bayan aranıyor :/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

seyahat engelim yok alayıyla alayına giderim de yaz profile alper ağa :D adamlar taciz etmek için asgari ücretle çalışacak bayan eleman seçeneği olsa onu seçip ilan oluşturacaklar nerdeyse.

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

hocam her yerde o tür ayrım var,araşdırmaya gerek yok.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı:
    -----------------------------

E bi yandan da haklılar yani. Atıyorum şimdi satış üzerine bir eleman alacaksınız. Tabi ki vasıf istemeyen işlerden söz ediyorum. Yoksa atıyorum sondaj malzemeleri satan bi tükanda bi bayan koyamazsın neyse. Kazma mı almayı tercih edersiniz yoksa zarif bir bayanı mı? Almaya niyeti olmayan bıyıklı bir odun dahi gelse o bayan vesilesiyle o malı, ürünü, hizmeti alır. :)

-----------------------------
    İyide ürünün başında kız duruyor diyede gidip ihtiyacı olmayan birşeyi almaz. İnsanın ihtiyacı olduğu birşey oldumu başında kim duruyor ona bakmaz . Aldığı hizmete bakar.
Toplam Hit: 7237 Toplam Mesaj: 56