KIZLARIN NE İSTEDİĞİNİ BİLEN BİRİ VAR MI?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnRe
    AnRe's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben kızları çözebilecek biri olduğuna şahsen inanmiyorum ama ben kendimce sadece bir şeyi anladım bunca zaman onu paylaşmak istiyorum.. zaman ve mekan hiç farketmeden o anda karşılarındaki kişinin nasıl bir ruh hali veya karakter takınmasını kafalarından geçiriyorlarsa o olsun istiyorlar.. for example---> o anda kızgın, o anda sakin, o anda romantik, o anda maço, o anda komik, o anda utangaç, o anda ciddi, o anda laubali, o anda düşünceli vs. vs. uzar gider bu böyle.. ama bu yazdıklarımdan herhangi biri kızın alnından bir an için geçer ve sen müneccim b.ku yemediğin için bunu anlayamazsın yani alın okuyamazsın ve bu büyük bir suçtur.. sonra ne mi olur..? pınar nooldu olur.. bi anda bi surat bi tripler kaprisler anlamsız bi soğukluk.. ne oldu dersin "yok bişey" derler.. neden bu surat dersin cevabı "işte" dir. durumun benim anlayabildiğim kadarıyla bi parçası böyle süre gelir.. bilmem ne dersiniz.. ama kızları gözde büyütmeyelim arkadaşlar son olarak derim ki, KADININ ŞAMDANI ALTINDAN DA OLSA, MUMU DİKECEK OLAN ERKEKTİR.. kimse ulaşılmaz değil.. mutlaka onunda cezasını verecek biri çıkıyo karşısına :)) öperim herkesi..

AnRe..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    hatun bircok sey isteyebilir lakin en hoslarina giden ve bagimlilik yapani dayak. Ornegin cumartesileri benim hatunun samar gunu dovmezsem bir haller oluyor, surat yapip ifade edemedigi duygulari anlamami bekliyor.. Tabii ardindan gelen ters tokat ve savurmalar sonrasi yataga kapaniyor ve kendine geldiginde hicbir sey yokmus gibi boynuma sariliyor.

kari kiz oglan hic farketmez, dayaksiz iliski yurumez

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fartziuhm
    fartziuhm's avatar
    Erkek
    ya hojucuk daha ben o kadar ilerletemedim
    bir de seneye öss ye gircek
    etkilemesin dayak

ARZU m a aşık FATİH
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    Acılı biber turşusu ye ve turşu suyunu iç. Peşinden 2 adet suda haşlanmış yumurta ye hafif bir karın ağrısı duyacaksın. Sakın korkma. Hemen çeyrek soğanı rendele üstüne limon sık ve bir seferde yut. Kızı hemen ara. Çok acil buluşmamız lazım de bir şeyler uydur. İkna et. Kızı çok kalabalık bir yere götür. Kızla buluşana kadar karnını ez yumrukla vb şeyler yap. Beraber tam milletin ortasına oturun. Elini sımsıkı tut ve tüm gücünle kıçın patlayana kadar osur. Sonunda da derin bir oh çek.......
    Kıza hayatı boyunca unutamayacağı bir ders vermiş olacaksın. Her gece rüyalarına gireceksin. Her gök gürlediğinde seni hatırlayacak. Biriyle çıktığı zaman “aceba osuracak mı ?” diye düşünecek. Her gürültüyü osuruk sanacak. Kısacası delirecek....
    İşte intikam budur.

ftw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    PAKIZE SUDA kadinlari anlamaya calisan bir erkege diyor ki,
    "Hamambocegini takip edeceksin! Hamambocegi hizla bir istikamete dogru yol alirken, hicbir engelle karsilasmamasina ragmen aniden durur ve bambaska bir yone dogru kosmaya basLar. Bunun nedenini cozdün mü kadinlari da anladin demektir''.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_girL
    devil_girL's avatar
    Dişi
    JerusaLem bunu yazdı:
    -----------------------------
    sevgi, ilgi

aslında kızına göre değişiyr.

kesinlikle !!!!!!!

Benim Erkek arkadasim olmak isteyen bana özel mesaj atsin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    AnRe bunu yazdı:
    arkadaşlar ben kızları çözebilecek biri olduğuna şahsen inanmiyorum ama ben kendimce sadece bir şeyi anladım bunca zaman onu paylaşmak istiyorum.. zaman ve mekan hiç farketmeden o anda karşılarındaki kişinin nasıl bir ruh hali veya karakter takınmasını kafalarından geçiriyorlarsa o olsun istiyorlar.. for example---> o anda kızgın, o anda sakin, o anda romantik, o anda maço, o anda komik, o anda utangaç, o anda ciddi, o anda laubali, o anda düşünceli vs. vs. uzar gider bu böyle.. ama bu yazdıklarımdan herhangi biri kızın alnından bir an için geçer ve sen müneccim b.ku yemediğin için bunu anlayamazsın yani alın okuyamazsın ve bu büyük bir suçtur.. sonra ne mi olur..? pınar nooldu olur.. bi anda bi surat bi tripler kaprisler anlamsız bi soğukluk.. ne oldu dersin "yok bişey" derler.. neden bu surat dersin cevabı "işte" dir. durumun benim anlayabildiğim kadarıyla bi parçası böyle süre gelir.. bilmem ne dersiniz.. ama kızları gözde büyütmeyelim arkadaşlar son olarak derim ki, KADININ ŞAMDANI ALTINDAN DA OLSA, MUMU DİKECEK OLAN ERKEKTİR.. kimse ulaşılmaz değil.. mutlaka onunda cezasını verecek biri çıkıyo karşısına :)) öperim herkesi..

Çok çok haklısın dostum (:

kızlar herşeyi isterler.
    ve aynı anda.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_girL
    devil_girL's avatar
    Dişi
    ya bu kişisine göre deisirrrrrrrrrr

Benim Erkek arkadasim olmak isteyen bana özel mesaj atsin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj