folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Kizlik Zari Meselesi

Kizlik Zari Meselesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadow_in_diamond
    shadow_in_diamond's avatar
    Erkek
    bence kızlık zarının bilimsel açıklamasının yapılması çok saçnadır konuşulan konu tıbbı deil ahlaki bi boyuttur bu erkek içinde aynıdır kız içinde eğer bakire olmayan bir kıza orospu deniyorsa bakir olmayan erkek içinde aynı şey geçerlidir...türkiye insanın bunu kabullenmesi çok zaman alacaktır tabi..bu kişiye kalmış ahlaki bir boyut olduğundan kişiler kendilerine göre eş bulmalıdır...o zaman problem kalmaz...bir kişi buna namus der bir kişi buna normal der...türkiye içinse buna namus gözüyle bakar bizim inanclarımıza göre bu da böyledir yani olay inanç meselesidir...buna inanmaya lafım yok ama müslüman olup ben müslümanım diyen bir kişi kızlık zarına da erkeklik organına da sahip çıkmalıdır bunun islamiyet için erkeği veya kızı yoktur çarpıtılan konu budur........

vesselam !!1
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    PiS_ZAGOR bunu yazdı:
    -----------------------------
    EVLENECEGIM KADININDA BIR BASKASIN ALTINDAN HATTA BASKALARININ ALTINDAN GECTIGINI BILMEK PEK HOS BI DURUM OLMAZ -----------------------------

ya ben evlenmek için can attığım bi adamın başkasının üstünden hatta başkalarının üstünden defalarca geçtiğini bildiğim için bunu salakça kafaya takıp onunla evlenmekten vazgeçersem????????bunu da kabul edermisin ha??

sen çok şanslısın kıvanç çooook!!!!ama sanırım ben hiç şanslı değilim senin fikrini kabul edersekbence saçmalama da biraz daha düşün!!!senin üstünden geçtiğin kızlar yarın bigün bizim karşımıza çıkarsa o neler düşünücek kimbilir senin hakkında
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arethusa
    arethusa's avatar
    Dişi
    bence kimsenin geçmişi kimseyi ilgilendirmez.önemli olan evlilikten sonra kocasına/sevgilisine olan saygısı ve sadakatidir.ayrıca konu amacının dışına çıkmış...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PiS_ZAGOR
    PiS_ZAGOR's avatar
    Erkek
    HELLOWEEN BENIMLE EVLENMIYECEGINI SOGLEMEKMI ISTEDIN USTEKI MSJINDA ONUMU DEMEK ISTENIN UYUZ ETME ADAMI YAPIYORUM KARDEŞİM WARMI OTESI YAPIYORUM HIC OLMAZSA GIZLI YAPMIYORUM ERKEKLERDE BEKARET SAYILIYOSA DEGILIM BEN İSTİYEN ALIR ISTIYEN ALMAZ ZOLA BISEY OLMAZ AMA SEN SAKIN BIRAKIYIM DEME SENDE KIMSENIN OLAMAZSIN. ANLAMISSINDIR.. AYRICA COK SANSLI OLDUGUMU BILIYORUM SENINLE BERABERKEN YATTIGIM KIZLARDAN BIRI KARSIMIZA GECSE BEENIM HAKKIMDA NE DUSUNECEK DIYE BANA SORUYOSUN ALLAHINI SEVIYOSAN BENIM KARSIMA CIKACAK YUZU VARSA DUSUNUR BISEYLER BEN HERZAMAN BURDAYIM YERIM BELLI YURDUM BELLI KIMSEDEN KAÇMAM KIMSENIN DUSUNCESINIDE ENGELLIYEMEM AMA SUNUDA UNUTMAYIN ERKK COCUKLARINDA ORTABIRDEN BASLIYAN MILLI OLDUNMU MUHABBETINI DEDELERIMIZ BILE YAPIYOR BEN ASKERLIK CAGINA GELMIS HICBIR TURK ERKEGININ BAKİRE OLDUGUNA İNANMIYORUM EGER VARSADA ORTAM YASAYIS BICIMI VE SARTLARDIR AMA BIRSURU BAKIRE KIZ OLDUGUNADA INANIYORUM KİMSE BANA KIZLARDA BEKARETIN SAÇMA OLDUGUNUNU SOYLEMESIN TEKRAR DIYORUM EVLENECEGIM KISININ BIKAÇ KİSİNİN ALTINDAN GECMESI VE BASKALARI TARAFINDAN O.SPU GUZUYLE BAKILMASI HOS OLMAZ ZATEN EVLENMEM BU AYSUN KAYACI BILE OLSA:))BU BOLEDIR ABİCİM BEN KAPALI BIR DUSUNCEYE SAHIP BIR INSAN DEGILIM EN MEDENIYIM DIYEN KISIDEN MEDENI OLURUM AMA TURK HALKINDA OLDUGU GIBI BENDEDE BEKARET MESELESI BUDUR SEBEBINIDE SOYLEDIM BAZILARI GIBI EYWALLAH DEYIP GECMEM BEN OKADAR RUHSUZ DEGILIM COK YAZDIM CANINIZI SIKTIM AMA BURDA BU OLAYI SAVUNAN BASKA BI INSANIN BILE OLMAMASI ILGINC YANI HERKEZ EYWALLAH DIYOR YNI HELAL OLSUN KIZLARIN ZATEN YAROM YAPMASIDA AYRI BIR SAÇMALIK HERALDE ÖNEMSIZ DIYECEKLER CUNKU COCUKLUKTAN BERI PSIKOLOJIK OLARAK SIKILDIKLARI BISEY SIMDI BURDADA ONU KUSUYOLAR BEN SOZUMU ARKASINDAYIM VARSA BANA KIZAN SINIRLENEN GELSIN KONUSALIM YUZYUZEDE KONUSURUZ BAZILARI GIBI SOUMUZDEN DONMEYIZ HELLOWEEN SENDE EVLENMIYECEKSEN BİLELİM OK FIKIRLERIM BU VE KIME ICINDE DEGISTIREMEM BEN BOYLE BILDIM BOLE GIDER ISTERSENIZ GERI KAFALI DIYIN AMA BİR KİŞİ İÇİN KENDİMDEN FIKIRLERIMDEN ODUN VERMEM HAYATIMA 50 KISI GIRIP CIKIYO HEPSI ICIN BI PARÇAMI VERSEYDI ŞİMDİYE YOKTUM HADI EYWALLAH

KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    dusuncelerin goruslerin iyi bazı yerlerde haklsıın bazı yerlerde senle anlasiyoruz kım napmıs ne etmıs ılgılendırmez heerkez özgür hurdur.. herkese saygı durmak zorundasin neyse ayzin gusel olmus .

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    yaa konunun iice dışına çıkıldı arkadaşlar kusura bakmayın ama yazılanlar bazen insanı sinir ediyo:(
    PİS_ZAGOR sana diyeceğim var:sen benim senin hakkındaki düşüncelerimi gayet ii biliosun,lütfen evlenmeyeceksen bilelim falan diip saçmalama!!!ben orda sadece senin fikrini kabul etsek ve ben bööle bişii desem sana nası olurdu demek istedim..çok üzülürdün dimi..kız benimle bakir olmadığım için evlenmiyo der ve acı çekerdin..peki şimdi sen bu kafayla ben sana bakire değilim desem sen beni bırakıcan mı yani????bu kadar mı???ayrıca insanı şüpheye düşürüosun.hayatıma 50 kişi girdi çıktı demişsin..ya ben de onlar gibiysem????nasıl güvenicem sana bu sözlerinden sonra?????

arkadaşlar noolur kızmayın bana ve kusura bakmayın,yazdıklarım çok çok özel oldu ama kendimi tutamadım:(((
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peder
    peder's avatar
    Erkek
    hajıLar oLay ciddi gerçekten kızlık zarı gibi doğru yere parmak basmışsınız faLa..Bu konuyu en ii kızlık zarı meselesini en ii derin ve engin bilgiye sahip olan arkadaşlar varsa onların düşüncesini de almak lazım

TaNRı TüRKü KoRuSuN ve YüCeLTSiN
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    BEN SİZE DEMİŞTİM ARKADAŞLAR İNSAN VÜCUDUNUN BÜTÜN PARÇALARI HAKKINDA İSTEDİĞİNİZİ ANLATIRIM DİYE..AMA NETTE DE Bİ DOLU GÜZEL MEDICAL SİTE VAR..TÜRKÇE OLANLARDAN ARAMA YAPIP DA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peder
    peder's avatar
    Erkek
    HELLOWEEN benim vaktim yok faLa istersen burda anlat oralara giripte zaman kaybetmek istemem doğrusu neyse şaka yaptım kızma oldumu...

TaNRı TüRKü KoRuSuN ve YüCeLTSiN
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bu kızlık zarını bu kadar abartanlara sinir oluyorum! çok aptalca konular bunlar, gerizekalı bağnaz insanlar her seferinde gelip forumu meşgul ediyorlar saçma sapan düşüncelerle. acizmendi güzelce açıkladı zarı. yok ben zarı olmayan kızla evlenmem, yok ben evlenirim demek niye? kim size fikrinizi sordu ki?!! gidip ne halt ediyosanız edin, bu hayat sizin. kimse size karşı çıkamaz "sen niye böyle yaptın?" diyerek. doğru yada yanlış fikirleriniz var,herkesin bilmesi gerekmez bunu. hayret birşeysiniz ya!!!!

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
Toplam Hit: 16812 Toplam Mesaj: 54