folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder KKND 2 Krossfire (Bu Oyun Kimde Var)

KKND 2 Krossfire (Bu Oyun Kimde Var)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    1998 in oyunu güzel bi oyundur. yalnız hileleri çözemedim:S oynayıpta hile yapabilen varmı

Aha hile kodları ve anlatımı.

Bu oyunda hile yapabilmek için öncelikle oyunun kısayol komut satırına '-badnews' komutunu ekleyin.

Oyunu çalıştırdıktan sonra ise CTRL ve TAB tuşlarına aynı anda basarak "Cheats Enabled" mesajının ekrana gelmesini sağlayın, artık aşağıdaki tuş kombinasyonlarını kullanabilirsiniz.

[CTRL]+M - Bol para verir.
    [CTRL]+C - Seviyeyi kazandırır.
    [CTRL]+F - Seviyeyi kaybettirir.
    [CTRL]+T - Savaş sisini kapatır, ancak bu haritadaki düşmanları harekete geçirebilir.

çözebilen yazsın. son 3 bölüm kaldı geçmek istiom 10 yıl sonra:D

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

tam nostaji  ya :) ilk cıkanını oynamıştım 

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=55018

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı:
    -----------------------------

tam nostaji  ya :) ilk cıkanını oynamıştım 

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=55018

ilkini oynamadım ama 2.si daha manyak ss lere filan baktım bazı sitelerden. 2.yi mutlaka oyna. bulamazsan ben bi ara upload ederim.
    hocam çelme konuyu. hile dioduk:S

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

ana bende bunun orjinal cdsi vardı son bölüme geldiğimi hatırlıyom bitirdimmi bitirmedimmi onu hatırlamıyom mavililerin şu alevli adamları ii iş yapıyordu fosurfosur öldürüyorlardı adamları durla bula bilirsem yükleleyip oynayayım :D heygidi günler heey p133 ümle oynardım bunu :D 1mb ekran kartı 24 mb ram :D felan filan

büdüt buldum laaaaa

yanında orjinalrailroadtycoon 2 redalertın 2.cdsi sovietlerin birde comandos :D

ahanda buda ss 

http://img177.imageshack.us/img177/4052/kkndms7.jpg 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı:

ana bende bunun orjinal cdsi vardı son bölüme geldiğimi hatırlıyom bitirdimmi bitirmedimmi onu hatırlamıyom mavililerin şu alevli adamları ii iş yapıyordu fosurfosur öldürüyorlardı adamları durla bula bilirsem yükleleyip oynayayım :D heygidi günler heey p133 ümle oynardım bunu :D 1mb ekran kartı 24 mb ram :D felan filan

büdüt buldum laaaaa

yanında orjinalrailroadtycoon 2 redalertın 2.cdsi sovietlerin birde comandos :D

ahanda buda ss

http://img177.imageshack.us/img177/4052/kkndms7.jpg

hoca bide bunun 2. cd si var. 2. cd de robotlarla böcekleri yönetebiliosun işte. ben askerleri ve robotları bitirdim böceklerin son 3 bölümü kaldı. o bölümleri geçmeyi yaklaşık 5 yıldır bekliom. hilenin nasıl yapıldığını yazsaydın iyi olurdu:|

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    dur laa bu oyunun bir saçmalığı vardı ama çözmem lazım gene :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

bunun ilkinde evoled(kırmızı)ler daha güçlüydü 2.de denge varmı?

bide easteregg vardı (süpriz yumurta)

sanırım kırmızıların ilk mapında biraz kuzeydeki tepecikte bi robot vardı onu bi alıyodum maviler pert oluyodu :D

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı:

bunun ilkinde evoled(kırmızı)ler daha güçlüydü 2.de denge varmı?

bide easteregg vardı (süpriz yumurta)

sanırım kırmızıların ilk mapında biraz kuzeydeki tepecikte bi robot vardı onu bi alıyodum maviler pert oluyodu :D

2.sinde 3 ırk war.. çok güzel bi  oyun 10 yıldır oynarım.. arasıra:S  bu oyunu oynarken 1 ay ewden çıkmadığımı hatırlıyom..
    hile?:S

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

güzel birşeye benziyor. bi torrentleri karıştırayım bakalım bulursam size linki veririm.Bide herkes bişiiler yazmış hileyi yazamış :D

Şimdi ben bu komut yazma olayını ilk öncelerde yapamamıştım çünkü far cry da da hile yapabilmek için böle kod yazman gerekiodu ve 1 ay nereye yazacağımı bulamadım :D.Nese arkadaşım şimdi oyunun masaüstündeki kısayoluna sağ tıklıyon özellikler diyorsun.orda hedef yazan yerde oyunun bulunduğu dizin olcak "C:/program files/....../kkdn2.exe" gibi.şimdi sen oraya dediğin yazıyı yazcan yani şöyle olcak "C:/program files/..../kkdn2.exe -badnews" - den önce boşluk olcak.Sonra hileleri kullanabilirsin.

kknd2 nin torrentini buldum ama şuan 1 seeder var :(.ama oyun ztn 74mb olduğu için pek sorun olacağını zannetmiyorum.

link: http://www.mininova.org/tor/1123744

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı:

güzel birşeye benziyor. bi torrentleri karıştırayım bakalım bulursam size linki veririm.Bide herkes bişiiler yazmış hileyi yazamış :D

Şimdi ben bu komut yazma olayını ilk öncelerde yapamamıştım çünkü far cry da da hile yapabilmek için böle kod yazman gerekiodu ve 1 ay nereye yazacağımı bulamadım :D.Nese arkadaşım şimdi oyunun masaüstündeki kısayoluna sağ tıklıyon özellikler diyorsun.orda hedef yazan yerde oyunun bulunduğu dizin olcak "C:/program files/....../kkdn2.exe" gibi.şimdi sen oraya dediğin yazıyı yazcan yani şöyle olcak "C:/program files/..../kkdn2.exe -badnews" - den önce boşluk olcak.Sonra hileleri kullanabilirsin.

kknd2 nin torrentini buldum ama şuan 1 seeder var :(.ama oyun ztn 74mb olduğu için pek sorun olacağını zannetmiyorum.

link: http://www.mininova.org/tor/1123744

Hocam denedim işe yaramıyo. o yüzden konuyu açtm zaten:S

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salu3
    Salu3's avatar
    Erkek
    Beyler emul'den buldum bi tane 63,59 mb ripli sanırsam umarım inicek :|

Tren odun seçmez hacı abi...
Toplam Hit: 2101 Toplam Mesaj: 12