folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Klasikleşen Adsl Bağlantı Kopukluğu Problemi Fikirlerinize İhtiyacım Var[Çözüldü]

Klasikleşen Adsl Bağlantı Kopukluğu Problemi Fikirlerinize İhtiyacım Var[Çözüldü]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zaten telefon açtığımda dılarda hat çıkış noktasında sorun olmadığını bina içinde sinyal düşüklüğü yaşadığını söylemk gelen ekip  

vay arkadaş ya desenize bize iş çıktı kaç kat kablo değişecek  vay babam vay 

kablo değiştikten sonra yine aynı sorunu yaşıyormuşum çıldırırım heralde 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sana tek ve garanti çözüm ttnetten kurtul. bende ilk zamanlar mecburen ttnet almıştık bir sürü saçma sapan sebepmiş sonra farkına vardım paso ya kopuyo yada bağlanmıyo yada geç bağlanıyo falan filan sonra doping, dopingte eksik vodafone.net aldık memnunuz.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    SeRDaR bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

Yakin zamanda paket degisikligi yaptinmi

evet yaptım hocam çok yakın zamanda 1 -2 hafta olmuyor bile neden ki 

Sorunun bundan kaynakli . 444 lu yani call center bunu bilmez burdan izah etmek zor ama sorununun tamami bundan kaynakli

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

malesef daha yeni 2 yıl taahüt yaptım heriflere 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ari41 bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

Sorunun bundan kaynakli . 444 lu yani call center bunu bilmez burdan izah etmek zor ama sorununun tamami bundan kaynakli

Hocam sende böyle bir sorun yaşadın galiba ne demek gerek aradığımda vs   yapılması gerekenleri yazar mısın 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    SeRDaR bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

Hocam sende böyle bir sorun yaşadın galiba ne demek gerek aradığımda vs   yapılması gerekenleri yazar mısın 

Hocam ben telekomda calisiyorum yani kufur etme ekmek davasi bizimkisi. Alt yapin sana verilen hizi desteklemiyo ondan dolayi hiz yuksek  geldigi icin surekli.kopuyo

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Tahminime göre saha dolabına senin ev uzak.

Senin evle saha dolabı arasında mesafe uzak olduğu için 8 mb bağlantı yapmaya çalıştığında senin hat kopuyo.

Senin hızını düşürmesini iste müşteri temsilcisinden. Ne zaman kopma durursa o hızda sabitlesinler.

Ben 2 yıl önce 2 mb'de sabitletmiştim ev, saha dolabına uzak olduğu için.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ari41 bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

Hocam ben telekomda calisiyorum yani kufur etme ekmek davasi bizimkisi. Alt yapin sana verilen hizi desteklemiyo ondan dolayi hiz yuksek  geldigi icin surekli.kopuyo

alt yapıdan kastın bina içi mi yoksa dışarıyla da mı alakalı ? bina içini ben hallettiririm elektrikçiye de  dışarıyla alaklı bir dururm varsa onlara bunu nasıl yaptırtabilirim  ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Merhaba hocam modem arayüzündeki hat değerlerini yazabilir misin?

arbeit macht frei
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    SeRDaR bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

alt yapıdan kastın bina içi mi yoksa dışarıyla da mı alakalı ? bina içini ben hallettiririm elektrikçiye de  dışarıyla alaklı bir dururm varsa onlara bunu nasıl yaptırtabilirim  ?

Onlara yani telekom a bunu yaptiramazsin cok güç.  Altyapin 8 mbit destekliyodur ama gidip 24 mbti 16 mbit falan almaya kalkarsan sürekli kopar hocam

Toplam Hit: 2554 Toplam Mesaj: 31
adsller kesik