folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Klavye Sivi Temas (Laptop)

Klavye Sivi Temas (Laptop)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Erkek

değiştirebilecegine inaniyorsan cok zor değil değiştirmek youtube de video halinde gorebilirsin nasil değiştirebilecegine dahir klavye 10 15 lira.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

break bunu yazdı:
    -----------------------------

Diyelimki olmadi kalvyeyi toptan degistirmek istiyorum. HP DV-6936us serisi. 4 yasinda laptop. Ne kadar tutar ortalama olarak bilginiz var mi?

toplamda 80 tl ye değiştirirsin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

ıslanmayla birşey olmaz mesele onu kurutabilmen

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Yok hocam ben degistiremem de tamirciye versem ne kadar tutar demistim arkadas yazmis 80 diye. Orjinal klavyeyi nereden bulabilirim peki? Amazon.com' da 10$ kadar. 

Work and Travel Hakkında Herşey; Vize Görüşmeleri, İş ve Eyalet Seçimi, Ucuz Uçak Bileti [www.turkishwat.com]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

tek tuşu değiştirsende çalışmaz.tuşların altındaki devrede sorun var.

geçmiş olsun

http://www.notebookuzman.com/hp-pavilion-dv6000-notebook-klavyesi-dv6000-tustakimi.html

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Hoca packardbell'i servise götürdüm aynı sıkıntıdan dolayı sağ kısım komple gitmişti ve bazı tuşlara basınca kafasına göre iki tuşa basmış gibi algılıyordu, 150TL aldı danalar benden. Toshiba'da aynı şey oldu garantisi vardı iyiki baya kıvırdım da yaptırdım, normalde sıvı teması garantiye dahil değilmiş. :D

Her neyse şimdi de aynı sıkıntı sağdaki 'Enter' ve '-' tuşlarında mevcut bu sefer de soda döküldü. Gittim harici klavye aldım hem daha rahat hem daha ucuza patlıyor.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

@swordfish 
    Hocam sendeki bu mal orjinal mi yoksa birebir cakma urun mu? Laptopu getirsem degistirme ve klavye ne kadara olur? Birde hazir acilmisken fan temizligi falan.

Work and Travel Hakkında Herşey; Vize Görüşmeleri, İş ve Eyalet Seçimi, Ucuz Uçak Bileti [www.turkishwat.com]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

break bunu yazdı:

@swordfish 
    Hocam sendeki bu mal orjinal mi yoksa birebir cakma urun mu? Laptopu getirsem degistirme ve klavye ne kadara olur? Birde hazir acilmisken fan temizligi falan.

Hocam getirsen montajını yaparım ekstra bir ücret almayız.Bide ürün orjinaldir

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

break bunu yazdı:

Dun WC'de lavaboya koymustum laptopu musluktan azicik su akti kalvyeye. Bugune kadar birsey yoktu az once actim. Sag, ust ve enter tuslari calismiyor. Gercekten azicik dokuldu, fazla dokulseydi acip temizleyecektim. Bu sorunu halledebilir miyim ucuza? Sadece 4-5 tus calismiyor...

Tuvaletteyken telefondan izlesene, laptobun suçu ne. Arkadaşın dediği gibi oksitlenmiştir. Selülozik tiner işine yarayabilir.

Herşey kolaydır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

laptop ve tuvalet ilginç fantazi. öldürdün beni durduk yere :DDDD

teni klavye takarsın olayı çözersin. git mecidiyeköye istemediğin kadar bulursun.

yine abazalıktan kırım kırım kırılıyom a.k// sana cevap vermiyorsam yazacak birşey bulamadığımdan değil. S2me takmadığımdandır. hani bi laf vardır. önce adama bakarım sonra lafa bakarım diye. işte ondan. şimdi sktr git...../// şşş çay varmı çayy..
Toplam Hit: 3299 Toplam Mesaj: 23