folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Klavyede Hızlı Yazma

Klavyede Hızlı Yazma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur_123
    onur_123's avatar
    Erkek

Ben 3 Dk 90 ve üzeri yazmam lazım bunu için klavyeden hızlı yazmak için neler yapmam lazım

Yazılım mühendisliği karanlık bir odada kara kedi aramaya benzer.Donanım mühendisliği karanlık bir odada kara kedi aramaya benzer ama odada kedi filan yoktur.Sistem mühendisliği karanlık bir odada kara kedi aramaya benzer;odada kedi yoktur ama birileri "Kediyi yakaladım" diye bağırır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

onur_123 bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben 3 Dk 90 ve üzeri yazmam lazım bunu için klavyeden hızlı yazmak için neler yapmam lazım

chat

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forcarbon
    forcarbon's avatar
    Erkek

10 parmak öğrenmen lazım.

liseliyim ben , Tanrı,güneşi her gün yeniden doğurarak,bizi mutsuz kılan her şeyi değiştirmemiz için zaman tanıyor bize.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur_123
    onur_123's avatar
    Erkek

forcarbon bunu yazdı:

10 parmak öğrenmen lazım.

10 parmak nasıl öğrene bilir dökümanalrı filan varmıdır

Yazılım mühendisliği karanlık bir odada kara kedi aramaya benzer.Donanım mühendisliği karanlık bir odada kara kedi aramaya benzer ama odada kedi filan yoktur.Sistem mühendisliği karanlık bir odada kara kedi aramaya benzer;odada kedi yoktur ama birileri "Kediyi yakaladım" diye bağırır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blacker
    blacker's avatar
    Erkek

google da arastır hocam program felan var bulabilirsin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

google and chat..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twiN35
    twiN35's avatar
    Erkek

sana gerekli olan pc başından kalkmayan asosyal bir kız arkadaş

Semt-i Bornova..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neredeniz
    neredeniz's avatar
    Erkek

benim tavsiyem chat yoluyla bu işe girişme. kuralların olmadığı için noktalı harfleri noktasız ve bazı harfleri yutarak yazmaya başlarsın. en iyisi al eline herhangi bir yerde yayinlanmış metni hem oku hem yaz. bu şekilde hem imla kurallarına hemde türkçeye uyan sözcükler yazmaya alışırsın beklediğin süre içinde..

chat yoluyla kazanılan klavye alışkanlığından vazgeçmek oldukça zor oluyor. şimdi bile noktalı harfleri yazmak için ayrı bir çaba gösteriyorum. uzun zaman göstermş olduğum çabalara rağmen..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

onur_123 bunu yazdı:

hocam anladığım kadarıyla katiplik sınavına gireceksin. Geçen sefer alımlarda 3 dkkada 21 kişi arasında 5.sıraya yerleştim 155 kelime yazarak. Fakat alınmadım :D

neyse gelelim hızlı nasıl yazılır sorusunun cevabına. Hocam gogleye katiplik metinleri yaz çıkan metinleri indir onları önüne koy ve yazmaya başla sınavdaymış gibi 3 dakika sürede tut ve 1 haftada yazdığın sayının çok ilerisine gideceksin. Ben kendi başıma yazarken 97,100 en fazla 110 yazardım ama sınavda tam 155 yazdım boru değil aq 155... Yani anlayacağın elin alışır yeterki sen yaz. Öyle on parmak falan düşünme aq sınava kızlarda girmişti onlar 100 den fazla yazdılar sen hayli hayli yazrsın

Ayrıca katiplik sınavı ne zaman bilgin varmı. Başladımı ki la bende gircem de

the man who gets tired after eating a ban
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur_123
    onur_123's avatar
    Erkek

tahref156 bunu yazdı:

onur_123 bunu yazdı:

hocam anladığım kadarıyla katiplik sınavına gireceksin. Geçen sefer alımlarda 3 dkkada 21 kişi arasında 5.sıraya yerleştim 155 kelime yazarak. Fakat alınmadım :D

neyse gelelim hızlı nasıl yazılır sorusunun cevabına. Hocam gogleye katiplik metinleri yaz çıkan metinleri indir onları önüne koy ve yazmaya başla sınavdaymış gibi 3 dakika sürede tut ve 1 haftada yazdığın sayının çok ilerisine gideceksin. Ben kendi başıma yazarken 97,100 en fazla 110 yazardım ama sınavda tam 155 yazdım boru değil aq 155... Yani anlayacağın elin alışır yeterki sen yaz. Öyle on parmak falan düşünme aq sınava kızlarda girmişti onlar 100 den fazla yazdılar sen hayli hayli yazrsın

Ayrıca katiplik sınavı ne zaman bilgin varmı. Başladımı ki la bende gircem de

Tam aradığım şey çok teşekür ederim hemen girişiyom katiplik metinlerine eline sağlık Bilmiyorum ama yakında olur hersene 2 kere alım yapılıyormuş

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forcarbon
    forcarbon's avatar
    Erkek

bi site buldum yardımcı olur belki, kendi deneyimim : 

3 Dakikada toplam 227 kelime Doğru : 222 Yanlış : 5

http://katipler.net/on-parmak/

liseliyim ben , Tanrı,güneşi her gün yeniden doğurarak,bizi mutsuz kılan her şeyi değiştirmemiz için zaman tanıyor bize.
Toplam Hit: 3740 Toplam Mesaj: 13