Kliksa Da Kapanıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Pcdepo, sanalpazar, hızlı al derken bu abilerde iflas etmiş. Küçülme kararı aldık teknosa altında hizmet vereceğiz diyorlar yiğitleğe leke sürmemek için. Kötü oldu açıkçası rekabet ortamı giderek azalıyor. Net üstünden alışverişte en azından fiyatlarda rekabet oluyordu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

vay canına :))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Zaten sabancı grubunun içindeydi pek birşey değişeceğini sanmam

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

garip ardarda bir sürü e-ticaret sitesi battı ya da kapanma kararı aldı. sebebi nedir bilen var mı?

. . .. . ... .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dolar kuru diye düşünüyorum. Gold bilgisayar grubunun kapanması ise cemaat yüzünden. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Sanalpazar ödemeleri yaptı. Yeni gelen siparişlerde yavaş yavaş onaylanıyor

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı

Zaten sabancı grubunun içindeydi pek birşey değişeceğini sanmam

Kliksa dan 2099 tl ye aldığım tv teknosa da 2599 du. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Amk kliksanin. 

Bundan bir iki yil once kondisyon bisikleti aldim nerden baksan 80 kilo agirliginda. Kutu geldi birlestirdim kullanmaya basladim baktim gostergesi calismiyor. Aradim adamlari, kargoya verin geri yolmayin diyor. Ulan got ben 80kiloluk bisikleti nasil yeniden ayirip kargoya gotureyim. Kapidanda aldiramiyorum ustelik kargoya. Yapabilecegimiz bisey yok dediler. Yani hem bozuk mali yolladilar hemde bisey yapamayiz dediler. Simdi evde duruyor bisiklet bozuk bozuk kullaniyorum, paramla rezil oldm

edit: bisikletle ayni anda aldigim baska bir urunudr bir hafta snra yolladilar ibbineler

DrKeworks tarafından 15/Oca/16 21:30 tarihinde düzenlenmiştir

Cigu bigule :(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Su anda acik,bi hata olmasin ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Savcılık yazılarıyla ugrasmaktan adamlar satış yapamamıstır :D adam gibi sistem yapmazlarsa öyle öderler binlerce lira para magdurlara, hem de malı da dolandırıcıya gönderirler.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

hesapladım şuana kadar kliksaya 12 bin lira kazandırmışım :)

adamların hakkını yememek lazım evdeki televizyondan tutun mutfak gereçlerine kadar kliksa dan aldım hiçbir sorunda yaşamadım

kapanacağı kötü olmuş.

Toplam Hit: 4195 Toplam Mesaj: 24
teknosa kliksa sabancı