folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Klima Fiyatlarından Anlayanlara Sorum

Klima Fiyatlarından Anlayanlara Sorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Klima genelde nezamanlarda alınır ? indirimli almak için hangi zamanı beklemek gerekir ?

Yakın bir dostuma 9000 btu klima alıcaz, şubat ayında fiyatlar çok fazla yüksek. Geçen sene bu zamanlarda 2250 lira olan 12000 btu'luk klima şimdi 2850 lira olmuş. Önerilerinizi rica ederiz.

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Alınması elzem olan elektronik eşyada bekledikçe fiyat artar. Elzem ise alınabilecek en kısa zamanda almak en doğrusu..
    Beyaz eşyada 3 ay sonra daha düşük fiyat diye birşey yok :) git gide artar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    Yigit bunu yazdı

Alınması elzem olan elektronik eşyada bekledikçe fiyat artar. Elzem ise alınabilecek en kısa zamanda almak en doğrusu..
    Beyaz eşyada 3 ay sonra daha düşük fiyat diye birşey yok :) git gide artar.

ya öylede indirim haftaları oluyor ondan soruyorum, aktüel fiyatları takip eden insanlar var 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

arçelik vestel yarram kürrem markalardan uzak durmanı tavsiye edebilirim sadece.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

arçelik vestel yarram kürrem markalardan uzak durmanı tavsiye edebilirim sadece.

Klimalardan çok iyi anlıyosanız hocam bu ürünlerin indirimde olduğu zamanlar genelde nezamanlar oluyor bilginiz var mı ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    jargonphp bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Klimalardan çok iyi anlıyosanız hocam bu ürünlerin indirimde olduğu zamanlar genelde nezamanlar oluyor bilginiz var mı ?

benim de bilgim saıradan vatandaş kadar hocam ama fiyat artış azalışı gidip bayi ile konuşarak öğrenebilirsin. Geçenlerde derindondurucu alacaktım gittim 3-5 satıcıya (bosh-simens-profilo-beko-null) satıcıların hepsi da abi şu ay dan sonra artış olacak bu zaman indirimde şöyle böyle bilgi veriyolar ne kadar doğru nekadar yanlış bilemiyorum ancak 3 aşağı 5 yukarı hepsi aynı şeyi söyledi. Simensten aldım amk simensisn ta ... bi bok almam daha onu da burada söyleyim.  Vel hasıl çık bi 3-5 yer gez daha somut bilgin olur diye düşünüyorum. (Ucuza kaçacam diye boktan yerlerden almayın bilindik büyük bayiden alın sıkıntı olunca muhatabınız olsun 3 kuruş fazla olsun bişi olmaz.)

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ptchicko
    ptchicko's avatar
    Erkek

Para sorunu yoksa "daikin" para sorunsa "daylux" yada "dayland". İşyerinde 22 tane daylux var, bir yıldır kullanıyoruz. Gerçekten güzel. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Alman İtalyan Çin i bırak paran varsa japon al altın kadar kıymetli birşeye sahip olmuş olur ömür boyu bunu anlarsın.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hocam çok kararsız kalırsanız gözünüz bim 101 şok marketlerinde olsun.

genelde uygun fiyata klima satarlar fırsat ürünlerinde.

ben çok dandik beyaz eşya aldım öyle yerlerden eşe dosta. 

5 yıldır denk getirdiğimi alırım hiçte sorun yaşamadım.

birçok kişiye aldığım ürünlerde hiç sorun çıkmadı.

genelde servisleri vestel oluyor iş görüyor ve ucuz. 

bu devirde herkes alternatiflere yönlenmek zorunda kalıyor. ama yapacak birşey yok.

ihtiyaç ise olmamasından iyidir. 

genelde fırsat ürünlerindeki beyaz eşyalar çok dandik olmuyor zaten. nexon filan var klimaları gayet başarılı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir an ben bu konuyu daha önce okuyup cevap yazmıştım diye dejavu oldum. Meğerse daha önceki konuymuş.

https://www.tahribat.com/forum/bu-klima-bu-fiyata-nasil-oluyor--242492

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

sana 2400 tl  ECA marka * 9 bin btu

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
Toplam Hit: 1245 Toplam Mesaj: 16
klima