Knight Online

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

pvp oynuyorum ben bazen, 2-3 kafe dengi arkadaşla 2 ay sallıyor güzel oluyor, oynamak isteyen varsa pm atabilir oynarız bayağı, yanılmıyorsam 30unda felan açılıyo güzel bi sw.

(not:pvplerin ömrü maks 5-6 ay sürüyor lakin uskodan daha zevkli bence, 200-300 atıyorum yetiyor)

profesyonel kahveci?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek

Bende dies de oynuyodum 2008-2009 arasında klanımız Şehitler_Ölmez idi ama o zamanlar çok sarıyordu be lufer yoktu breth mi ne vardı dağa çıkınca dk slotu vardı saatlerce orada dk dönüyoduk. Pvp işine bende girdim bir süre hatta Türkiye'ye ilk 1098 bol buglu filesları bir yunanlıdan alıp luciferko diye sunucu kurmuştum. O dönemler de böyle noip veya vds almakta her götün harcı değildi hamachi ağından oynuyorduk.  Sonra bir vds aldım yiğit diye bir arkadaşım vardı onunla fruko arkasından lifeko diye bir server kurduk felaket oyuncu yaptık o dönemler de pus mus olayları pek yok el altıdnan edit charla üç beş lira kazanmıştık. 

Bir ara Albion Online oynadım, o oyunda çok zevkli aslında sonra sildim adam bulsam oynarım yine :D

www.tithack.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek

2005-2012 oynadım, 1 hafta once geri dòndüm herkesin dedigi gibi eski tadi yok , pandorada bp actim solo takiliyorum, gelmek istersen pm pls

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Dur hocam başımızı belaya sokma durduk yere :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ejderoglu-G
    ejderoglu-G's avatar
    Erkek

Felis'den devam o zaman. Oynamak isteyen arada takılırız diyen var ise Pm atabilir :). 

Toplam Hit: 3122 Toplam Mesaj: 16
oyun strateji oyunları mmorpg knight online