folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Knight Online PVP - Source - (TBT Gönüllü Geliştirme)

Knight Online PVP - Source - (TBT Gönüllü Geliştirme)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Hepinize merhabalar:

Geçenlerde bir konu açmıştım knight online pvp serverları ile ilgili olarak Uzun uğraşlar sonucunda bu konuyu bir nihayete erdirebildim.

Neti didik didik ederek ordan burdan şurdan sıfırdan derken bi sürüm çıkarttım ortaya.

PVP Sürümü:

Var olan yeni knight online ile aynı görüntüye sahiptir.

Genie, Peri,Maden,Balık gibi tüm özellikleri çalışmaktadır.

Tüm jobların skilleri sorunsuz çalışmaktadır.

Normal lvl ve normal droplar mevcuttur.

Görevler aktif bir şekilde çalışmaktadır.

Vs. Vs.

Resim:

Link: Source c++ kodlaması bilenler için

https://github.com/furkiak/TBTKO

Sadece oyunu oynayıp test etmek isteyenler için client linki:

https://yadi.sk/d/xuGISH8Vup8UB

Clienti rardan çıkarıp server.ini dosyasını test sunucusu için 

-----------------------------------

[Server]

Count=1

IP0=5.9.195.83

[Version]

Files=1991

[IncludeExe]

Last=2051

-------------------------

Şeklinde Değiştiriniz.

Üyelik İşlemi:

Üyelikler otomatiktir ilk girişteki kullanıcı adı şifre daha önce kayıtlı değilse direk sisteme kayıt eder. panelden falan kayıt olmanıza gerek yoktur.

Chat Kanalı:

https://discordapp.com/channels/216582836247855104/216582836247855104

Gelelim Sadede:

Elinde bizlere açabileceği bir serverı olan arkadaş varsa bunu açarak hep birlikte hatalarını bulabilir ve düzenleyebiliriz.

yada isteyen kendisi indirip hataları bulup düzenleyebilir githuba ekleriz bu sayede en azından sorunsuz düzgün bir açık kaynak kodlu proje olmuş olur.

geliştirmeyi bilmeyen arkadaşlar sadece hataları söylerse boş vakitlerimde bu hataları düzenleyebilirim.

Maksat eskileri yaad edip geliştirmek.

furkiak tarafından 06/Eyl/16 21:14 tarihinde düzenlenmiştir

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

benim de aradığım böyle bir srümdü. orjinaline en yakın. şimdi gereken buglar varsa temzlenme işlemi. Eğer Server Kurulursa Test Ekibinden olabilirim.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

Sunucu sağlayabilirim hocam elimde windows server mevcut akşam kurulumları yaparım istersen senin paylaştığın source kodlar üzerinden.

bide clientı verebilirsen hocam iyi olur herşeyi yapılmış patchlenmiş.

Ccaglayan tarafından 06/Eyl/16 07:59 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı

Sunucu sağlayabilirim hocam elimde windows server mevcut akşam kurulumları yaparım istersen senin paylaştığın source kodlar üzerinden.

Benide gm yap çağlarrrrr :)

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı

Buyur hocam kendi düzenlediğim client. Bekliyoruz 4 gözle :)

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    Ccaglayan bunu yazdı

Saolasn hocam :) şuan bütün kurulumları yaptım sunucudaki özelden uzak masaüstü bilgilerini yolluyorum sana :) bi odbc ayar kaldı. Kaynak kodunu derledim

@Atlas ahahhha koxper gm olur mu lan kasldjad :D

Ccaglayan tarafından 06/Eyl/16 09:19 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Şimdi bizi geçici olarak gm yapabiliyon mu hocam ? :D Gm napar ne eder menüsü nasıldır hep merak etmişimdir 2005  2012 arası 7 senemi verdim de :W

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

Şimdi bizi geçici olarak gm yapabiliyon mu hocam ? :D Gm napar ne eder menüsü nasıldır hep merak etmişimdir 2005  2012 arası 7 senemi verdim de :W

Hocam Caglayan da bende işteyim akşam bakıp serverı açıcaz. Bi tane deneme amaçlı gm hesabı koyarız isteyen girip bi bakar nedir ne değildir diye ama öle ahım şahım bi olayı yok chat ekranına /giveitem 5252726 yazıyorsun tak ii veriyor falan o kadar :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı
    Ccaglayan bunu yazdı

Saolasn hocam :) şuan bütün kurulumları yaptım sunucudaki özelden uzak masaüstü bilgilerini yolluyorum sana :) bi odbc ayar kaldı. Kaynak kodunu derledim

@Atlas ahahhha koxper gm olur mu lan kasldjad :D

Şuan olympia ya sardım kanka devam aynı sisteme :D olum uskonun gm leri yıllarca krowazlarda paranın ak dular koxpla bizde koyak nolmuş @ccaglayan sadadsaasdsada

-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

ulan kör cahil aklımla 4-5 sene önce 1299v db editleyip farm server yapmıştım ulan o kadar ince çalışmıştım ki worm droplarını bile tek tek ayarlamıştım 

eski günlerde ki gibi kasmalı item droplamalı db yapmıştım 

bi eleman kanıma girip server açtırmıştı sonra öğrendim ki 1-2 ay sonra kapandıktan sonra satmış benim db yi 

ulan insan bir sigara parası atar köpppppek

buda böyle bir anımdı 

güzel server olursa akşamları pk lık olabilir niye olmasın

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı

Hocam Caglayan da bende işteyim akşam bakıp serverı açıcaz. Bi tane deneme amaçlı gm hesabı koyarız isteyen girip bi bakar nedir ne değildir diye ama öle ahım şahım bi olayı yok chat ekranına /giveitem 5252726 yazıyorsun tak ii veriyor falan o kadar :D

tamam işte istediğimiz itemi olsun istediğimiz silahı elimize çekip tüm sikilleri vurup eslantta takılabilir miyiz ? :D 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 14817 Toplam Mesaj: 113
online knight pvp source