Kocasını Asitle Eritti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    Harbi nasıl yakalanmış mükemmel bi plana benzio asiti atcan kanalizasyona kimse çakmaz olayı:D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corelsnake
    corelsnake's avatar
    Erkek
    Kocası komple erdiğini sanmıyorum çünki böyle direk bedeni eritebilmesi için asitin çok kuvvetli ve saj olması gerekirki onuda direk beene veririse vücudumuzdaki su yoğunluğu sebebiyle tepkimeye girer ve bunu stabil tutabilmek içinde özel bir kap gerekirki onuda evine getirebilmesinin kolay olduğunu düşünmüyorum açıkçası arkadaşlar bana öyle geliyorki bu asit güçlüydü ama tepkime sonrası ortalık karışmasın die elemanı yavaş yavaş eritme yapıyorlardı ve bu sırada yakalandılar

Önümden Yürüme Seni İzlemeye Bilirim, Arkamdan Yürüme Sana Yol Gösteremeye Bilirim, Yanımda Yürü ve Dostum Ol...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

corelsnake bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kocası komple erdiğini sanmıyorum çünki böyle direk bedeni eritebilmesi için asitin çok kuvvetli ve saj olması gerekirki onuda direk beene veririse vücudumuzdaki su yoğunluğu sebebiyle tepkimeye girer ve bunu stabil tutabilmek içinde özel bir kap gerekirki onuda evine getirebilmesinin kolay olduğunu düşünmüyorum açıkçası arkadaşlar bana öyle geliyorki bu asit güçlüydü ama tepkime sonrası ortalık karışmasın die elemanı yavaş yavaş eritme yapıyorlardı ve bu sırada yakalandılar

asit değilde bide bakterilere yem etme olayı varmış onu bilen varmı 

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ULKUHAN
    ULKUHAN's avatar
    Erkek
    allah dusmanıma bıle vermesın  bole karı bune :D:D

Takke Düstü Kel Göründü:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek

içim bi axcaip oldu

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    1930larda cikmis The Sands of Windee diye bi kitapta vardi bu. hatta bi adam gaza gelip bu kitaptakinin aynisini yapmayi deneyip yakalanmisti. mukemmel cinayeti islemek ile ilgili bi roman.

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kantar31
    kantar31's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    karı bizim hocaya benziyoya la aynı :|

uzun bi süre daha yokum ehtiyarlar... iade-i yorum yapamadıysam kusura bakmayın
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

kantar31 bunu yazdı:
    karı bizim hocaya benziyoya la aynı :|

şimdiden başımız sagolsun :| 

Orman Mühendisi //
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

yuh a.q bu nasil kari yaa :) bu kariyi kapatmali haa :)

ilyas babamizin unutulmaz repligi :-)

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı:

kocayı görseydik keşke onu daha çok merak ettim

(€yanşlış anlamayın :P) 

ben simdiden yanl1s anlamaya baslad1m :P

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 4815 Toplam Mesaj: 33