Kolanın Zararları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    dreampark87 bunu yazdı:
    -----------------------------

COCA-COLA + PEPSI ARABALARIN ÖN CAMINDAKI LEKELERI YOK EDER.

-------------------------------

laptop - lcd ekranların falan camını da temizler mi :)

-----------------------------

moruk bu süperdi :D kolonyo artk bitti devir cola devri :D

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

Yaw coLa yüzyıLın buLuşu be her şeyin yanında gidiyo patates kızartması,pizza,hamburger,tavuk et vs.vs...Hatta bi ara Kuru FasuLyeyLe coLa içmiştim gayette güzeL oLuyo tavsiye ederim xD

Hem hiçbişey içmeyeLim ozaman sodada garip garip şeyLer buLurLar içemeyiz,Turkuaz su kuyudan çekiLiyo derLer içemeyiz,Çaydan bişi çıkıyo derLer içemeyiz,CoLada böcük var derLer onuda içemeyiz..

Ne içicez biz? :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeelzeBuB
    BeelzeBuB's avatar
    Erkek

-----------

İki yil önce Delhi üniversitesinde "kim daha fazla coca-cola içecek" diye bir yarışma yapıldı. Sekiz litre coca-cola içen kazandı ve herkesin gözü önünde öldü. Neden? Çünkü çok fazla karbondioksit almıştı ve kanında yeterli oksijen yoktu.

-----

biyerinizden sallamayın amk. koalyı içiyosun solumuyosun:D:D:D:D midede nezamandan beri gaz emilimi yapılır???? yada bağrısaklarda filan? küçükken fen dersinden kaçmış arkadaşlarıma sesleniyorum. solunum organımız akciğerimizdir midemiz değil.  ordan gelen karbondioksitten bir bok olamz. 

aynı zamanda karbondoksit asidik bir gazdır. sıvıda çözünürse asidik olur. ama oaly şu midenizdeki asit o koladan kat kat daha güçlü. KOLANIN TEK ZARARI ASİTİN DİŞLERE ZARAR VERMESİ VE FAZLA ŞEKERİN VÜCUDA GİRMESİDİR.

hadi ordan seksi!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anisiz59
    anisiz59's avatar
    Erkek
    şimdi  benim de dikkatimi çekti  8 litre  diyor yaa,, yok artık  lebron james  diyorum ya  adamın midesi patlamıştır  böyle bişey gerçekse bile.  eminim  8 litre su da içebilirse bi insan şişer patlar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=71331

bunu okuyun abi sanıyorum en güzel cevap bu.

Ne kadar zararlı olduğunun canlı örneği olarak ben burdayım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek
    ıce tea şeftali tek geçerim

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Bunların Hiçbirisine Aldırış Etmeden Günde 6 Ltre İçmekteyim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    geciktirmeyi de önler mi

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

Cola süper bir içecek,ama daha iyisi var :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Director
    Director's avatar
    Erkek

arkadaşlar konu hakkında bilimsel yaklaşmadan direk buraya konuyu açan arkadaşı kötülemekte nasıl bir iştir?

Adam bir konu getirmiş buraya belliki tartışılmasını istiyor eğer reddedeceksen ilk önce açıklamanı yap!

Yukarıda bi arkadaş açıklamasını yapmış tebrik ederim.Ama açıklamaya katılmıyorum o haberi bende görmüştüm çünkü.O zamanlar yaptığım ufak bi araştırmadada kolanın dişlere kemiklere ve hatta ciğere bile zararlı olduğunu öğrenmiştim...

Tekrarlıyorum lütfen hiçbir şey bilmeden önyargılarıyla gelip olurmu öyle iş diyecek adamlar bence hiç demesin.Memlekette çok var zaten...

Toplam Hit: 5546 Toplam Mesaj: 37