folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Kolayuyelik.Net'ten Cep Telefonu Kazanmışım

Kolayuyelik.Net'ten Cep Telefonu Kazanmışım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Merhaba mürid ve mürideler. Biraz önce 0212 967 0578 numrasından aradılar biraz önce zamanında bir siteden çekilişe katılmışım bilmem neymiş, Sadece 90 tl vergisini öde al diyor telefonu :) Ptt'ye gelecekmiş ürün, geldiğinde parayı verip alacakmışım. Evet tahminleri alalım mı acaba paketten ne çıkacak? Görüşmenin sesli kaydı da elimde mevcut.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

emin misin kazandığına hocam :) site tırt gibi iletişim yazmıyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Edit: Boyut düzetlmeye çalışma ama düzelmedi :)

omery tarafından 11/Eki/18 13:57 tarihinde düzenlenmiştir

Wingardium Leviosa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    Biocyte bunu yazdı

Merhaba mürid ve mürideler. Biraz önce 0212 967 0578 numrasından aradılar biraz önce zamanında bir siteden çekilişe katılmışım bilmem neymiş, Sadece 90 tl vergisini öde al diyor telefonu :) Ptt'ye gelecekmiş ürün, geldiğinde parayı verip alacakmışım. Evet tahminleri alalım mı acaba paketten ne çıkacak? Görüşmenin sesli kaydı da elimde mevcut.

:) vergisi herşeyi.

Adamlar süper ya acayip fikirler var adamlarda.

Bu arada bu sazan.avi ama ek bilgi hediye kampanya ot bok dahilinde verilen ürünlerin vergilerini vs sini veren ödemesi gerekiyor. Eskiden araba veriyorlardı araba 500binlik araba vergisini hediyeyi kazanan ödüyordu ama vergisi zaten 300bin tuttuğu için alan adam kontak vurmadan satmak zorunda kalıyordu. Sonra yasalar değişti 

Anıl
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ibneler banada kazandınız demişeri saçma bir siteden. sırf kargo bunlara girsin diye gönderin alacam dedim geldi almadım.

saçma bir kısa numaradan sms geldi kargonusu 3 aydır almıyorsunuz almazsanız yasal işlem başlatacaz diye. sonra yok oldular bi anda. kaç kişiyi dolandırdılar kim bilir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

elbette kazanmadım hocam, vergi cart curt diye para tırtıklamaya çalışıyor kurnazlar. paket gelsin, adres alayım da ilamlı icra takibi göndereyim yerlerse :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Hocam açık hat alıp böyle yapıyorlar.Bir de instagramda kız düşürme yöntemleri var.Kısa yoldan para kazanmayı bulmuşlar :/yoluyorlar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    Biocyte bunu yazdı
    koray bunu yazdı

elbette kazanmadım hocam, vergi cart curt diye para tırtıklamaya çalışıyor kurnazlar. paket gelsin, adres alayım da ilamlı icra takibi göndereyim yerlerse :)

icraya bulaşma hocam, en güzeli ptt şubesine göndersinler orada beklet. Bak müridin bir yapmış, kargo girsin piçlere :D

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    Biocyte bunu yazdı
    koray bunu yazdı

icraya bulaşma hocam, en güzeli ptt şubesine göndersinler orada beklet. Bak müridin bir yapmış, kargo girsin piçlere :D

Ben yaptım, PTT şubesinde beklet, şube seni ararsa bekletin alacağım de :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Biocyte bunu yazdı
    koray bunu yazdı

mahkeme kararı olmadan ilamlı icra gönderilebiliyor mu?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    Biocyte bunu yazdı
    koray bunu yazdı

mahkeme kararı olmadan ilamlı icra gönderilebiliyor mu?

Malesef gönderilemez....

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
Toplam Hit: 3587 Toplam Mesaj: 27
çekiliş kolayuyelik.net sahtekarlık