folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Koltuk Altı Ter Sorununa Çözüm

Koltuk Altı Ter Sorununa Çözüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3r4y
    3r4y's avatar
    Erkek

raul bunu yazdı:
    -----------------------------

jandark06 bunu yazdı:

koltuk altı ter sorununa sonunda çözüm buldum gece güne başlarken koltuk altınıza kan taşı sürerseniz eğer gün boyu kesinlikle terlemiyo 10 saat güneşin altında kalmama rağmen 1 kere bile terlemedi koltuk altlarım. Denenmiştir %100 etkili.

dostum bu kantaşı dediğin dalga bildiğimiz taş de mi ? kuru kuru onu sürdün ve olayı çözdün yani ?

nerden bulabiliriz bu taşı ve fiyatı nedir

Berberlerde bulabilirsin.. Dün bu yazıyı okuduktan sonra karşıdaki berberden hemen aldım. Taşı suyla ıslatıp koltuk altına sürüyorsun sürdükten 1-2 dk sonra koltuk altım kızarmaya başladı.. Bu sabahta sürdüm öğleden sonra koltuk altım biraz acışmaya başladı kuru olduğu için. Ama faydası var eskisi kadar çok terlemiyor. Eskiden gömlek giyersem hemen koltuk altı sırımsıklak olurdu ama şimdi olmuyor.. YAŞASIN ŞAP TAŞI İYİ Kİ VARSIN.. :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

bu kantaşını kıça sürebiliyoz mu?

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

öyle bir bahsetmişsiniz ki sanki bir tek koltuk altından terliyoruz, ordan çıkmazsa nolacak falan.

götten akan teri düşünen yok mu hiç, ona da bez mi bağlayak?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T-Bag
    T-Bag's avatar
    Erkek

Nereden temin edebiliriz bu taşı ?

Oyun yeni başlıyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

Beyler benim dediğime bir cevap verin hêle el ayak göt baş neresiyse artık kullanacağınız yere göre 5-6 ay gidecek losyon yapsam 35 liraya alan olurmu ?

yan etkisi tahriş olabilir fakat kremle çözülür o  piyasada çok pahalıya satılan ürünleri yarı fiyata ve 2 katına satıcam alan olacakmı işe yarıyıcak

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

Peroksit bunu yazdı:

Beyler benim dediğime bir cevap verin hêle el ayak göt baş neresiyse artık kullanacağınız yere göre 5-6 ay gidecek losyon yapsam 35 liraya alan olurmu ?

yan etkisi tahriş olabilir fakat kremle çözülür o  piyasada çok pahalıya satılan ürünleri yarı fiyata ve 2 katına satıcam alan olacakmı işe yarıyıcak

Ben alirim.. ? :)

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    captain
    captain's avatar
    Erkek

ben bir haftadır deniyorum bi faydasını göremedim haatta daha kötü oldu diyebilirim beyaz lekeleri çoğalttı tişörtte arkadaş bıktım şu ter sorunundan tamamen olmasada azaltıcak bi şeyler bulmam lazım

her şeyin bir bedeli vardır ödenmiş yada ödenecek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

abi avon'un bi deo'sunu almış valide bana böyle sikko bişiye benziyor ama çok iyi çıktı

özellikle koltuk altından terlediğimi hissediyorum ama bakıyorum yok tişörtte bi damla leke filan bırakmıyor yarın ismini yazarım 

şimdi diğer odaya gidemiyorum :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

bunu nereden tedarik edebiliriz ? ve fiyatı nedir ortalama ?

the man who gets tired after eating a ban
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Koltukaltı terlemesini engellemeyin. Onun yerine kokuyu engelleyin. Yoksa zamanla sizi para ödeseniz de tedavi olamayacağınz dertlere iter. yazık olur...

Etkisi uzun süren bir deodorant alın. Günde 1 defa sıkın. Bırakın terlesin. Böylece miss gibi kokar.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 13253 Toplam Mesaj: 56