Kombi Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Vailant,Viessman ve Buderus bunlar mercedes tir kombide gerisi sonra gelir bunların İstanbul Bakırköy de 20 senedir çalışanını gördüm geçen yıl.

bizde kombi bozldu alarko vardi 12 yıllık bugun aldık bizde buderus marka u022 modelini hermetik yogusmasiz olanı çok öven vardi buderusu bizde denicez bakalım.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

Vailant,Viessman ve Buderus bunlar mercedes tir kombide gerisi sonra gelir bunların İstanbul Bakırköy de 20 senedir çalışanını gördüm geçen yıl.

bizde kombi bozldu alarko vardi 12 yıllık bugun aldık bizde buderus marka u022 modelini hermetik yogusmasiz olanı çok öven vardi buderusu bizde denicez bakalım.

keşke yoguşmalı alsaydınız. umarım ilk fatura yüksek gelmez yoguşmasız diye.  il neresi hocam ? 

Dur be kadınnnn....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eraycnar
    eraycnar's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı
    antivirus bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

keşke yoguşmalı alsaydınız. umarım ilk fatura yüksek gelmez yoguşmasız diye.  il neresi hocam ? 

Ev 250 metrekareden büyükse yoğuşmalı kârlı olur değilse boşa paradır bilgin olsun. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Bazı bazı insanlar demirdökümü beğenmiyor bende buna tutuluyorum.

Evime demirdöküm yoğuşmalı kombi aldım. Ev 200 m ve kışın 7/24 yakıyoruz. 

Babamın evide 80 m ve onlara gittiğimde üşüyorum. Buna rağmen ona en az 300 lira fatura gelirken bana 250 civarında fatura geliyor.

Bu %70 kombinin kalitesinden kaynaklanıyor. Kimse kusura bakmasın, demirdöküm üstüne kombi tanımam.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Bazı bazı insanlar demirdökümü beğenmiyor bende buna tutuluyorum.

Evime demirdöküm yoğuşmalı kombi aldım. Ev 200 m ve kışın 7/24 yakıyoruz. 

Babamın evide 80 m ve onlara gittiğimde üşüyorum. Buna rağmen ona en az 300 lira fatura gelirken bana 250 civarında fatura geliyor.

Bu %70 kombinin kalitesinden kaynaklanıyor. Kimse kusura bakmasın, demirdöküm üstüne kombi tanımam.

Demirdöküm son zamanlarda güzel kombiler yapıyor. özellikle çift eşanjörlü olanlar. Yani biz duşa girince ev ısınmıyor tek eşanjörlüde sıcaksu veriyor.

Isınmada bir dünya faktör var. ( evin cephesi, ev mantolumu , kaç pencere var , pencereler pvc mi metal mi ? , camlar çift cam mı ? , ev kaç metre kare , evin üstü ve altı boş mu dolu mu ? , vs ) 

orası ısınmıyor benimki ısınıyor demek, 2 gb onbord ekran kartım var gta5 kaldırırmı diye sormak gibi :) 

Ne olursa olsun yoguşmalı kombi öneriyorum.  Sıcak bölgedeyiz hatay da adam 3 ay kombi çalıştırıyor. normal kombi almış fatura çok geliyor diyor.

Dur be kadınnnn....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    eraycnar bunu yazdı
    A_REX bunu yazdı
    antivirus bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

Ev 250 metrekareden büyükse yoğuşmalı kârlı olur değilse boşa paradır bilgin olsun. 

Neden ? 

Dur be kadınnnn....
Toplam Hit: 1626 Toplam Mesaj: 17
kombi