folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Komik Olay Yazalım Dedim (%100 Gerçek,Orjinal, Üstelik Rizeden)

Komik Olay Yazalım Dedim (%100 Gerçek,Orjinal, Üstelik Rizeden)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    renegadealien senin bu slip yazin yolda aklima geldi
    gulup duruyorum millet bana bakiyor delimidir nedir diye :)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetcakar
    ahmetcakar's avatar
    Erkek
    Bu yaz Başında İstanbula gidiyoz 3 arkadaşla.. Kayseriden Kalkıp gideceksin de alış-veriş yapmayacaksın haa. olur mu öle şey..Neyse Bi magazaya girdik ve işimizi halledip kasaya gidiyoruz..Bu arada elimizde aldıgımız ürünlerin fiyatlarının yazılı oldugu fişler var.Kasada sıraya girdik Ben işimi halledip sıradan cekildim sonraki arkadaşda aynen öyle.. Sıra 3. arkadaşa geldi.. Bayan kasiyer fişi ister anlamında elini uzattı bizimkine Bizimkisi de Garibim dalmış olacak (Kasadaki iki hatuna kesildi heralde)Kasiyere Elini uzatmaz mı tokalaşmak anlamında.. Haydaaaa olacak iş mii yaffff.. Bi taraftan Yuzum kızardı Bi taraftan da Gülme krizine girdimm..Millet Bana Bakıyoo bu ara Bana bakan iki kasiyerde Dayanamayıp Koyverdiler kendilerini.. Abii Dayanamayıpp Fırladım Dışarıı.. Hayatta ilk kez istanbula geliyyozz onda da Karissmayı çizdirdik ayakustuu...Harbii Dumur oldumm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COoL_TiKkY
    COoL_TiKkY's avatar
    Homo
    bende size yaşadıım bi olayı anlatacağım kuzenimle evde oturuyoz kuzenimin adı osman televizyonu bi açtık kemal sunal filmi şu apti diye bi film var neyse televizyonu açar açmaz televizyondan
    SIÇTIM AĞZINA OSMAN
    çocuk bi geri sıçradı biz gülmekten kırıldık

itraf ediyorum ben bir nomosum ve cem uzanin beni dudukledigi ana kadar ona bir kizginligim yoktu ama gerisi gelmedi kendisine cok darginim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OwerDosE
    OwerDosE's avatar
    Erkek
    Kuzenle birgün evde oturuyoruz. Sabahtan açtık bilgisayarı, akşama kadar oyun üzerine oyun. O günlerdede Kenedy"nin uçağı okyanusa düşmüştü. 5-6 gündür uçak aranıyordu.. Bizde nedense merak ediyorduk bulundumu acep diye... Neyse Kuzen bir ara mutfağa gitti. O sırada FLASH haber girdi araya. Kuzen"e bağırdım. LEEYNN!! KENEDİNİN "CESEDİNİ" BULMUŞLAR!! Hemen cevap geldi. ÖLÜMÜŞMÜ BARİ?

Yine aynı kuzenle Altınolukta sahilde geziyorduk. O günde F1 vardı. Kuzene olm Eddie Irvine yarışı kazanmış dedim. Cevap geldi; Onu bırak kaçıncı olmuş?

Yine aynı kuzenle sahilde bira içioruz. Olm nası bira bu yaa. İğrenç dedim. hemen yorum geldi; Gazlı gibi:)

-Senin baban nerde? Yoksa sen piç misin? -Nıhayır! Nıhayır! Babam var benim!! -Hani nerde o zaman? Piçsin işte! PİİÇ PİİÇ!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ermish
    ermish's avatar
    Erkek
    bole bi kuzen her eve lazım tabi

HESABIM KALSIN MAHSERE,KAFAMA SIKAR GIDERIM......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scheitann
    scheitann's avatar
    Erkek
    iki adet minibüs faciası:

1- yer yakacık / başıbüyük.kadın arabaya yaklaşır ve şöföre sorar:
    - kaptan bey başı büyük mü?
    - he he...
    - ne zaman kalkar?
    - yaa bacım otur sen hele kalkar...

2- tasim - sarıyer minibüsü kadın ve oğlu şöför kotuğunun hemen arkasında oturmaktadır...çocuk çok yaramazdır.ışıklara gelindiğinde araba durur ve kadın yavaşça şöföre der ki:
    - kaptan bey bi kızıverin de korksun şu çocuk.
    - şöför amca sen bana kızdın mı?
    - lan senin ananı zikerim haaa

ALLAH RIZASI ICIN BU PROFILI SILIN
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djscorp
    djscorp's avatar
    Erkek
    ya benim ki konuyla alakalı değil sadece bir soru soracağım . aktif forum konularını nasıl açıyorsunuz?

(DJSCORP)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    djscorp bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya benim ki konuyla alakalı değil sadece bir soru soracağım . aktif forum konularını nasıl açıyorsunuz?
    -----------------------------

yukarda "aktif konular" var. oraya tikliyoruz
    ya da http://www.tahribat.com/forumactivetopics.asp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EzraiL
    EzraiL's avatar
    Erkek
    Cokk iyi ya. Bitane ben anlatım basımdan gecen bi olay o kadar komık dıl ama ders cıkarılması gereken bir olaydı...

evde kuran(mevlut) okunacak bir telas bir hiddet herkes isin bi ucundan tutmaya calısyo bende bakınıyorum etrafa banda biri bi gorev wersede bi faydam olsa die o ara annem cagırdı.
    binanın en alt katında oturan yaslı bi teyze var gozleri gormuyor.
    annem dedi git kadını getir cıkamaz o dedi evde tek zaten gelsin canısıkılıyo zaten dedi. iyi dedim indim asagı aldım teyzeyi girdim koluna merdivenlerden cıkıyoruz.
    insan ister istemez bi acayip oluyo nasıl davranacagını bilmiyo.o ara ısıklar sondu (otamatık)
    (ben)__hayda ısıklar sondu ya dedım
    Teyzeden cwp hmen geldi;
    __Gir koluma korkma ben seni cıkarırım ...
    :))))))))))))

1000 Atlı o gun Cocuklar gıbı sendık 1000 atlı o gun Dev gıbı orduyu yendık... ''Kanunı Sultan Suleyman''
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    EzraiL seninkine benzer bi olay

kapici metin $enturk"u evine cikariyomu$
    i$iklar sonmu$.
    Kapici: metin abi dur nereye gidiyosun, i$iklar sondu!
    MŞ: benim i$iklar dogu$tan sonuk, sen kafani yorma kocum.
Toplam Hit: 6433 Toplam Mesaj: 25