folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Komisyon Veya Kur Çakmayacak Alışveriş Kartı Önerir Misiniz?

Komisyon Veya Kur Çakmayacak Alışveriş Kartı Önerir Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar mevcut Kredi Kartım banka politikaları sebebi ile USD/EUR ekstresi gönderemeyeceklerini söyleyip yurtdışı alışverişlerde Anlık olarak Komisyonlu kur çakarak TL ekstresine yansıtacağına söyledi öğrenci olduğum için başka Kredi Kartı çıkarmak şimdiik imkansıza yakın o yüzden sanal kart veya ininal tarzı direk hesabımda bulunan USD üzerinden alışveriş yapabileceğim banka komisyonu veya kur makası olarak dolandırmayacak bir karta ihtiyacım var.

I am bisexual , queer , 2nd gen immigrant ,terrified ,world was never great
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Enpara.

Gönülden bir Allah razı olsun yeter.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Enpara.

Enpara bildiğim kadarıyla direk USD Hesap üzerinden alışveriş yapılmıyor. mesai saatleri dışında yapılan alışverişlerde kur olarak fazla geçirir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek

Bu adamlar nerden para kazanacak kardeş, öyle bir şey var mı bende konuyu takip ediyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Hiç olmazsa ana hesap olarak döviz hesabı seçebileceğim banka kartıda olur. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

Bildiğim kadarıyla yurtdışı alışverişlerinde bir önceki gün merkez bankası kuru kullanılıyor ancak bankaların çakallıkları euro ile aldıysan eğer önce dolara çevirip sonra tl'ye çeviriyorlar. Yurtdışında nakit çekimlerinde ise dediğin gibi anlık kur muhabbetini uyguluyorlar.

der die das
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

Garanti de kredi karti olmadan sanal kart alabilirsin. O isini gormezse kuveytturk e git, bi kisim para bloke ettirip kredi karti alabilirsin,

black implies white, self implies other, life implies death.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    nurulmac11 bunu yazdı

Garanti de kredi karti olmadan sanal kart alabilirsin. O isini gormezse kuveytturk e git, bi kisim para bloke ettirip kredi karti alabilirsin,

Hocam Garanti Sanal kartım var. ama ne kadar uğraşsam bonus genç alamadım alsam sorun çözülecek zaten işte üniversiteli var USD harcamalarını ayrı ekstre göndermiyoruz diyorlar bir önceki günün işbankası gişelerinden döviz satış fiyatının en yükseğinin %3 fazlası olarak TL ye çevirip TL ekstreme yansıtma seçeneği varmış yeni banka politikaları dediler. Garanti Sanal Kartı direk döviz olarak açtırma şansımız var mı? peki döviz hesabına hesap işletim ücreti keserler mi bende harçlık hesabı var ona kesmiyorlar. Kuveyt Turk işini biraz açarmısınız ne kadar süreli ne kadar miktarlı bir blokeden bahsediyoruz. Kuveyt Türk hesabım vardı eskiden ama uzun süredir kullanmıyorum kartı kayboldu tekrar aktif ettiririm olmadı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Benim biladerim çindeki bir banka kredi kartı üzerinden gerçekleştiriyor bu tarz işlemlerini aynı şekilde dolar vs euro ödemelerini online olarak çindeki banka üzerinden yapıyor tr deki bankaların kesintileri yüzünden. Tabi bunun için de bir çin banka hesabınız ve çin kredi kartına sahip olmak gerekiyor.

Martech tarafından 04/Mar/17 20:55 tarihinde düzenlenmiştir

Ne elinizden gidene, ne de başınıza gelene üzülmeyin. (Al-i İmran: 153)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

EN parada dolar /euro hesabı açabiliyorsun hesabından direk alış veriş miktarı kadarr dolar düşüyor

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

EN parada dolar /euro hesabı açabiliyorsun hesabından direk alış veriş miktarı kadarr dolar düşüyor

Nasıl? Ben denedim olmadı

Toplam Hit: 643 Toplam Mesaj: 12
kart