folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Komunizmin Kanlı Tarihi ( Lenin-Stalin Ve Çin ) Açlıktan Ölen Milyonlarca İnsan

Komunizmin Kanlı Tarihi ( Lenin-Stalin Ve Çin ) Açlıktan Ölen Milyonlarca İnsan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Selam Arkadaslar Tedadüf üzerine bulduğum çok süper bir arsivlik bir Belgesel diye biliriz..

Lenin Ve Stalin Den ve Aynı Zamanda Çin halkının Yaşadığı vahşettende bahsediyor. Eski Sovyet Rusyadan Ve Açlıktan ölen 60 Milyon insandan V.s + Türkçe Anlatım Çok süper.. Ben ilk 2 partını indirdim sonuncusunu indiriyorum şuan.. İlgilenen Varsa izlemek ve indirmek için..

http://www.divxvar.com/detail.php?l=1&pid=1171&cid=0 1 nci part Online izle veya indir 2 seçenekte mevcut.

http://www.divxvar.com/detail.php?l=1&pid=1172&cid=0 2 nci part Online izle veya indir 2 seçenekte mevcut.

http://www.divxvar.com/detail.php?l=1&pid=1173&cid=0 3 ncü part Online izle veya indir 2 seçenekte mevcut.

1 nci part: 676 MB

2nci Part: 677 MB

3 ncü Part: 671 MB

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 nci partın Özeti...

20. yüzyıl, insanlık tarihinin en kanlı asrı oldu. 250 milyondan fazla insan, savaşlarda, kitle katliamlarında ve siyasi cinayetlerde öldürüldü. Bu büyük vahşetin en büyük sorumlusu ise, "komünizm" adı verilen bir ideolojiydi. İnsanlığa sözde eşitlik ve adalet getirmeyi vaad eden, oysa sadece kan, ölüm ve korku getiren bir ideoloji...
    Bu filmde, komünizmin kanlı yüzyılını inceleyecek ve bu ideolojinin nasıl olup da insanlığa böyle bir vahşet yaşatabildiğini göreceksiniz.
    İnsanlığın bu vahşet çarkından kurtulması, ancak dünyadaki varlık amacını bilmesiyle mümkündür. İnsan, Darwinistlerin, komünistlerin ve faşistlerin sandığı gibi, rastlantılarla ortaya çıkmış ve çatışmak için yaşayan bir hayvan türü değildir. İnsan, Allah'ın yarattığı ve O'nun ruhunu taşıyan şerefli bir varlıktır. Ve yaşamının amacı da, Allah'ın kendisine öğrettiği güzel ahlaka göre yaşamak ve eğitilmektedir.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 nci partın Özeti...

Bu filmde izleyeceğiniz tarihsel gerçekler göstermektedir ki, adalet, eşitlik gibi süslü sloganlarla ortaya çıkan komünizm, gerçekte insanlığa sadece kan ve ölüm getirmiştir. Marx, Engels, Lenin veya Stalin gibi komünist ideolog ve diktatörler, yaklaşık 50 milyon insanın ölümünden sorumludurlar. Komünizm, dünya için adeta bir "kan dökme kuyusu" olmuştur.
    Tüm bu vahşetin sorumluluğunu gizlice taşıyan bir diğer ideolog ise, Charles Darwin'dir. Yani Karl Marx'a göre "komünizmin doğa bilimleri açısından temelini" atan kişi...
    Komünistler, kanlı devrimler, acımasız katliamlar ve savaşlar düzenlerken, aslında Darwin'in teorisini hayata geçirmişlerdir. İnsanı bir hayvan türü olarak gören, çatışma ve savaşın vazgeçilmez bir kanun olduğuna inanan ve en önemlisi, insanı, (haşa) Yaratıcısı olan Allah'ı inkar etmeye sürükleyen bir teoridir bu... İnsanlığın komünizmden ve diğer tüm kan dökücü ideolojilerden kurtulması, ancak Darwinizm aldatmacasının yıkılmasıyla mümkün olacaktır.
    İnsanlar, Darwinizm'in ve materyalist felsefenin büyüsünden kurtulduklarında, kendi Yaratıcı'ları olan Allah'ı tanıyacak ve O'nun öğrettiği güzel ahlaka göre yaşayacaklardır.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 ncü Partın Özeti...

Tarihin en eski medeniyetlerinden birini kuran Çinliler, asırlar boyu kendi içine kapalı bir toplum olarak yaşadılar. Gelenek ve kültürlerini ısrarla korudular. Ancak 19. yüzyılda Çin'in kapıları dış dünyaya açılmaya başladı. Kapıdan girenler, başta İngilizler olmak üzere Avrupalılardı. Avrupalılar, ticari amaçlarla girdikleri Çin'e kendi kültürlerini de götürmeye başladılar.
    Batı kültürüyle birlikte, Batılı fikirler de Çin'e adım attı. Bu fikirlerden biri, Darwin'in evrim teorisiydi...
    Bu filmde, evrim teorisinden dayanak bulan komünizmin Çin halkına yaşattığı büyük vahşeti izleyeceksiniz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir Teşekkür Yeter..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    teşekürler dostum..

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

:) şeriatın ve faşizmin kanlı tarihini 3 parta sığdıra bilirseniz verin...

Eğer cumhuriyetin kanlı tarihi diye birşey bulursanız onuda yayınlayın sanıyorum 2-3 mb bişey tutar..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek

Teşekkürler hocam .

Aral Gölü'ne de değinmiş mi ? Koskoca gölü kuruttu p.ç kuruları .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

Eğer cumhuriyetin kanlı tarihi diye birşey bulursanız onuda yayınlayın sanıyorum 2-3 mb bişey tutar..

katılıyorum hocam çok güzeldi bu yorum :D

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    ilk 2 sini indirmiştim az bişi baktım oturup izlemedim yani.. 3 ncüsünü indiriyorum ama herseyden bahsediyor  yiyecekler  çiftçilik herseyden..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

şeriatın kanlı tarihini de sen bul hoca, bakalım neymiş.. zaten piyasada islamı karalayan o kadar çarpıtılmış kitap var ki onlar yetiyor insanların kafalarını bulandırmaya... islamın kelime anlamı barış ve en azından sen burdan kendine birşeyler çıkarabilirsin.. kelime anlamı barış olan birşeyde neden kanlı bir tarih olsun? objektiflik

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

süper =) 

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:

Mükemmel.. 

Long Live Turkey..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Serser1
    Serser1's avatar
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

şeriatın kanlıu tarihini de sen bul hoca, bakalım neymiş.. zaten piyasada islamı karalayan o kadar çarpıtılmış kitap var ki onlar yetiyor insanların kafalarını bulandırmaya... islamın kelime anlamı barış ve en azından sen burdan kendine birşeyler çıkarabilirsin.. kelime anlamı barış olan birşeyde neden kanlı bir tarih olsun? objektiflik

belgesel olmasada emeviler vs. türkleri kılıçdan geçirdikleri bi oku öğren..o zmn objektif olursun..islam tarihinde neden bu kadar kanlı sayfalar varmıs öğrenirsin..islamiyeti kötülemek adına söylemiyorum ama böyle nutuklar atarak objektiflikden bahsetmeyin..

dil, kültür, renk değil..emektir yüce olan..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

ertan bunu yazdı:
    zumsuk bunu yazdı:

şeriatın kanlı tarihini de sen bul hoca, bakalım neymiş.. zaten piyasada islamı karalayan o kadar çarpıtılmış kitap var ki onlar yetiyor insanların kafalarını bulandırmaya... islamın kelime anlamı barış ve en azından sen burdan kendine birşeyler çıkarabilirsin.. kelime anlamı barış olan birşeyde neden kanlı bir tarih olsun? objektiflik

ertana katılıyorum ...

eğer islama kan damlatan varsa , zaten onlar islamiyeti anlamamıştır.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 9144 Toplam Mesaj: 87