folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kontör Kazanma TIM

Kontör Kazanma TIM

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

avea / vodafone / turkcell sınırsız yada ona benzer yeni tarife üyesi olanlar
    -----

Evet arkadaşlar aran kazan team kuralım. Mesela bende avea var diyelim kontörlü , bir de limitsiz , ( ister tanıdığımın ister benim) kontörlü hattım vodafon veya türkselden 10 dk toplamda aranınca 10 kntör alıyorum. Mesela senin de vodafonun var vodafon dışından 15 dk aranınca 15 knt kazanıyorsun. Ben limitsizden seni 15 dk bounca açık bırakıyorum telefonu , ne oldu ? sen 15 ben 10 kntör kazandım.

Evet katılmak isteyenler yazsın. Elinde neler var neler kullanabilir.2. mesajı alayım düzenlemeler katılanlar için. Kontörümüz hiç bitmesin..

Not : mesela baban sınırsız görüşme aldı sen kontörlü sürünüyosun ama babandan kendini arayınca kontör kazanamıyosun, o zaman beni arıyosun babandan ben 15 knt kazanıyorum operatörlerimiz farklı olduğu için , sonra bendeki sınırsızdan seni arıyorum sende 15 kontör kazanıyorsun olup bitiyor :D

Operatörlere + ttnete giren girsin :F

irtibat ben veya noneyim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek
    abonmanlar buraya
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    turkcellin böyle bir aran kazan hizmeti var mı?

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek
    sınırsız hattım yok ama deneme yapmak istersen, avea hattımın numarasını verim ara açık kalsın :)

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek
    Ben varım yanii kontür olduktan sonra meselee :D

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    -----------------------------
    turkcellin böyle bir aran kazan hizmeti var mı?
    -----------------------------

turkcellin böyle eziklikleri yok hoca yanı ben bılmıorum

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    vodafone telim var isteyen arayabilir valla çok süper olur :D bana böyle bi iyilik yapacak varsa pm atsın vereyim teli :D

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    arkadaşın babasında turkcell in bilmem ne kadar fiyata aylık 20 saat konuşma die bi olayı var.ayın son gününde aradı beni.teli 1 saat açık bıraktık 30 kontör geldi bana.bu arada benim hattım avea.aveada ayda maximum 50 kontör hediye geliyormuş.20 kontör önceden gelmişti bana.bubdanda 30 geldi toplam 50 etti.yani aveada ayda en fazla 50 kontör geliyor aran kazanda.aklınızda bulunsun.

neyse ne laannn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ya benim çok fazla avea konture ihtiyacım var şu an,

bu yöntemle yardım edebilme imkanınız var mı?  

edit : sevabına kontur de olabilir :P  alt tarafı 54 konturcük, 5bin msj yapmam lasım. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    hoca işin boqu çıktı artık ondan engel aldılar bu işede telsim mesela 750 dk sınrı getirdi babamda o tarife var

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek
    edit...

!!!
Toplam Hit: 2133 Toplam Mesaj: 17