folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kontür Sitesi ?

Kontür Sitesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yucel
    Yucel's avatar
    Erkek
    hocam tavsiye etmiyorum online kontör almayı.Git bakkaldan al bencede.Çünkü çoğu site depoluyor kredi kartı bilgilerini.

less than one, more than zero.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

DesquneR bunu yazdı:
    -----------------------------
    hocam tavsiye etmiyorum online kontör almayı.Git bakkaldan al bencede.Çünkü çoğu site depoluyor kredi kartı bilgilerini.

hocam herhalde SSL sertifikası vs varmı bakan olur. Ayrıca abuzittinkelkadayıf.com gibi sitelere bırak kredi kartı bilgisini. Herhangi bir ürün alınmaz. Turkcell.com.tr üzrinden vs diğer operatörlerden sağlıklı şekilde yapılır

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Hocam Al

Avealılar, Avea Müşteri Hizmetlerini arayarak 7/24 kredi kartınızla kontör yükleyebilirsiniz.
    Avea Müşteri Hizmetlerinden tanımlattığınız kredi kartınızla dilediğiniz zaman 50, 100, 150, 250, 500 ve 1000 kontör yükleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Avea içi 500 veya 444 1 500'ü arayarak kredi kartınızı tanımlatmak.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yucel
    Yucel's avatar
    Erkek
    HanDsomE bunu yazdı:

DesquneR bunu yazdı:

hocam herhalde SSL sertifikası vs varmı bakan olur. Ayrıca abuzittinkelkadayıf.com gibi sitelere bırak kredi kartı bilgisini. Herhangi bir ürün alınmaz. Turkcell.com.tr üzrinden vs diğer operatörlerden sağlıklı şekilde yapılır

gima olayı vardı bilmem bilir misin.2006 yılında.Gima diyorum Şakir amcanın küçük bakkaliyesi değil.Tüm kartlar kopyalanmıstı veritabanına ulasılıp.Turkcell büyüktür,hiçbir şey olmaz bana deyip buna kanmamak lazım .) "impossible is nothing." Ama tabiki senin kararın.Güvendiğin SSL sertifikası bulunan avea,turkcell,vodafone gibi resmi sitelerinden yüklersen daha iyi olur tabiki.

less than one, more than zero.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

DesquneR bunu yazdı:
    HanDsomE bunu yazdı:

DesquneR bunu yazdı:

gima olayı vardı bilmem bilir misin.2006 yılında.Gima diyorum Şakir amcanın küçük bakkaliyesi değil.Tüm kartlar kopyalanmıstı veritabanına ulasılıp.Turkcell büyüktür,hiçbir şey olmaz bana deyip buna kanmamak lazım .) "impossible is nothing." Ama tabiki senin kararın.Güvendiğin SSL sertifikası bulunan avea,turkcell,vodafone gibi resmi sitelerinden yüklersen daha iyi olur tabiki.

hocam tabiki imkansız diye birşey yoktur fakat. Sen Koskoca TURKCELL'e şuna buna güvenmiceksen net'te alış veriş nasıl yapıcaksın. Bankalara bile kazık atan insanlar varken  asd.com girmek yerine turkcel sitesine giripte kendini garantiye alma olasılığın %99.999

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

http://mali.iem.gov.tr/index.php?option=com_content&task=view&id=340&Itemid=33

bu adamlar parça kontör piyasasının ilklerindendir :) aylık yaptığı ciroyu bilirim.Buna rağmen bunu yaptılar, parça kontör işi yaş iş arkadaşların dediği gibi operatörlerin kendi sitesinden,birebir tanıdığın parça kontörcülerden  ve ya kart kontör al.Kimlik bilgilerini mümkün olduğu kadar saklı tutmanı öneririm :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    aveanın sıtesınden al hacı aa :)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Turkcell olsaydın 20 tane atardım

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    HoLyZone bunu yazdı:
    kontür değil " KONTÖR  "
    lünüx değil "Linux" :)

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj