Konuşanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cesorry
    cesorry's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

En son Acun ile anlaşmışlardı satmışlardı galiba ondan mı acaba

evet acun exxene taşıyor o yüzden diyolar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Sik sok muhabbeti çok fazlaydı kahvaltı yaparken izliyorduk ama son zamanda bırakmıştım.

Exen de izlemem sanırım

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

eleştirmek gibi değilde, çok irite gelmeye başladı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

benzermi bilmiyorum ama ben bu arkadaşları izliyorum

https://www.youtube.com/watch?v=X-FnsCkBdEM

do_som tarafından 19/Ara/20 16:52 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Bende yeni farketmiştim 4. bölüme kadar izledim, bugün baktım yok. Exxen e satıldığı için kaldırmışlar galiba videoyu, youtube da abone olmuştum, yeni bir program yapmak yerine yapılan videoları kaldırmak saçma geldi, abonelikten falan çıktım. Exxen'e de şahsi olarak para vermeyi düşünmüyorum, netflix, amazon prime, youtube premium var, birde gidip exxen'e para vermeyi düşünmüyorum. Önce bir rüştünü ispat etsin sonra bakarız. 

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muco
    muco's avatar
    Erkek

Son 5 bölüm bu linkte var :)

Topluluk içinde verilen öğüt öğüt değil hakarettir. Hz Ali
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Vasat, tam acun kitlesine hitap ediyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Hasan Can Kaya'nın satış hikayesi demek bu :D

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

instagramda dolaşırken bir iki videosu denk geldi. Pek bana ve genel Türk kültürüne hitab ettiğini düşünmüyorum ben.

Adam 16 yaşında kardeşini getirmiş, 10 saniye sonra ana avrat küfür ediyorlar. Evet kız çocuğu belki biliyordur bu küfürleri ve manalarını ama ya onu oraya sokma, yada soktuysan ağzını sıkı tut.

Kız diyor eski sevgilimle geldim, yanındaki kim "Yeni sevgilim" diyor. Saçma geldi bana sırf egosu tatmin olsun diye insanları gömüyor, haksız çıkınca ya ben öyle sandım falan oluyor.

Sizi bilmem ama bana göre değil o program.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Başlarda güzel geldi. Bayağı izledim. Boş muhabbet ama olsun. Öyle kendi anlattığı kadar da konseptler projeler falan olduğunu düşünmüyorum programın. Sonlara doğru keyfi kaçtı. Bence kendi de sıkıldı. Artık izlerken yoruluyorum. Aynı şeyler hep. Bize bir sıçış hikayesi anlatır mısın dediğinde sinirlerim bozuluyor. ilk 15 bölüm güldük eğlendik yeter.

Röportajını izledim. Biz büyüdük, beraber büyüdük falan diyor. O da gıcık bir durum. Valla ben büyüdüğümü hissetmiyorum :) Kafam hep ne para götürüyora geliyor. O yüzden yok çıkarsak beraber çıkacağız batarsak beraber batacağız lafları çok saçma geliyor bana. Daha da izlemem.