folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Konyalı Müridler Acil Yardıma İhtiyacım Var

Konyalı Müridler Acil Yardıma İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Üniversitler konusunda yazmıştım ikinci yerleştirmelerde Selçuk üni. gazetecilik 2. öğretime yerleştim yarın Konya'ya geliyorum ama yurt konusunda sıkıntım var.. Atatürk yurdu dolmuş hiç boş yeri yokmuş. Bosna hersek mahallesinde bildiğiniz, kaldığınız yurt hiç olmadı en son ihtimal kiralık ev yada ev arkadaşı arayan birileri varmı? yardımınıza ihtiyacım var :(

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Devlet yurtlarında misafir kalabilirsin. Atatürkte yer olmazsa kunduracılarda misafir olarak kalabileciğin 3*5 gün idare edecek yer vardır. ideal yurtlarınında muhakkak boş yerler vardır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

idealde şehir merkezinde be hocam en aşağı 40 dk yol sürüyormuş kendi servisleriyle Bosna hersek mahallesinde olursa yurt çok daha iyi olur :/ kunduracılar neredeki?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

öyle hocam da kalacak yerin yoksa mecbur kalcan. ayrıca ikinci öğretimsin çok zorlamaz. kunduracılarda devlet yurdu var ama tramvayla aşağı yukarı 40 dakika sürer. zaferden kampüse doğru giderken kulesite durağından sonra ki durakta. Ama direk oraya gitmen birşey değiştirmez önce kyk ya gidip misafir başvurusu yapman lazım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Konyayı hiç bilmiyorum hocam eğer orada kalırsam müzik için iyi bişi almam şart sanırım.. ölürüm ben o yolda :| burası küçük yer her yere yürüyerek gidiyosun en fazla 15 dk alıyo yürüyerek bide altımda motor var alıştım rahata bakalım ne bok yicem orada

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    OdiN bunu yazdı

Konyayı hiç bilmiyorum hocam eğer orada kalırsam müzik için iyi bişi almam şart sanırım.. ölürüm ben o yolda :| burası küçük yer her yere yürüyerek gidiyosun en fazla 15 dk alıyo yürüyerek bide altımda motor var alıştım rahata bakalım ne bok yicem orada

sora sora bagdat bulunur hocam dert etme. Hersey yoluna girer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı
    OdiN bunu yazdı

sora sora bagdat bulunur hocam dert etme. Hersey yoluna girer.

pederle birlikte arabayla gidicez hocam onun rahatlığındayım aslında bir kaç tanıdıkta varmış gerek abimin üstte çalışan bi arkadaşı gerek daha önce burada oturmuş bi aile dostumuz.. ama kalacağım yerin uzak olmasını istemiyorum yahu :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek

Bosnada yeşilkaya varmış oraya bir sor arkadaşa sordum öyle dedi :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bryce
    Bryce's avatar
    Erkek

hocam sanıyorum kyk ya dilekçe vererek misafir öğrenci olarak kalabiliyorsun 

RESPECT !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

sabah 7 gibi yola çıkıcaz kırklareliden hocam büyük ihtimal 4-5 gibi orada oluruz.. Yeşilkaya olarak not alıyorum hocam :) cemaatçilerin falan değildir umarım :) numarasını mail adresini facebook adresini verecek varsa versin ben ulaşırım onlara geldiğimde :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    Hacı ev bak zor bulursun bosnada ama hiç olmadı eşyasız tut eşyaları ucuza zaten ayarlarsın bosnada oldun mu kafan rahat olur hergün kunduracılardan orası çekilmez kaldıki bosnada takılcan zaten.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
Toplam Hit: 1258 Toplam Mesaj: 16