folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Köpeğe Tecavüz Eden Ş3r3fsiz Volkan Uzun

Köpeğe Tecavüz Eden Ş3r3fsiz Volkan Uzun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İnstası facesi yada telefonu varmı bu piçin? Merak ediyorum bende soracam

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

Hakim kopegin gonlu vardir deyip davayi sonlandirmistir (!)

**EbMaRtEu**
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Erkek çocuklarını yurtlarda küçük yaşta siktikleri için bunlar büyünce nefes alanı, sokakta gezeni sikmeyi kendilerine bir görev ediniyorlar. 

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    zgmanco bunu yazdı
    jargonphp bunu yazdı.

Bu hükümet ile Türkiye umutsuz vakıa'dır ve bu artık belli olmuştur.  20 senedir iktidarsınız abi, tek birşey yapmadınız bu konuyla alakalı, şimdi saçma sapan savunmaya girişmeyin.

Millete verdiği cevaplara bakın, bu konuyu hükümetle ilişkilendirenlere laf edecek arkadaşlar lütfen siz yorum yazmayın abi. Mümkünse sizin gibilerle aynı safta namaz bile kılmamaya gayret ediyorum oyüzden uzak durun.

Wtf?

Sabaha karşı sinirlerim bozuktu hükümete ayar olmaya başladım iyice, hükümeti koşulsuz duygusuz destekleyen taraftarımsı menfaatçilerden de artık nefret geliyor görmek bilmek hatta aynı mekanda bile durmak istemiyorum. Oyüzden wtf... olabilirsin normal karşılarım

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Böylelerini hastanelik olana kadar döveceksin. Bacağını kolunu kullanılmaz hale getireceksin. Eski kafalılıksa eski kafayım. Böylelerine ceza vermek veya adalet isteyip orada burada küfür etmek birşey kazandırmıyor. Ülkenin gittiği nokta ortada, sosyal medyada gündem olmazsa insan öldürenler bile ceza almıyor. Serbest bırakılan ibneler sosyal medyada gündem olunca tekrar gözaltına alınıyor. Şaka gibi amk.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Böylelerini hastanelik olana kadar döveceksin. Bacağını kolunu kullanılmaz hale getireceksin. Eski kafalılıksa eski kafayım. Böylelerine ceza vermek veya adalet isteyip orada burada küfür etmek birşey kazandırmıyor. Ülkenin gittiği nokta ortada, sosyal medyada gündem olmazsa insan öldürenler bile ceza almıyor. Serbest bırakılan ibneler sosyal medyada gündem olunca tekrar gözaltına alınıyor. Şaka gibi amk.

+ gündemden düşünce tekrar serbest bırakılıyorlar :|

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

+ gündemden düşünce tekrar serbest bırakılıyorlar :|

evet işte bende bunu demeye çalışıyorum, bu hükümetin ben sevgiden mahrum büyütülen ve hayatlarında insan sevmemiş kişiler olduğunu düşünüyorum. İşte buyüzden vicdanlarıyla hareket edemiyorlar anlatmak istediğim konu budur.

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Köpekte cinsellik aramak, nasıl bir açlık lan bu! En yetişkini iki yaşındaki bir çocuğun zekasına sahip hiç büyümeyecek evlatlardır baktığımız hayvanlar. Ülkeden umudum yok.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Hayvanla ilişkiye girmek Ruh Hastalığıdır... 
    Olaya yalnızca ceza-dava olarak bakan hakime savcıyada yazıklar olsun. Yatırın bunları hapishane benzeri bi akıl hastanesine. Birbirlerini düdükleyip dursunlar.

-0- 

Mesajı şu yüzden alıntıladım. Adamı döveceksinde bunları salanlara ne yapacaksın  ? "Zaten peygamber efendimiz..." diyip pedo'yuda normalleştirmeye çalışıyorlar,"kültürel bi durum köyde eşek meşek" diyip hayvanlarla ilişki olayınıda normalleştirmeye çalışıyorlar. Başta bunlar ruh hastası...

italyan tarafından 23/Tem/20 19:39 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Cezaevine teslim edilmis

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
Toplam Hit: 6782 Toplam Mesaj: 56
cooker köpek katilleri