folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpeği Olanlar, Veya İtlerden Anlayanlar Baksın :/

Köpeği Olanlar, Veya İtlerden Anlayanlar Baksın :/

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    hocalar ben bi köpek alcam ve evin kapısının önüne kulubesini yapcam.  ama ne cins bir köpek alacağıma karar veremiyorum. Köpeğiniz warsa veya önerebileceğiniz bir köpek warsa ne önerirsiniz? böyle benim istediğim eğitilebilecek, ağır ve oturaklı, ama tabi bakımı felan kolay olsun :)
    kısacası ne önerirsiniz? ben k9 düşünüyorum ama bilemiyorum :/

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Rottweiller Derim

Hojam :) Gel Msn'mi Verim Sana Benim Köpeğin Rottweiller 'i Gösterim MSn'den :) daha 12 aylık daha yavru 3 yaşında gibi duruo :) uehuaha :) Rott Al Derim Baskada Bisi Demem;) Alıcaksanda Bizim Çiftlikten Al ;) Buyur Resimleri Bunlar Hojam Simdiki Değil Bundan 3-4 Ay Önceki Halii :))) + Daha Kafa Patlamamış Hali ;)

Bu Resimde Komut Bekliyor Otur , Kalk , vs.vs.

Bu Resimde İse Parkta Çekilmiş :) Bodyguard Duruşu ;) Etrafa Kimseyi Yaklaştırmaz ;)

ve Burda da Oyun Duruşu :) Oyun Oynuyo ;) KamerayaSert Bakıo Ama O kadar sert değil sadece o elindeki ney gibsinden anlamya calısıo ;) 

İŞTE BURDA KAFA YENİ YENİ PATLIO :))) BU RESİMDE KARAR SENİN HOJAM ;) Buyur Gel Adana'nın En Güzel Rottlarından Bitanesi ;) ZeuS ;)

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

çin aslanı  al :W tatlı hayvandır bakımı biraz kületlidir ama akıllıdır

küçükten al besle ayı gibi olur korkarsın  :W 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    kars çoban köpeği veya kafkas çoban köpeği :)

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgasen
    tolgasen's avatar
    Erkek

siibirya kudu al :|

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı:
    -----------------------------
    Rottweiller Derim

Hojam :) Gel Msn'mi Verim Sana Benim Köpeğin Rottweiller 'i Gösterim MSn'den :) daha 12 aylık daha yavru 3 yaşında gibi duruo :) uehuaha :) Rott Al Derim Baskada Bisi Demem;) Alıcaksanda Bizim Çiftlikten Al ;) Buyur Resimleri Bunlar Hojam Simdiki Değil Bundan 3-4 Ay Önceki Halii :))) + Daha Kafa Patlamamış Hali ;)

Bu Resimde İse Parkta Çekilmiş :) Bodyguard Duruşu ;) Etrafa Kimseyi Yaklaştırmaz ;)

ve Burda da Oyun Duruşu :) Oyun Oynuyo ;) KamerayaSert Bakıo Ama O kadar sert değil sadece o elindeki ney gibsinden anlamya calısıo ;) İŞTE BURDA KAFA YENİ YENİ PATLIO :))) BU RESİMDE KARAR SENİN HOJAM ;) Buyur Gel Adana'nın En Güzel Rottlarından Bitanesi ;) ZeuS ;)

hocam bu cinsten tırsıyorum ben nedendir bilmiyorum :|
    bi de bu cinsin salya sorunu mu ne warmış öyle duydum :\

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    karaconda bunu yazdı:
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı:
    Rottweiller Derim

ve Burda da Oyun Duruşu :) Oyun Oynuyo ;) KamerayaSert Bakıo Ama O kadar sert değil sadece o elindeki ney gibsinden anlamya calısıo ;) İŞTE BURDA KAFA YENİ YENİ PATLIO :))) BU RESİMDE KARAR SENİN HOJAM ;) Buyur Gel Adana'nın En Güzel Rottlarından Bitanesi ;) ZeuS ;)

hocam bu cinsten tırsıyorum ben nedendir bilmiyorum :|
    bi de bu cinsin salya sorunu mu ne warmış öyle duydum :\

Ewt Hoja var fakat abartılı deil 1  -  2.si Sen Zaten Kapıda Bırakacaksın İçeri Almicaksın Ama Tek Kelime ROTT derim akıllılık yap hojam tam bir bekçi köpeği aç evin camlarını kapılarını bırak altınlarıda evin görünür yerine çık gez toz eğlenmene bak :) bak bakiiim kralı girebiliomu :)

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    2 gün sonra hevesın gecıp ılgılenmıyceksen hıc bulasma bu işlere :| hayvana yazık olur.

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    mosquit0 bunu yazdı:
    2 gün sonra hevesın gecıp ılgılenmıyceksen hıc bulasma bu işlere :| hayvana yazık olur.
    yok üstad bu iş öyle değil. müstakil bi yere taşınıyorum. evin kendi kapısı sokağa bakıyıo. apartman felan olsa umrum olmaz. hem de zaten bi evcil HaYVaN hevesi wardı bi iki yıldır onun için :)
    (HaYVaN derken yanlış anlaşılmasın :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    yaws bende rott ariyorum şöyle ucuza bir bulamadim yaws:( yokmu elinde söyle 3-5 aylik yavru:(

efe: yiğit kime derler? kızanlar: sözünde durup, efesiyle ölene. efe: korkak kime derler? kızanlar: sözünden dönen, aman dileyene. efe: insan dünyaya niçin gelir? kızanlar: ölmek için!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoxiouS
    NoxiouS's avatar
    Erkek
    Sivas kangalı derim başka şey demem,yerli malı yurdun malı :D
Toplam Hit: 15466 Toplam Mesaj: 45