folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Köpeğim Ameliyatta Morale İhtiyacım Var

Köpeğim Ameliyatta Morale İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Abi gök taşına uzay aracı indirecek kadar gelişti teknoloji, eminim senin dostunu da iyileştirir. Bu arada benim gördüğüm veterinerler seni hazırlamak için genelde en kötüsünü söylüyorlar. Veterinerlerin yaşamaz dediği bir kaç hayvanın iyileştiğine iki kere şahit oldum 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Hocam zaten vücutta anormal bir durum olduğu için bazı değerler yüksek veya düşük çıkabilir.

Benzer bir durumu ben de yaşadım. Kedim için 4-5 farklı yer yaşamaz uyutalım acı çekmesin dediler ama ben kabul etmedim bu durumu ve 3 hafta boyunca gece gündüz doktora gidip gel yaptık ve bu olayın üzerinden 3 yıl geçti sapa sağlam yola devam ediyoruz.

Ayrı bir parantez de veterinerler için açmak istiyorum. Birlikte yaşadığınız bu hayvanları sakın güvenmediğiniz ve hekimlik becerisine inanmadığınız yerlere götürmeyin. İstanbul için önerim avcılardaki veterinerlik fakültesine götürmeniz. 4 5 yere götürdüm dediklerimin hepsi veterinerdi, en sonunda fakülteye götürdüm ve uyutmadan ölmesini beklemeden kurtarabildik. Ayrıca veterinerde 800tl verdiğim tahlilin aynısını fakültede 36tlye yaptırmıştım. Bu parayı kim daha çok hak ediyor siz karar verin. Bu arada 24 saat açık fakülte, veterinerlik fakültesine geldim deyip kimlik bırakıp girebiliyorsunuz içeriye.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

umarım korktugun şey başına gelmez ve köpeğinle güzel günler geçirirsin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Eşim laboratuvarı testlerde birşey yok diyo Küçümene şimdiden geçmiş olsun

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Ağzınız bal yesin şu iki üç mesaj bile nasıl iyi geldi bilseniz.. Tümörü olduğunu öğrendiğim günden beri içtiğim sigaranın haddi var hesabı yok. Düşünmenin en ağır yük olduğunu, pozitifliğin bulaşıcı olduğunu gördüm bir kez daha. 

Köpeğin için geçmiş olsun, umarım ayrılmazsınız.

Kalın yer için de sana geçmiş olsun, umarım sigaradan kaynaklı sorunlar için böyle bir konu açılmasına ihtiyacın kalmaz. :) 

iyi beslenme ve iyi bir hekimde ise, korkulacak bir şey olmaz umarım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun hocam umarım güzel haberler alırsın

İndia İndia !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Herkese desteği için teşekkür ediyorum, ameliyatı atlattık meme tümörlerine ek olarak rahimde iki kist buldular ameliyat sırasında onları da çıkarttık. İlk iki gün kritik süreç dedi veteriner umarım onu da atlatacağız. 

https://imgyukle.com/i/CMxFD6

Şu an inlemeleri de azaldı. Tek sıkıntım su. Hâlâ ayağa kalkamıyor veteriner yutkunma refleksini6nasıl yoklayacağımı gösterdi şırınga ile yutkunma refleksi varsa su verebilirsiniz aksi halde soluk borusuna kaçar dedi. Arada damlalar halinde deniyorum refleksini bakalım işte, zor valla. Eksik olmayın tarikat. 

Troubles'll come & they'll pass
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Herkese desteği için teşekkür ediyorum, ameliyatı atlattık meme tümörlerine ek olarak rahimde iki kist buldular ameliyat sırasında onları da çıkarttık. İlk iki gün kritik süreç dedi veteriner umarım onu da atlatacağız. 

https://imgyukle.com/i/CMxFD6

Şu an inlemeleri de azaldı. Tek sıkıntım su. Hâlâ ayağa kalkamıyor veteriner yutkunma refleksini6nasıl yoklayacağımı gösterdi şırınga ile yutkunma refleksi varsa su verebilirsiniz aksi halde soluk borusuna kaçar dedi. Arada damlalar halinde deniyorum refleksini bakalım işte, zor valla. Eksik olmayın tarikat. 

Hacı ayağa kalkamaması normal bir sürü ilaç vs verdiler yavruya... Biraz daha sabır et en sıkıntılı anı atlattın şimdi yavaş yavaş toparlar Allahın izniyle geçmiş olsun sıkma canını kafana takacağın bir şey yok artık sen güçlü ol ve ona güç ver tek yapman gereken bu.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Ancelina Coli..

Geçmiş olsun... Sağlıklar diliyorum ikinize de..  

Sigarayı da bırak ayda en az 1300TL 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Ancelina Coli..

Geçmiş olsun... Sağlıklar diliyorum ikinize de..  

Sigarayı da bırak ayda en az 1300TL 

İnan şu sıralar o hiç mümkün değil abi :) 

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 5732 Toplam Mesaj: 49
kan tahlil tam kan sayımı köpek veteriner