folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpek Konusu Acil İnsani Bir Durum

Köpek Konusu Acil İnsani Bir Durum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Evin iç kısmı sadece polisi ilgilendirir.

Birinin bahçesine girdiniz diye size kimse suç isnatında bulunamaz.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Hocam evi kundaklarsanız iftaiye gelip hayvanları da kurtarır.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

işte aranan çözüm :D:D Yanlız hocam ev direkt iftaiyenin karşısı ama öyle böyle karşısı değil arada sadece yol var. Kibrit yaksan adamlar görüyor.:D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    clogu bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

işte aranan çözüm :D:D Yanlız hocam ev direkt iftaiyenin karşısı ama öyle böyle karşısı değil arada sadece yol var. Kibrit yaksan adamlar görüyor.:D

Oturdukları yerden çay içerken  hortum tutarlar artık :))

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    clogu bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

hocam o zaman evi taşlayın denizden çıkma yatay taşlar var ben cam kırmak için onları tercih ediyorum 2 kat camı bile tuzlabuz ediyor. iki cam kırsanız 3 kere polis girer. sahibi de gelmek zorunda.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Al eline kamerayı , git köpeklere yem at çık. Mahkemeye verirse görüntüleri gösterirsin. Mantıklı bi fikr değil ama yapıcak birşey yok 

küfrederiz villalara kulübeden
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Yahu ne hak hukuku amq gerekirse kapiyi duvari kir bahceden al kopekleri ilgilen, o kahpe cocuklari seni utanmadan mahkemeye verse bile onlari hakli bulacak hakimin sulalesini sikeyim.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yapılacak işlem çok basit.

Öncelikle videoyu açıyorsun kendi evinin balkonundan havanın ne kadar soğuk olduğunu göster dışarıda gerekirse evin yakınlarında ki yada bahçedeki çam ağaçları yada herhangi bir ağacın rüzgardan ne kadar sallandığını göster ki soğuğun ne kadar etkili olduğunu göster.

Sonra kamerayı köpeklerin olduğu yere çevir ve bağırdıkları anı göster nasıl bağırır dersen çok basit dudağınla gel olm gel al al al diye zaten hayvanlar hemen " işte bir sahip geldi bize sahip çıkacak " diye heyecanlanıp havlicaklar.

* Sonra kamera da konuşma yap " evet bakın şu anda ev sahipleri evde xx zamandır yok , ve yavru köpekleri bu soğukta bağlamışlar ve önüne ne mama ne soğuktan korunacak bir şey koymuşlar , ve hatta buyurun bakın önüne sadece su konmuş ve oda buz tutmuş ( o sırada kamerayı zoom yapacaksın suya vesaire )  

* ve devam et bugün itfaiye'yi , polisi ve hayvan severler üyelerini aradım ancak hiç kimse yardım etmedi vesaire diyip kanıt göster nasıl dersen ; tekrardan ara itfaiyeyi , polisi vesaire konuşmalarıda kayıt et videoda " yani elimden geleni yaptım resmi olarak ancak kimse yanaşmayınca vicdani kararımı kullanmak zorunda kaldım " diyip

* ve Kamerada konuşmaya devam edeceksin ben dayanamıyorum , benim vicdanım el vermiyor bu soğukta bunlarda birer canlılar diyip KAMERA AÇIKKEN köpeklerin yanına gideceksin ve ne yapmak istiyorsan KAMERA AÇIKKEN  KENDİ EVİNDEN ÇIKIŞINI GÖSTERİP KÖPEKLERİ OLDUĞU YERE GİRİŞ YAPACAKSIN , SONRA KENDİ EVİNE GİRİP KAPIYI KAPATTIKTAN SONRA VE HATTA TEKRAR BALKONA GİDİP KÖPEKLERİN BULUNDUĞU YERİ GÖSTER ( Köpekler yanında ise onlarıda göster ve evet işte sıcacık yuvaya kavuştular ) vesaire diyip SEN GİTMEDEN ÖNCEKİ KALDIKLARI YERİ GÖSTER VE BU BİR KANIT NİTELİĞİ TAŞIMAKTA DİYİP TARİHİ , SAATİ VE GÜNÜ SÖYLEYİP KAMERAYI KAPAT.

Çok açık söylüyorum CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI DAHİ GELSE BİRŞEY YAPAMAZ Hadi eyvallah.

NeverSayNever tarafından 02/Oca/16 17:02 tarihinde düzenlenmiştir

Asla Asla Deme. . .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek
    DundenBeriDimdik bunu yazdı

yapılacak işlem çok basit.

Okurken usendim amq :D

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

ABD'de olsa bunun özel polisleri var. İhbar aldılar mı ev falan dinlemiyor giriyor hayvanı alıyorlar, bakımını yapıyorlar. Ev sahibine de ceza kesiyorlar sanırım. Hayvan bakmayı sevip okşayıp kenara atılan oyuncak zanneden tipler varken bizim ülkeye de bunlardan lazım. 

Toplam Hit: 1538 Toplam Mesaj: 21
yavru köpek