folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kopya Çekmeyi Bile Beceremiyorlar

Kopya Çekmeyi Bile Beceremiyorlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    bencil abi bunlar adam öğrendiğinde tüm sınıfa yayardı. bunlar kendilerini düşünmüş kişisel hıyarlar

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

kopya cekmeyen öğrenci mi olur ya pehh. kopya cekmediğim yazılı yokturdur. hatta bi keresinde sınav çok kolaydı

hepsini bakmadan yaptım yinede içim rahat etmedi kitabı açtım baktım:D huylu huyundan vazgecmezmiş canım

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selim_pusat
    selim_pusat's avatar
    Erkek
    valla biri farkına varırsa diğerlerinede yayardı Türk öğrencileri sınavlarda çok teşkilatlıdırlar :D

Anne sevinin, sevinin artık Eve dönemedik diye üzülme Ağıtlar yakıp ta sürme yüzüne Sevinin, biz meydanlarda ölsek de Siz sanmayın, şehit kanı kalır yerlerde Bir önder çıkacaktır elbet Bizleri bekliyor simdi Hilal’in gösterdiği şehirde Ben huzur bulacağım Ve karanfiller yetişecek üzerimizde
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Bizde herkez bunun farkına varırdı. Anlamayan birisi varsa, hemen onuda ayıktırırdı, hatta sınav salonu sohbet ortamına dönerdi, buda yetmez gibi, üstüne birde bunu videoya çekip youtövbe de yayınlarlardı.

Msr Been filmini izleyenler bilirler, bunun salak olduğunu anlayanlar nerelisin diye soruyor, hatta dur ben tahmin edim sen İngilizsin diyorlar :D 

Biz Türküz :) 

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_leader
    blue_leader's avatar
    Erkek
    zuhahah hiç birimi çekmemiş abi yaw :D ilginç durum 1200 öğrenci ne demek                                

SInıfı Geçme Derdinde İnş. Geçer AMİN !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    Bizde bu oran %90 civarında olurdu. sınavda kagıt onune geldiginde kagıdı alan ogrenci cevapları bilmediginden zaman gecirmek icin kagıtla oynar, ilk is olarakta sanki birsey varmıs gibi arkasına bakar. kendimden hatırlıyorum, yeni nesil degismediyse hala boledir ve bunun sonucunda oran boyle olur.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    abicim burada asıl konusulmayan olay şu; sınavdaki not ortalaması kaç olmuş?? eğer yüksekse övünülebilir. düşükse hem mal hemde salak oldukları tasdiklenir.

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek
    walla ben olsam aynen geçirirdim.) müziğim hep kötü olmuştur.

http://yanduvar.blogspot.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

ben gene de etrafımdakilerin kağıdına bir bakardım 

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kantar31
    kantar31's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ben farketmezdim lan :| temiz kalğli,iyilik timsali,tertemiz,saf bir adamım wesselam yok benim gibi ula :|

uzun bi süre daha yokum ehtiyarlar... iade-i yorum yapamadıysam kusura bakmayın
Toplam Hit: 5787 Toplam Mesaj: 35