Korayspor'u Nasil Bilirsiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Iyi aksamlar muridler. Spor ayakkabi arayisindayim. 2 hafta magazalara baktim hep ayni modeller var adamlarda ve giymedigim urunler. Netten bakinmaya basladim simdi denk geldim koraysporda adidas icin kampanya baslamis yarina kadar gecerli sevgililer gunu dalgasina. 2 ayakkabi gozume kestirdim alacam ama site nedir ne degildir emin olamadim. Sikayetvar sitesinde cesitli sikayetler var ama sahte urun filan diye bisi gelmemis. Buradan daha once alisveris yapan muridler tavsiye eder mi acaba ? Alayim mi yoksa hic bulasmadan cekilsem mi sonra basim agrimasin 1 ayakkabi icin. Deicchmandan pisman oldum ustune bu cikmasin.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

ankaradaysan maltepede ithal ürünler satan yere yönlendirebilirim bire bir ithal ürün :) bugun aldım daha magaza ürünü

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Ankarada nerede hocam metro toptan da lacoste var ithal :) başka nerelerde var

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

hacı bizim memleketin (Bursa) ünlü ayakkabı mağazalarından birisidir. Zaten yamulmuyorsam ilk bizim burada kuruldu o şirket. Ben de 10 küsür yıl önce oradan bi bot almıştım. Tabii direk mağazısında. Netden alışverişim olmadı hiç. Ama öyle bi 1-2 yıllık filan değil köklü bi firmadır. Çoğu ünlü markayı da bünyesinde barındırıyor. Sorun olacağını sanmıyorum 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

Ankarada nerede hocam metro toptan da lacoste var ithal :) başka nerelerde var

http://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/adidas-yeezy-350-gri-bayan-faturali-garantili-208239471?gclid=CJ-G5c7D9coCFSsq0wodo64M8A&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0#product-information

hocam bire bir aynısı ürünün giyimi rahatlık orjinal bantları dahil :) uzun lafın kısası ben bugun sevgilime aldım kendisi marka düşkünü :D kız gram anlamadı sevgili kombini yaptım şuan havalara ucuyor :D 

özelden pm atarım isteyene ifşa olmasın :) yasal iş degil sonuçda vergilendirmiyor kaçak ürünü

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

Korayspor sağlamdır. Çok köklü firmadır ve bilinen markaların Türkiyedeki en büyük distrübitörlerinden birisidir.

İnternet mağazası da sağlam çalışır sorunsuzdur. her yoldan alışveriş yapmışımdır, hatta sonbahar aylarında klasikleşen 1 alana 1 bedava kampanyasını kaçırmam :)

imza.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Mesajlar icin tesekkurler site saglam demek ki ama baska sorun cikti.

O kadar ugras begen ama numarasi olmasin ayakkabinin :/ 44 giyerim normalde 44.5 kalmis. Bu 0.5 cok fark yaratir mi acaba hic bucuklu giymedim -_-

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

kaç tane ayakkabı sipariş verdim ben oradan. 10 numara firma.. tabi şimdi garanti veremem ama büyükler yani..

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

bursa da büyüyen ve bütün şehre hakim bir işletme ama zamaninda replika da satigini gördük mahkemelik olmuştu ama genelde iyi bir firma

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Gayet sağlam,bilinir,güvenilir ve sektörde tanınan bir firma.

Netten sipariş konusunda da sıkıntı yaratmaz.

Şartlar uyuyorsa şansını deneyebilirsin...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Hiç şaşma derim iyidir Korayspor

Toplam Hit: 1681 Toplam Mesaj: 12
koray spor oneri tavsiye