KORKAK HP WWW.CLUBTURK.COM OLDU

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aB_r3aL
    aB_r3aL's avatar
    Erkek
    katılıyorum sana Holyone sana bir şey sormak isterim bu mesajı silmeden cevap verebilirsen ozaman seni takdir ederim burasıda boyuna kapanıyor dostum bunu nedeni nedir kulagıma ruslar geldi dogrumu bu birde geçen funduskid ile konuşmuşsun sanırım beni sana sormuş ben seni fazla tanımıyorum holyone se beni nerden tanıyorsun bunu anlayamadım bir türlü
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Renegadealien  &  DecameroN

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek

@aB_r3aL

arkada$im biraz ana sayfaya goz atsan, haberleri okusan sebebini anlarsin...

nox...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ya şu king denen elmanam i,zmirde oturuomuş verin bana adresini 2-3 kamyon adam toplim gideyim yanına ben tek tek parmaklaraını kıracam bakalım nası klavyey dokunacak bi daha:D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aB_r3aL
    aB_r3aL's avatar
    Erkek
    444 orda kendinin durumunu tam anlatacak deyil ya bizi böyle hack ewttiler diyecek halide yok birde ben holyone ye sordum onun avukatımısın kardeş bildiyim bir olay ve orda anlatılanlada alakası yok orayı önceden okudum 444 okmi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek
    sadece adminlereymiş. inşallah sıra modlarada gelir :P

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KeNZoBoY
    KeNZoBoY's avatar
    Erkek

:)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Kİng bakkalım ne yapacağını şaşırdı :D

sabah görünce siteyi actığını görünce bi abandım  lan baktım hala acılıo...

allah allah dedim microsoftun serverlarmı taşıdı bu siteyi :D

meğersem bizimki htmle cevirmiş indexi :D

sadece index görünüor hiç bir database bağlantısı olmayan tüm likleri  kırık bi hale gelmişti site :D varya sandalyeden düşüodum decameronla konusurken :D

Sora aradan biraz vakit geçti bakkal amca king bu sefer www.hackerpowers.com yazdım baktım bişeyler yazmış 2 gün filan die. 5 saniye içinde yönlenecek bi yonlendi site www.clubturk.com mu ne öle biyerleri varya oraya :) baktım oranın ana sayfadada aynısı yazıo 5 saniyede yönlenecek die bekledim 5 sn daha lan bi baktım karşıma www.google.com cıktı zuahahahahah :DDDD

Hayatımda gördüğüm en lamerce olaydı bu :DD

Bakkal king :D sabah ceçio internetin başına alttada ftp acık :D saldırılarsa indexi siliyim die :D akşam uykusu gelince kapatıo siteyi gidio :D

Lamerpowers.com sitesinin sahibi bakkal king!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek

arkada$lar hp, sitenin acili$ina $u notu yerle$tirmi$....

yaw bence yeter artik, onlarla ayni seviyeye inmeyin yaw...

tahribat hep acik kalsin, sonra olan bize oluyo, tahribat kapaniyo,gecici sorunlar oluyo falan....

Tahribat üyeleri ile Hackerpowers.com arasında bir uzlaşma sağlanamadığı ve bu kişiliksiz insanlar halen kendi mekanlarında çocukça tavırlara devam edip diğer insanları bizim hakkımızda yanlış bilgilendirme verdikleri için HP olarak pazartesi günü Tahribatı daha önce yaptığımız gibi ebedi uykuya teslim etmeye karar verdik. Kendileri sitelerinde bir düzenleme yapmaz ve bu savaşı bitirmez ise, Tahribat gene 1 ay kapalı kalacaktır. Bizim amacımız savaş değil barıştır! Bu uyarının dikkate alınması rica olunur.

nox...!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KeNZoBoY
    KeNZoBoY's avatar
    Erkek

muahah

Toplam Hit: 6463 Toplam Mesaj: 26