Korkaklar Daha Cesurdur.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Dostum cesurluk ve korkaklık diye 2 katagori bence imkansızdır.. Çeşitlendirmek gerekir.. Mesela çok astığım astık kestiğim kestik tipler vardır ki cesurluğu geçince solda kalırlar.. yani cesurluk böyle tiplerde olur serserilik.. başka bir yönden bakarsak birde çok artist ve cesur takılıpta bir hır gür anında yanındakini ateşe atan '' ya şu şerefsiz ne dio mustafa ! '' gibi tavırlarla mustafa'yı yakan tiplerde mevcuttur :D bir seçenek daha vardır ki korkaklar bunlara girmiyorum bile çünkü korkarlar işte :D bence cesurluk veya korkaklık yerine göre değişim gösteren kavramlardır.. bilek bileğe bir kavga olsa kavganı etsen cesur değil adam gbi adam olursun.. karsındaki silahı çektiğinde eyw çekip boyun eğersen korkak değil akıllı olursun.. weya 10 kişi karsına dikilince kaçarsan korkak değil yine akıllı olursun... bilmem anlatabildim mi

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

açıklamasını yapardımda şimdi içimden gelmiyo.
    bi örnek veriyim sadece : korku filminden korkan birinin korkmayan birinin yanın korku filmi izlemek istemesi gibi

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

cordelian bunu yazdı:
    -----------------------------

sağ kroşe yersek masraflar senden hocam:D

hehehe :D bencede senden olsun hacım :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

bi insan ne kadar çok korkuyorsa o kadar cesurdur veya ne kadar cesursa o kadar korkaktır gibisinden bi laf vardı :S

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Bandit bunu yazdı:

bi insan ne kadar çok korkuyorsa o kadar cesurdur veya ne kadar cesursa o kadar korkaktır gibisinden bi laf vardı :S

tmm işte onu ben söylemiştim :D

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

furkan bırak sen bilgisayarı 2 3 hafta git gez dolaş kafan yerine gelsin=))

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

hocam dayak yiye yiye dayak atmayı öğreneceksin bnce

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

yassun bunu yazdı:

bencede beyin oksijensiz kalmış gibi :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

yassun bunu yazdı:

Can sıkıntısından açılan konular bunlar :D p.tesi işe başlıyorum zaten artık fazla konu açamıyacam :D TBT adminlik hedefimde suya düşecek :D

Toplam Hit: 8145 Toplam Mesaj: 52