folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Korsan Film Dizi İzleyenler Belirlenip İnternet Abonelik Leri İptal Edilecek !

Korsan Film Dizi İzleyenler Belirlenip İnternet Abonelik Leri İptal Edilecek !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yazıcıoğlu iş hanı önünden geçmeyin beyler.  :)

+111111

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Adil kullanım şeysine hız yavaşlatma kılıfı için güzel ha aslında. Bak hiç aklıma gelmemişti. Gel gelelim abonelik iptalini hiçbirinin götü yemez. Ülkede abone kalmaz amk. Ama hız yavaşlatma güzel kılıf bak onu tuttum.

Sayın abonemiz. Yasadışı olarak telif hakkına sahip içeriklere eriştiğinizi tespit ettik ve hızınızı ilgili mevzuata uygun olarak 3 mbpsye daimi olarak çektik. İtiraz ederseniz ziki tutarsanız, etmezseniz böyle devam edersiniz. Hayde selametle.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

Adil kullanım şeysine hız yavaşlatma kılıfı için güzel ha aslında. Bak hiç aklıma gelmemişti. Gel gelelim abonelik iptalini hiçbirinin götü yemez. Ülkede abone kalmaz amk. Ama hız yavaşlatma güzel kılıf bak onu tuttum.

Sayın abonemiz. Yasadışı olarak telif hakkına sahip içeriklere eriştiğinizi tespit ettik ve hızınızı ilgili mevzuata uygun olarak 3 mbpsye daimi olarak çektik. İtiraz ederseniz ziki tutarsanız, etmezseniz böyle devam edersiniz. Hayde selametle.

Yalnız onu Almanya'da mı nerede bir Türke yapmışlar adam madem öyle bende faturaları ödemiyorum deyince mecbur adamın internetini geri açmışlardı. Bayağı oluyor bu olay olalı. :)

Kaldı ki abonelik iptali olursa taahhüt bozma cezası ödememek için bilerek film indirecek insanları tanıyorum ki çoğuda bu forumda.

mkyb tarafından 04/May/17 03:23 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

Korsan cd tezgahtarı bunu beğendi.

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Nasıl bu milleti daha mutsuz hale getirebiliriz diye özel toplantı yaptıklarını düşünüyorum. Millet için tek olumlu haber olmaz mı bir ülkede acaba? 

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

İnternet sanki hızlıymış gibi birde yavaşlatacağız diyorlar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    kabadayi09 bunu yazdı

Nasıl bu milleti daha mutsuz hale getirebiliriz diye özel toplantı yaptıklarını düşünüyorum. Millet için tek olumlu haber olmaz mı bir ülkede acaba? 

" Milletin *mına koyduk " diye ses kayıtları çıktıydı bir ara :D Sence millet s*klerinde mi ? .Bukadar andaval bir toplum dünyanın hiçbiryerinde yoktur sanırı. Her türlü belaya musibete katlanıp darbe girişimini bastıran bir millet darbe girişiminin kahramanı olmasına rağmen kahramanlık rozetini başgomutanım dedikleri kişiye verdiler :D  Hak ediyor türkiye bu tarz şeyleri. Şahsen g*tümle gülerek takip ediyorum gelişmeleri.

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

hoşt.

tabi lan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Savci efendi yakalayabilirse opsun...

Dunya ulkeleri mp3 paylasiminin onune gecebildimi. Birak Turkiyeyi. Yasaklarla is cozulmez.

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    kabadayi09 bunu yazdı

https://mini.donanimhaber.com/nabi-avci-internetten-korsan-film-izleyenlerin-internet-baglantisi-yavaslatilacak--125990534#125990857

bu sen misin?

(TBT ifşa team :P)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 8482 Toplam Mesaj: 60
korsan film yasak yasak internet korsana internet iptali