Korsan TV 2.2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Hocam bu salon1 kanalını açtım mesela, direk tam ekran oldu tam ekrandan çıkma tuşu nedir :D esc enter vs tuşlar işlemiyor

tam ekran yapma tuşu f7 imiş ama çıkma tuşunu hala bulamadım

DadasAdam tarafından 08/Mar/14 14:15 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

hey Yarab bala bak aradığımı buluyorum bugün bir de yatağı ısıtacak biri lazım bu gece :)

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

Hocam bu salon1 kanalını açtım mesela, direk tam ekran oldu tam ekrandan çıkma tuşu nedir :D esc enter vs tuşlar işlemiyor

tam ekran yapma tuşu f7 imiş ama çıkma tuşunu hala bulamadım

Sinema salonları öyle açılıyor. esc ile çıkabilirsin. tam ekran diğerleri için geçerli oluyor :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackdeath
    blackdeath's avatar
    Erkek

hocam bu işi plex ile de yapabilirsin hem kendi üzerinde kendi kanlları var hem senin kendi koyacağın filimleri bu plex üzerinden yayınlayabilirsin.

agzıyla içmesini bilmeyenlere yeni rakıdan bir yenilik 35lik yenifitil. ışığa kadar götürür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Oyle demeyin gurbetçi dostu =) Moskovadayken çok kullandık. hemen her arkadaşın bilgisayarında kurulydu. Bir çanak kurdurmak için 40 makamdan ayrı izin gerektirdiğinden hemen hemen tüm Türk kanallarını oradan takip ediyorduk.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    necroshine bunu yazdı

Oyle demeyin gurbetçi dostu =) Moskovadayken çok kullandık. hemen her arkadaşın bilgisayarında kurulydu. Bir çanak kurdurmak için 40 makamdan ayrı izin gerektirdiğinden hemen hemen tüm Türk kanallarını oradan takip ediyorduk.

sağolasın :)

gurbetçilerin çok işine yaradığını biliyorum çokça gerbildirimler aldım bu konuda.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
Toplam Hit: 2035 Toplam Mesaj: 17