Korsana Evet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakerk
    burakerk's avatar
    Erkek
    sizce iyi eser üreten bir ülkede yetişmek mi, yoksa işsizliğin hat safhada olduğu bir ülkede bi nevi robin hood görevi gören korsan piyasası mı daha önemli...(biri bizi büyük gösterir ama diyeride çok büyük bir sektördür aynı zamanda birazcık işsizliğinde çözümü..

sonun başlangıcı!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    temas
    temas's avatar
    Erkek
    ya arkadaşlar  emeğe saygı     felan filan  bunlar doru ama    gel görki    taklitçilikde    dünya devi  çin  in  arkasından gelioruz böle bir miletiz   önüne geçebhilirlermi korsanın şahsen ben para verip orjinal almam   filmiydi programıydı oyunuydu önemli deil almam    akadaş  para kesmioruz

hediye
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scheitann
    scheitann's avatar
    Erkek
    yaa abijim helal olsun korsana.hatirlayiniz bi 5 sene oncesini kaset 600.000 cd2.000.000 korsan cd ise 500.000 idi yani orjin muzik korsanin 4 kati idi bugune bakin korsan 2.000.000 orjin ise 5.000.000 yani su an 2.5 kati eger korsan satan ureten emektar kardeshlerimiz olmasaydi bunlar iyice azitacak bi cd yi belki de bugun 20 milyona falan alacktik.allahsiz bunlar abijim burjuwa diiller mi hepsi terbiyesizin ewladi bunnar...korsana helal olsun dinsizin hakkindan imansiz gelir.ayrica program konusunda da zati bu terbiyesizlerin sirf amerikanin okuz halkindan kazandiklari onlara bi yuzyil daha yeter.isterlerse iceri atsinlar abijim ben herkese sadece cd fiyati olan 450.000 dan cd cekmeye dewam edecem.boyle serefsiz hukumetten zati nasil bi yasa beklenirdi ki???sorarim size... 

ALLAH RIZASI ICIN BU PROFILI SILIN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

yaklaşık 6000-7000 cd var evde..

1.orjinal windows 98 se.(kitapcık yok sadece cd ojinal)

2.orjinal windows 2000(kitapcık yok sadece cd ojinal)

3.Kitapçıklı orijnal xp pro( bunu satsam iyi para eder de bekliyom laptop alırsam üstüne yapıştıracam)

4.bi laptopa combo takarken içinden windows xp sp1a cd si çıkmıştı orjinal onu çarptıydım.

tüm orjinal cdlerim bu kadar :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

rene iyice ucmussun.

bende de orjinal fazla birsey yok, xp, 98, 95, 2000, bunlarin orjinali var ama

sendeki cd lerin cogu program veya mp3 dur.

mp3 e sozum yok. adam daha album piyasaya cikmadan korsanini piyasaya suruyor. sen sanatci olsan bu durumu gorseydin ne yapardin ?

korsanin getirtigi ne var ? muzik piyasasi biraz ucuzladi. ya goturdugu ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

kardesim tamam programin korsanina birsey demiyorum ama (bana gore oda yanlis ama kimde orjinal program alacak kadar para varki)

muzik piyasasi icin diyorum adam oturmus guzel eserler koymus ortaya, gercekten uretiyor.

sen gidiyorsun korsanini aliyorsun, devletten kaciriyorsun, o ureten adamin emegine balta vuruyorsun sonra oturup dusunuyorsun bu ulkede niye guzel seyler uretilmiyor diye.

taklitcilige alismisiz, piyasaya ne cikarsa ciksin ilk taklidi bizde, bknz. ornek1. euro piyasaya cikmadan sahtesini ilk Turkler yapti, ornek2. istanbul taklit edilemeyen bilet yapti piyasaya cikmadan sahtesini ilk suren yine biziz, adam album yapar daha piyasaya cikmadan sahtesi korsani piyasada geze.

sonrada ben milliyetciyim, ben Ataturkcuyum, ben ulkemi seviyorum cart curt atip tutarsiniz mangalda kul birakmazsiniz ?

Asil dusman icimizdedir diyorlarya gercekten hak veriyorum...

+1

muzik piyasasına gercekten saygısızlık var, adam emek harcıyo ama album cikmadan korsanlar satılıyor...

baheneyle muzik cd'leri ucuzladı,5milyon falan oldu, helal valla...

ama yinede pahalı gelio tabii, o ayrı mesele, bedava internnetten cekmek varken..........

nox...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

MS imi zengin edecez birak Allah askina

Zirf Microsoft kazanmasin diye Ms programlarinin illegalligi taraftariyim

o zaman linux gibi yayinlasinlar piyasaya kimsede kacak yapmasin bilader....

onlar paylasimci degillerse biz paylasimci bi milletiz paylasiriz elimizdeki windows yada benzer programlari .....

Ama su müzik piyasasi icin dedikleriniz dogru emege yazik felan iste..fakat soruyorum

iyi baglantin var ve bir sürü kaynak var önünde yeni mp3 ler icin,

Kim olsa indiriri abi yalansa yalan deyin...

Laaaaaan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

rene iyice ucmussun.

bende de orjinal fazla birsey yok, xp, 98, 95, 2000, bunlarin orjinali var ama

sendeki cd lerin cogu program veya mp3 dur.

mp3 e sozum yok. adam daha album piyasaya cikmadan korsanini piyasaya suruyor. sen sanatci olsan bu durumu gorseydin ne yapardin ?

korsanin getirtigi ne var ? muzik piyasasi biraz ucuzladi. ya goturdugu ?

eskiden mp3 e cd çekiodum fakat şimdi hdd lerden bilgisayara cdrom takamıyorum. 4 tane hdd var..şimdi 80 gb ı mp3 diski yaptım.. ne var ne yok ona atıyom.. alın :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aomtrojan
    aomtrojan's avatar
    Erkek

valla ben adsl aldım 2048lik netten indiririm istediim programı

ankarada oturanlarda istediği yazılımı bulamassa sölesin cd ye çekip veriim

icq#636333

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Birisi
    Birisi's avatar
    Erkek

Yasasin korsan hele microsoft urunleri olursa :D