folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Korumalar Çuval Geçirip Dövdü (Bunlar Adam Olmaz)

Korumalar Çuval Geçirip Dövdü (Bunlar Adam Olmaz)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek
    ---------------------------

Yürür kardeşim o vatandaş. O adam orda o vatandaş için duruyor. Şimdiye kadar hiçmi başbakanlara bağımadılar. Niye hep tayyıp geldıkten sonra konuşur olduk bu olayları. Medya deme sakın medyamı kaldı

-----------------------------

tayyip olur baykal olur.. farketmez ben partisinde değilim.. bu ülkede başbakana, cumhurbaşkanına , valiye, askere, polise karşı eylem yapamazsın.. derdin varsa bunu açıklamanın yolları var.. adam olan her yerde adam gibi muamele görür..

iki horoz karşılıklı horozlanırsa tabiki çekilen devlet olmıycak. herkes devlet erkanına saygılı olsun.. 

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lethe01
    lethe01's avatar
    Erkek

edit.

bknz: http://www.ilkimwebtasarim.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Omnuarliti bunu yazdı:

Yürür kardeşim o vatandaş. O adam orda o vatandaş için duruyor. Şimdiye kadar hiçmi başbakanlara bağımadılar. Niye hep tayyıp geldıkten sonra konuşur olduk bu olayları. Medya deme sakın medyamı kaldı

tayyip olur baykal olur.. farketmez ben partisinde değilim.. bu ülkede başbakana, cumhurbaşkanına , valiye, askere, polise karşı eylem yapamazsın.. derdin varsa bunu açıklamanın yolları var.. adam olan her yerde adam gibi muamele görür..

iki horoz karşılıklı horozlanırsa tabiki çekilen devlet olmıycak. herkes devlet erkanına saygılı olsun..

Dedığımı anlamadın kı sen. Devlet adamı olmanında bı adabı vardır. eşkiya gibi adam kaldırıp dövemezsın. Alırsın içeri soruştuma açarsın  

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lethe01
    lethe01's avatar
    Erkek

yukarıda ki mesajımda alıntı yaparken sorun olduğu için tekrar yazdım ve orayada edit le sildim.

mauselaus bunu yazdı:
    ----------------------------

Free%20Image%20Hosting%20at%20www.ImageShack.us

bu güne kadar Atatürk'le hiç bir başbakan yada cumhurbaşkanı kıyaslanmamıştı. ama şimdi hangi siteye girsem bi yanda Atatürk bi yanda tayyip...  sevmeyenlerle bile Atatürk'le kıyas yapıyor.. helal sana tayyip!!!

bknz: http://www.ilkimwebtasarim.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mauselaus
    mauselaus's avatar
    Erkek

bide Atatürk'ü sevmez bu adamlar

ama Atatürk'ün kestiği tırnak bile olamazlar

Şimdi bunu söylesen buda suç olur ozaman hani demokrasi nerde?

Saltanat değilmi bu şimdi

Şimdi yavuz sultan selim'in doğu seferinde Konya'dayken vergilerin ağırlığından şikayet eden

Türkmenleri kestirmesiyle ne farkı var bunun....... Sorarım size......... 

“Aşırı harcamalara ilişkin rakamlar, dünyadaki yoksul kesimin ihtiyaçlarını karşılamanın çok masraflı olacağı iddiasını çürütmektedir. Yoksulların yeterli gıda, temiz su ve temel eğitim ihtiyaçlarının karşılanması için gereken para, insanların bir yıl içinde makyaj malzemelerine, dondurmaya ve evde beslenen hayvanların mamasına harcadığından daha azdır.” (World Watch Institute’ün ‘Dünyanın Durumu’ adıyla yayınlanan raporu, TEMA VAKFI yayınları, İstanbul 2004, 5-6)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek
    ne demek lan başbakanın koruması agresif olacak. Kim ki onlar. Herkes bu ülkenin vatandaşı kimse kimseye o yapılan şeyi yapamaz. Yapılan şerefsizliktir. Hala neyi savunuyosunuz ya valla size at gözlüklü dediklerinde kızardım ama harbi öylesiniz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek
    yakintakip bunu yazdı:
    Omnuarliti bunu yazdı:

Dedığımı anlamadın kı sen. Devlet adamı olmanında bı adabı vardır. eşkiya gibi adam kaldırıp dövemezsın. Alırsın içeri soruştuma açarsın

döversin hoca hakediyorsa niye dövmeyesin.. şimdi sende ayak yapıyon ama emin ol o ortama girince sen bile döversin.. sen bakma röpartajda masum rolü yapıyor kimbilir ne  yapmıştırda dayak yemiştir. her duyduğunuza duyduğunuz şekilde inanmayın ya safmısınız bu kadar

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

arkadaşlar güzel bir kaynaktır.. sorunlara çözüm arıyorsanız mutlaka tamamını okuyun

bana çok yararı oldu :D 

http://www.derinsular.com/ansiklopedi/2007/10/endoktrinasyon-5-zimbardo-deneyi.php 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackplus
    Blackplus's avatar
    Erkek
    BU halk hak ediyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    Omnuarliti bunu yazdı:

yok yaaa napmis bakim... basbakani mi dövmüs o vatandas orda? napmis.. gelş lan buraya deyip gözünün üstüne iki tane mi gecirmis tayyipin? korumalarida ona iskence cekip dayak atiyolar.. sokarim ben böyle devlet erkanina.. devlet erkanini oraya koyan benim.. yani biziz.. biz olmasakkkk onlar devlet erkani olamaz.. o vatandas vergisini vericek ama dert yandimi elestirdimi dayak yiycekk.. ne lan bu.. eskiyalik düzenimi var burda.. devlet büyüklerine saygi göstericekmis... daha ne saygi göstericek adam... kalkip iki lak luka dayakla iskenceyle karsilik verilcekse yemisim ben öyle devlet i erkani.. sanki padisah a.q 

ülkedeki düzene bak... ama yönetim strateisine bak.. neymis efendim elestirmek cikip söylenmek yasakmis.. hahahahaha napicaktik lan her geldigin yerde seni alkisliycakmiydik... her geldiginde domalicakmi bu vatandas sana.. görende osmanli devletinde yasiyoruz sanacak.. sanki herif basbakana suikast düzenledi. tabiii mahkemeye veremeyince tek care akillansin diye dayak attirmak dimi.. yemiyo demi tayyeap.. 

Toplam Hit: 4113 Toplam Mesaj: 32