folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kota Derdiniz Varsa CD-DVD Eğitim Setleri Yanınızda!

Kota Derdiniz Varsa CD-DVD Eğitim Setleri Yanınızda!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar.. Benim ingilizce öğretmeni bir arkadaşım var ve şuan öğretmenlik yapmıyor yeni mezun olduğundan. Öğretici CD setleri satmakla mevcut.

Bende kota sorunu olan arkadaşlar için  böyle bir konuyu açmayı uygun buldum hem arkadaşım kazanır bu sayede..

Fiyatlar çok uygun.. 20 ytl ve üstü civarında alış verişlerde bir dvd 2 ytlye gelebiliyor. Aslında çok iyi bir fiyat.Düşünsenize 80 cdlik bir dosyayı kaç güne indirdiğinizi.. Ücreti saat 17 den önce gönderirseniz bi gün sonra set elinizde oluyor. 

http://www.sirdan.com/egitim/

bu linkten setleri inceleyebilirsiniz.İster dvd ister cd olarak talep edebilirsiniz.

beğendiğiniz set varsa kandaz3@hotmail.com adresinden arkadaşa ulaşabilirsiniz (msn)

Bazı arkadaşlar diyecek ki bu setler internette var v.s. falan... Ben kimseyi almaya zorlamıyorum.Fiyat uygun ve zaman & kotası olanlar açısından çok güzel birşey.. İsteyen varsa internetten indirebilirler.. Ama benim gibi düşünen insanlarda olacaktır.. 

Herşey tahribat için... 

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamansehri
    zamansehri's avatar
    Erkek
    güzel bi olay saol azrail baba ilgilenenler varsa bence hiç kaçırmasın....Sonuçta bu ing. şakaya gelmez :p

dün, bugün, iki gün önce ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Abi iyi güzelde cd başı fiyat nedir?dvd başı fiyat nedir?Hadi kargo ücreti 3-5 milyon arası bişey o neyse ama siz ne kadara satıyonuz ve özellikle şu sıralar ispanyolcaya sarmış durumdayım

FSI Spanish  
    Instant Spanish  
    Learn Spanish [4-CD Set] [MP3]  
    Learning Spanish Like Crazy - Level 1  
    Linguaphone - Spanish  
    Michel Thomas Spanish Language  
    Pimsleur İspanyolca

Bu setler kaç cddir kaç dvddir yazmıyor?Eer fiyat uygun olursa alıcam ama deilse gidip fononun gramer kitaplarından fln alırım malum zaten bu sene öss die pcye pek bakamıcaz kitap daha bile ii olur yani :) şimdiden grasias amigo :D

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

wasd biraz fazla set alırsan 1 dvd ye 2 ytl dedi arkadaşım.. uygun değil mi sence?

5 cd yi 1 dvd ye sığdırdığını düşün..

yani o verdiğin listede 8 cd var,2 dvd ye denk geliyo.. tahribata uygun olarak 2 dvd ye 5 ytl dedi..

bence güzel o fiyat

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

sitenin altına dikkat edin

ordaki tablardan diğer setler kısmınada bakabilirsiniz...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek
    Bende bu tarz bi site kurucam acaba html ile mi yazdın ?

!!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

EFU İngilizce Seti 80 CD / 11 DVD 

Pratik İngilizce 1 CD

azrail bunları tbt işi kaç para yapar ucuz bişe olursa hemen alıyım bugün yaroında  gelsin 

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Güzel hizmet, konuyu unutmamak için karalayalım.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    sağol ontedi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek
    Setlerin içeriğini öelliklerini falan yazsaya yanlarına, ona göre seçeyim böyle sallama seçilmez. Tüm listeyi ne kadara yapıyormuş?

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    Almak isteyen arkadaş ögretmen arkadaşın msn adresini ekleyip konuşursa daha ii olur

Toplam Hit: 2367 Toplam Mesaj: 20