Kpss 2018/1 Tercihleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Merhaba müridler, kpss ye girenler var ise osym dne tercihlerini yapsınlar 2 gün kaldı bitime. 

Bir de soru soram : Ben Bil. Prog. mezunuyum. Açılan kadro Programcı kadrosu nitelik kodu 3249 okey ben taşıyorum niteliği ama programlama bilmiyorum. Kazanır gidersem ne olacak ? :D 

dcpromo tarafından 04/Tem/18 12:05 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Merhaba müridler, kpss ye girenler var ise osym dne tercihlerini yapsınlar 2 gün kaldı bitime. 

Bir de soru soram : Ben Bil. Prog. mezunuyum. Açılan kadro Programcı kadrosu nitelik kodu 3249 okey ben taşıyorum niteliği ama programlama bilmiyorum. Kazanır gidersem ne olacak ? :D 

zaten devlet memurlarının hangisi iş biliyoki nitelik uyuyorsa yaz gitsin öğrenirsin

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

başvuru için 15 tl diyor : ) herkes yamyam modunda . 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

başvuru için 15 tl diyor : ) herkes yamyam modunda . 

surili kardeslere para lazım :)

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

zaten devlet memurlarının hangisi iş biliyoki nitelik uyuyorsa yaz gitsin öğrenirsin

1000 de 1 dir iş bileni heralde :D ben oranı yükseltmeye gidecem aşsldkaşlksdf

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirhantutgun
    emirhantutgun's avatar
    Erkek

Bende Mimari Restorasyon mezunuyum .  Var tekniker. Şartında : Blgisayar Destekli Çizim diyor . Mimari mi mekanik mi elektrik mi hangisi belli değil ? fark eder mi ki ?

' Hayatta en büyük zevk , başkasının ' yapamazsın ' dediğini yapmaktır .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    emirhantutgun bunu yazdı

Bende Mimari Restorasyon mezunuyum .  Var tekniker. Şartında : Blgisayar Destekli Çizim diyor . Mimari mi mekanik mi elektrik mi hangisi belli değil ? fark eder mi ki ?

fark etmez hocam pompala hemen :D Zaten atama olursa ki hiç sanmam yerler bellidir ama olur da atanırsan zaten eğitim veriliyor falan hallolur o işler.

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Devletin çakal olma zamanı. Bende 2017 girmeniz gereklidir diyor ondan önceki yani 2016 kabul etmiyor. Ek olara artık 15 tl vermek istemiyorum sınava para tercihe para herşeye para ya çıkarsa diye umutum da kalmadı artık çünkü çıkmıyor. Sınava başvuru sayısı 5 milyon diyelim en az bundan en en en fazlası 10.000 de hatta 1.000 diyelim herkes 100 alsa bile sana gelme durumu %50(en yüksek oran) mülakatta ne yapacaksın orasıda muamma o yüzden tercihler artık adaletli değil. yapanalarada tavsiyem 15 tl yatırsınlar ama parayı faize yatırsanlar helal para vermesinler. Dipnot: İsyan mı var evet var çünkü haklı ile gelenler hakkı olduğu yerde olmadığından dolayı var. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Konuyu açandan Allah razı olsun. Ümidim olmasa da tercihlerimi yaptım sayesinde.

Mustafa
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

1 yeri tercih edebiliyordum mq :D kahrolsun tercümanlık. Puanım zaten bok gibi öylesine tercih ettim.

Almanya Fatihi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirhantutgun
    emirhantutgun's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    emirhantutgun bunu yazdı

fark etmez hocam pompala hemen :D Zaten atama olursa ki hiç sanmam yerler bellidir ama olur da atanırsan zaten eğitim veriliyor falan hallolur o işler.

Tercihleri yaptık gitti :) bakalım şans yüzümüze gülecek mi :)

' Hayatta en büyük zevk , başkasının ' yapamazsın ' dediğini yapmaktır .
Toplam Hit: 2369 Toplam Mesaj: 21
deneme tercih kpss boş hayal atama puan şans ya tutarsa