Kpss Çalışma Takımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DiKeyEy
    DiKeyEy's avatar
    Erkek

benide alın.,santrofor oynarım.. :D lys kpss tuz şeker acı hepsine gidicem.

haklı öğüt egoyu öfkelendirir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hipokondriyak bunu yazdı:
    -----------------------------

mars telekom bünyesindeki

500 gb alan ve 

50 TB bw ücretsiz olarak tahsis edildi.

iyi çalışmalar

Bu eşek yüküyle alanı sağladığı için sponsorumuza sonsuz teşekkür ederiz

ben server ağır olur diyordum gayette güzel maşallah

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    küçük bir kasabanın 4 farklı mahallesi varmış
    Birinci mahallede 'evet ama'lar yaşıyormuş evet amalar her zaman yapılması gerektiğini bildiklerini düşünüyorlarmış
    yapma zamanı geldiğinoe ise evet ama diye yanıt larlarmış yanıtları hep yanlış olurmuş suçu başkalarında aramakta ustaymışlar

ikinci mahallede yapıcamlar yaşarmış ne yapacaklarını bilirmişler kendilerini yapacakları şeye adım adım hazırlarlarmış ama yapacakları sırada şansı kaçırdıklarının farkına varırlarmış.
    bunu mahallede insanların dizlerini dövmekten yara bere içindeymiş dizleri. yaşamı ertelemek için verdikleri kararı bile erterlerlermiş

üçüncü mahalleoe yaşayan keşkecilerin ahayatı algılama güçleri mükemmelmiş neyin yapılması gerektidiği daima en isabetli şekilde bilirlermiş ama... maalesef herşey olup bittikte
     sonra başları hep kanarmış duvara vurmaktan kasabanın en yeşil bölgesinde en güzel evlerin olduğu iyiki yaptımlar varmış keşkeciler bu mahallede yürüyüşe çıkar etraflarına hayranlıkla bakarlarmış yapacamlar keşkecilerle birlikte yürüyişe çıkmak ister ama bir türlü fırsat bulamazlarmış tek kusurları iyiki yaptım mahallesindeki insanların beyinlerinde mazeret üretme merkezlerinin olalayısıymış hadi millet iyiki yaptım mahallesine katılıyoruz

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

soru cevap bölümüne girince hemen sağda chat var ordan iletişimi sağlarız

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

bende kpss gircem ama yıllar gecti hiç bir bilgi yok aklımda bu konuda yardımcı olursanız sevinirim 

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

uz-i bunu yazdı:

bende kpss gircem ama yıllar gecti hiç bir bilgi yok aklımda bu konuda yardımcı olursanız sevinirim 

merak etme aynı durumdayız giriş yapınca kpss/egitim setlerine gir hergun 1 ders upload ediyorum ordan 1. uniteden calismaya basla hatta cografyadan baslarsan kpss/cografya/konum konusunda o videounun ders notu var ben çıkardım :D daha iyi olur

bilgilerimiz yok takıldığım yer olursa ne yapacağım dersen

kpss/sorucevap bölümüne gir üye ol soldaki soru sor butonuna tıkla sorunu sor diğer arkadaşlar yardımcı olmaya çalışır

herşey ok ise hadi başlayalım :D kullanıcı adı ve şifre belirle pm at :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hickirik13
    hickirik13's avatar
    Erkek

ben de katılıyorum gruba ama girecek kişi ben değilim..bi arkadaşa yardımcı olmak icin

ve elimden gelirse buraya da katkıda bulunmak isterimm..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

http://a1111.hizliresim.com/r/2/9k52.jpg

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q3zqin
    q3zqin's avatar
    Erkek

bende varım bu konun takipcisiyim kazamız mübarek olsun :)

* Bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik .. Hayatla erken seviştik üstümüze kaldı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

banada şifre ve kullanıcı adı gonder bende cozemedıgınız soruları cozeyım 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 8639 Toplam Mesaj: 80