folder Tahribat.com Forumları
linefolder Html - CSS - XML - JavaScript - Ajax
linefolder KPSS Eğitim Seti İçin Google Blogger Dan Video Sitesi Kurmak

KPSS Eğitim Seti İçin Google Blogger Dan Video Sitesi Kurmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Arkadaşlar hatırlayanlarınız vardır, elimde kpss ve egitim bilimleri videoları var. O proje araya tatil girmesi gibi sebeplerden yarım kalmıştı. Şimdi google blogger dan bi blog açtım fakat blogun tasarımını online video sitesine çevirip elimdeki videoların oraya upload edilmesi gerekiyor. Bu iş için herhangi bir bilgiye sahip degilim, bu mümkünmüdür ve mümkünse yardım edebilecek vakti olan müritler var mı ?

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

hocam elindeki videolar kpssdershanesi nin videolarıysa hiç kasma bence bi naneye yaramazlar.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Yok hocam kpss dershanesi degil, isim veremicem ama kaliteli bir arşiv. Gittigim dershane ögrencilerine şifre veriyordu, onların sitesinden indirdim. Blogu video sitesine çevirebilir miyim ? 15 gb boyutunda dosya ekleyebilir miyim bunun cevabını verebilcek mürit yok mu yaw :)

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

hocam peki upload edilmiş videolariniz varmi. ? varsa paylasabilirmisiniz.

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

http://www.movshare.net/

buraya yüklersin videolarını embed kodunu alır sitene yapıştırırsın. hostuna yüklemek zorunda değilsin. joomla da kullanabilirsin.

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Mumkundur, hizli bir internet baglantin varsa daha da kolay olur. Tbt'de belki film upload isiyle ugrasanlar vardir, bakarsin sevabina upload icin vps sini kullandirir... Blogger tube diye arattir, guzel ve kaliteli bir blogger temasi. Tek kusuru sadece youtube videolarini sisteme ekleyebiliyorsun. Blogger icin baska video temalari da var ama o kadar kullanisli degiller. Bende de Ztv'nin egitim bilimleri videolari ve videolardan ayristirilmis ses dosyalari var. Musait zamanda diger dersleri de indiririm, sesleri ayristiririm. Yolda giderken mp3 olarak dinliyorum. Gece yatarkende isteyen gizil ogrenme yapar :D

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

fem yapıyor aynı uygulamayı ifşa ettim ama kusura bakma :D

bende öyle izleyebiliyom arada :D

Boş İşler Uzmanı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı:
    -----------------------------

fem yapıyor aynı uygulamayı ifşa ettim ama kusura bakma :D

bende öyle izleyebiliyom arada :D

-----------------------------
    Hocam maksat hizmet olduktan sonra her sey caizdir. :) Misal bendeki egitim bilimleri videolari, ses kayitlari icerik olarak b.ktan; adam ust uste iki kelimeyi zor soyluyor. Musait bi zamanda fem e bakacagim, sagol...

vatandaşa kafam girsin!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mith
    mith's avatar
    Erkek

kpss çalışmaları ne alemde hocam

Prozac Fan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Hocam bana sorduysan eger, ara sınıfım, fen ve teknoloji öğretmenliği okuyorum 1 senem daha var ama atamalar daki sıkıntı devam ederse hiç kasmadan polislik denemeyi düşünüyorum çok kararsızım :S

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

bende de bir gazetenin verdiği set var. 640*320 çözünürlükte. telefonda izlencek şekilde dvd den çekmiştim. mp4 olarak. ben upload edemem çok uzun sürer. Set ortaöğretim ön lisans setiydi. Bursa dan biri derse ben upload ederim. Gelsin hdd si ile atayım upload etsin millet yararlansın. Güzel bi set. pc de de fena değil izlenir az ufak olur ekran ama idare eder. cep telefonuna atıp iş yerinde izliyodum. Başka ilden isteyen olursa kargolasın hdd yi atıp göndereyim ama kargoda heba olursa hdd karışmam :D

İmzalamazsam ne olcak?
Toplam Hit: 2066 Toplam Mesaj: 13