folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kredi Çekmek İstiyorum

Kredi Çekmek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar bir iş kurmak için 20 bin tl paraya ihtiyacım var ve sigortalı bir işte çalışmıyorum ancak 40 bin tl değerinde bir evim var bu ev üzerinden kredi çekme şansım varmı dır. 

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

vardır

ama bankalardan önce kaymakamlığa felan başvursana faizsiz düşük faizle veriyorlar

BAnkalar biraz insanı sömürür

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

kaymakamlık ne tür kredi veriyor müdür.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    izleyici bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar bir iş kurmak için 20 bin tl paraya ihtiyacım var ve sigortalı bir işte çalışmıyorum ancak 40 bin tl değerinde bir evim var bu ev üzerinden kredi çekme şansım varmı dır. 

Evin piyasa değerini banka belirler ve tahminime göre 40 bin TL'lik ev için 25-30 bin TL arasında bir değer biçerler. Evin değeri kadar da kredi alman pek kolay değildir. O yüzden sana verebilecekleri kredi tutarı 12-18 bin TL arasında olabilir. Kredin kabul edilirse tapun ipotek altına alınır. Krediyi ödeyemezsen; ödediğin raici düşüp evi mezatla satıp banka parasını karşılar. İki kere düşün öyle al. Geleceğini riske atma hemen

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı
    izleyici bunu yazdı

Evin piyasa değerini banka belirler ve tahminime göre 40 bin TL'lik ev için 25-30 bin TL arasında bir değer biçerler. Evin değeri kadar da kredi alman pek kolay değildir. O yüzden sana verebilecekleri kredi tutarı 12-18 bin TL arasında olabilir. Kredin kabul edilirse tapun ipotek altına alınır. Krediyi ödeyemezsen; ödediğin raici düşüp evi mezatla satıp banka parasını karşılar. İki kere düşün öyle al. Geleceğini riske atma hemen

evet hocam dediklerini biliyorum bende. benim merak ettiğim şu aslında sigortalı bir işte çalışmıyorum ama evim var bu kriterler içerisinde kredi çekebiliyormuyum.  Ayrıca hocam ben bu yola baş koydum o parayı çeviricem bir şekilde. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/mortgage/mortgage_urunleri/evini_gosterene_mortgage.page?gbid2=200595

garantinin böyle bir kredisi var hocalar sizin fikriniz nedir bu kredinin özellikleri bana uyuyor gibi ama kararsızım. Kaymakamlığın kredisi varmış alper hocam ama onun vaziyeti biraz uzun benim o kadar vaktim yok biran önce faaliyete geçirmeliyim işlerimi 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Hocam ne olursa olsun kuracagın işini bilmıyorum ama 3 - 5 lira fazla faiz ile bır yerlerden bul ama EVI rıske atma derım ...
    Yıne de karar senın ...

İmza YOK !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

vardır

ama bankalardan önce kaymakamlığa felan başvursana faizsiz düşük faizle veriyorlar

alper su kaymakAM olayini Detayli acarmisin?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

vardır

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı

Hocam ne olursa olsun kuracagın işini bilmıyorum ama 3 - 5 lira fazla faiz ile bır yerlerden bul ama EVI rıske atma derım ...
    Yıne de karar senın ...

aslında risklerimin farkındayım hocalar ancak birşeylerden ödün vermeden yeni kazanımların sahibi olmak çok güç gibi.. ben aynı zamanda öğrenciyim teminat göstereceğim evde belki yarın birgün kendi ailemle yaşayacam ama risk almaya değer düşünüyorum.. yoksa yaşım 22 yerimde saymaya devam edicem.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

vardır

Haberiniz yok mu lo :) Projeni götürüyorsun adamlar uygun görürlerse kredi veriyorlar 0 faizli bizim ilçede çekipde iş kuran çok oldu

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1529 Toplam Mesaj: 12