Kredi Kartı Alamama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

2 senedir sigortalı olarak çalışıyorum. daha önceden hiç kredi kartı kullanmadım yada kredi çekmedim. 3-4 bankaya başvurdum kredi kartı için hepsinden reddedildim. bu tarz bir şey başına gelen oldumu ? önceden sokakta  yağmurda mantar gibi çoğalan şemsiye satan abiler gibi kredi kartı veren abiler vardı. işi olana işsiz olana kredi kartı veriyolardı. beni adam yerine koymuyorlar. varmı aramızda bankacı falan ? bi sebebi neymiş öğreniyim

Bittik biz bittik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hocam hangi bankayla çalışıyorsan o bankaya başvurmanda fayda var. En azından maaşını bankadan alıyorsundur değil mi?

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

boşver hiç bulaşma daha iyi olur.

amk. bankaları ota bok... her türlü komisyon alıyorlar

online fatura 1 tl komisyon

para çekersin  5 tl komisyon

bankamatikten alınan makbuz için bile kpmisyon alıyorlar artık

sen en iyisi kendini şanslı say

mademki türksün systeme göster ürksün
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

enparaya baçvur maaşını çek ona yatır card finans verirler diye tahmin ediyorum hesap işletim ücreti yok enparada belki de geçmişte bırakmış olduğun ize dayanarak vermiyor olabilirler 10 tane bankadan kredi kartı istediysem 9 u vermiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    rewolt84 bunu yazdı

enparaya baçvur maaşını çek ona yatır card finans verirler diye tahmin ediyorum hesap işletim ücreti yok enparada belki de geçmişte bırakmış olduğun ize dayanarak vermiyor olabilirler 10 tane bankadan kredi kartı istediysem 9 u vermiştir

10 Tane de 11 :D

:P

//

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    rewolt84 bunu yazdı

önceden finans hesabım vardı oraya yatıyordu maaş sonra enpara açınca onu kapattım. hsbc,ing,işbank vermedi kredi kartı. finansa başvurdum arıycaklar. 
    geçmişte bıraktığım hiç bir izim yok. ne kredi çektim nede kredi kartı kullandım. hiç bir firmaya borcumda yok

Bittik biz bittik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

geçen gün hsbc'den maaş hesabı açtırdım yanında kredi kartıda verdiler :D yok mok istemiyorum vs dedim kart aidati falan almayacağız işte istern kullanın ister kullanmayın bende pek bulaşmak istemiyorum bu kart işine ama yapacak birşey yok :D

Schwarz tarafından 20/Kas/13 21:42 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Maaş müşterisi olduğun banka çıkartır hocam ona dikkat et eğer çıkmaazsa arada bir git yeniden değerlendirme yapılsın istiyorum de

birde neden onaylanmadığı konusunda bilgi ufakta olsa bilgi verirler

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gestapo26
    gestapo26's avatar
    Erkek

banklarla hiç iş yapmadıysan vermezler çünkü senin borç bilgilerine ulaşamazlar o yüzden red cevabı alırsın

sen vaktinden sonra gelen sevdalı bir çiçeksin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Açılın beyler ben anlatacağım. Aynı durum benim de başıma geldi, benim de iş bankasına yatıyor maaşım ama iş bankasından kart alamadım. bankacı bir arkadaşımdan öğrendiğime göre bankalar arasında bir sistem kullanılıyor ve bu sistemde herkesin bir puanı var. Eğer daha önce bi bankadan kredi almışsan veya başka bir bankadan kredi kartın varsa ve bunları düzenli ödemişsen veya ödememişsen ona göre puanın oluyor.

Daha önce k kartı kullanmadıysan ve kredi çekmediysen senin puan sıfırdır. hatta bi bankacı ile samimiyetin varsa sordur baksın puaına ve daha önce puanının kaç defa sorgulandığına. İşte bu yüzden kart vermiyorlar. K kartı ile bankamatik kartını da karıştırmayın aynı şey değil, hala bazıları bankamatik kartını kredi kartı ile bir tutuyor. bankamatiğin banka için öenmli değil ki para yatırırsan paran olur yatırmazsan bankanın çok da şeyine. Ama k kartı sana bildiğin borç veriyor, kredi veriyor.

üç yöntemi var bu puanı artırmanın. Birincisi bankamatik hesabına ek hesap gibi bişey açılıyor. ismini yanlış hatırlıyor olabilirim ek hesaptan ziyade demek istediğim bankamatik hesabındaki para yetmezse o zımbırtı giriyor devreye. İşte o sana puan kazandıracaktır.(doğru ismini hatırlarsam yazarım)

Diğeri de gideceksin akbank veya finansbank gibi bir bankaya başvuracaksın, o tür bankalar hemen verir zaten kartı. Onu bi süre kullanarak düzenli ödeyeceksin ve puan kazanmış olacaksın. Böylece diğer bankalardan kart alman için önün açılmış olur.

Üçüncüsü de kredi çekebiliyosan kredi çek bu tarz bi bankadan ve düzgünce öde puan kazan. Ama her halükarda o kazığa oturmak boynumuzun borcu.

Yani senin sigortalı 1000 yıl çalışmışlığın bi boka yaramıyor hocam mevzu bu işte. ben de bankacı arkadaştan öğrendim, hatta bilmem kaç kez sorgulanmış senin puan demişti, onu bile görebiliyolar artık gizlilik diye bişey yok.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Hep düzenli ödemekten bahsetmişsin hocam, ben de iş'te üniversiteli kredi kartı var, kart hiç dolmadı ama boşalmadı da. Hep asgari ödemeyle gidiyor. Şimdi ben bu puan muhabettinde feci sıçtım galiba ?

der die das
Toplam Hit: 3810 Toplam Mesaj: 36