folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Kredi Kartım Üzerinden Alışveriş Yapılmış..

Kredi Kartım Üzerinden Alışveriş Yapılmış..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek

Merhaba müridler,

İbinenin biri kredi kartım üzerinden yaklaşık 170 tl kadar alışveriş yapmış.Online hesabımdan baktm paypal üzerinden yapmış sanırım bikaç şeyi.Bide bazı sitelerinden kontör yükletmiş 4 - 6 aralık günlerinde.Kartı kapattırdım.Yarında konuyla ilgili bi dilekçe vericem ama bişi çıkacağını zannetmiyorum. Paypala da mail attım.Paypalın çalışma sistemi hakkında tam bilgisi olan var mı ? 04.12.2009 - PAYPAL * SEMİH VURAL  -- şehir olarak bi numara var vergi numarasına benzer bişi ayrıca bide  04.12.2009 PP*3452 EXPUSE - aynı no burdan bi sonuç çıkabilir mi?

Teşekkürler

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

nası birşey çıkacağını zannetmiyorsun.

git direk dilekçeni ver anında indirirler.

He is finding himself.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

Bilişim suçları polisi diye bişiler gelişmeye başladı ülkemizde :) Bi başvur derim hacım :/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Hoca gecmis olsun bencede sonuc alabilirsin! Arkasaini ara kapatmissin kartinida dilekcenide vericeksin. Umarim kisa zamanda halledersin.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

polis araştırma takip sonucu birşeyler elde eder muhakkak

bu duruma düşmemek için kredi kartınızı internet işlemlerini kapattırın. İnternet işlemleriniz için sanal kart kullanın ;)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek

Yarın dilekçe vericem zaten.Umarım indirirler.Ama ben bu paypal muhabbetini pek bilmiyorum o yüzden sormak istedim neden böyle bişeye başvurmuş? Paypalın hack muhabbetinde avantajı nedir ?

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

paypal harcamanın kolay yolu adam bi account acıp 4203948029384902 tane kartı linkliyo uğrasmıyo tek tek... sonra sırayla hepsini paraya çeviriyo iyi sen 170 le yırtmışsın... arkadasında dediği gibi online işleme kapattır sanal kart al...

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek

Limit dolmuştu kartta zaten =) 300 küsür tl kadar kendim alışveriş yapmıştım neyse evet sanal kart daha iyi olucak sanırım öyle yapayım sağolun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

XsyNcmast3r bunu yazdı:
    -----------------------------

Yarın dilekçe vericem zaten.Umarım indirirler.Ama ben bu paypal muhabbetini pek bilmiyorum o yüzden sormak istedim neden böyle bişeye başvurmuş? Paypalın hack muhabbetinde avantajı nedir ?

-----------------------------

senin yerine hesaptan parayı paypal çeker ve başkasına o verir o bir aracıdır araştırmalarda parayı çeken direk paypal olduğundan paypaldan işlemi yapanın bilgileri istenmesi gerek paypala adam internet kafeden kaydolduysa maili vs o gün yaptıysa yandı gülüm keten helva internet kafede kamerada yoksa  vay babam vay iş dahada zorlanız uzarda uzar

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

ya hocam böle konuları neden buraya acarsınız bilmem git polise savcılıga prof yardım al

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek

Kardeşim akşam vakti haberim oldu zaten.Yarın dilekçemi vericeğimi söyledim. Sadece paypal muhabbetini merak ederek sordum ben yoksa "gel beni kurtar" diye bişi dediğimi hatırlamıyorum. Sırf yorum yapmak için yorum yapmayın tamam ben cevabımı aldım başka bişi yazmana gerek yoktu.

Toplam Hit: 5602 Toplam Mesaj: 29