folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kredi Kartlarında Taksit Sınırı 12 Aya Çıkarıldı

Kredi Kartlarında Taksit Sınırı 12 Aya Çıkarıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK), kredi kartlarında genel taksit sınırını 9 aydan 12 aya çıkardı. Kredi kartlarının ve ihtiyaç kredilerinin mevcut borç bakiyeleri de bir defaya mahsus en fazla 72 ay ile sınırlı olmak üzere bankalar tarafından taksitlendirilecek. Kredi kartlarında limit ise 5 bin 200 liraya çıkarıldı

millet bin liralık kredi kartı borcunu ödeyemiyorken sen 5 bin lira vereceksin insan gerçekten hayret ediyor

http://www.aljazeera.com.tr/haber/kredi-kartinda-yeni-limit-5-bin-200-lira 

cep telefonlarına taksit yok eski usul devam

http://aljazeera.com.tr/haber/cepte-taksit-yasagi-degismedi  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

kredi kartlarında limit zaten maaşın 4 katıdır eleştirirken biraz düşünsek?

ayrıca 9 aydan 12 aya çıkması pek önemli değil asıl vahim olan 72 aya kadar kart borcu yapılandırılması ve ihtiyaç kredisinin 48aya çıkması

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Millette para yok normal. Bakmayın siz şimdi herkeste iPhone altta en aşağı Volkswagen Golf olmasına hepsi 363636 ay taksitle alınma. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

Haberin doğruluğu yanlışlığı değilde sıkıntı fake hesapla,hemde face vb mecradan haber paylaşımı yapman sıkıntı!

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ahmaklar hâla üretime dayalı ekonomi modelini kavrayamıyorlar. Üretimde ÖTV kalkmadıkça insanlar sanayiye yönelmeyecek, İnşaat sektörüne aktarılacak para kalmadı ne yastık altı ne yurtdışı! Şaka değil cidden kalmadı, Suudi Arabistandan gelecek para akışı 8 ay sonra duruyor ne demek bu ebemizin amını gördük demek! Bu biraz da iktidarda kalma telaşı çünkü borçlu insan sayısı arttıkça istikrar istikrar diyerek oy alacak kitle de artıyor senin düşüncenin ne olduğu mühim değl adam borç ödeme peşinde koşacağından istikrar bozulmasın diyecek, borcunu borçla ödediği borcu bitmediği halde vade uzun olduğu için öderim be umuduyla yaşamını sürdürecek patlama noktasına kadar gidecek bu vaziyet. Açık ve net söylüyorum hiç bir şey almayın, özellikle öğrenciler hiç bir şey için borca girmeyin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    NetBABA bunu yazdı

Haberin doğruluğu yanlışlığı değilde sıkıntı fake hesapla,hemde face vb mecradan haber paylaşımı yapman sıkıntı!

@Austen gerekli cevabı vermiş konuyu trollemek için girdiysen hiç çabalama 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

resmi gazete'de bugün itibariyle yayımlanan mevzuat değişikliklerine göre, değişikliklerin yayımlandığı 27 eylül 2016 tarihinden önce kullandırılan tüketici-ihtiyaç kredileri ve yine 27 eylül 2016 tarihi itibariyle mevcut kredi kartı borçları 72 aya kadar vadeli olarak yapılandırılabilecek. 

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2016/09/20160927.htm 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

telefoncu arkadaşlara hayırlı olsun işleri açılır inşallah

9 taksitken hiç birşeyi 9 taksit yapmadım en fazla 6 dır

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Millette para yok normal. Bakmayın siz şimdi herkeste iPhone altta en aşağı Volkswagen Golf olmasına hepsi 363636 ay taksitle alınma. 

+1000

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

sadece insanlarda gösteriş muhabbeti var bilinçli olan insan zaten bu tip şeylere takılmıyor.Taksiti geri açtılar yakında kart borcundan dolayı intihar edenlerin haberleri çıkar

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
Toplam Hit: 2247 Toplam Mesaj: 15
kredi kartı taksit