Kredi Nereden Çekebilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Merhaba mürid(e)ler, yaklaşık olarak 3 - 3.5 bin lira ya ihtiyacım var. Bu parayı nereden çekip de en az faizle ödeyebilirim. Aylık olarak max 150 lira ödeme yapabilirim. Şuanda hali hazırda üzerimde yüklü bir kredi bulunuyor.

Aranan para bulundu. Konu Kilit ov yea.. :D

iLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

dcpromo tarafından 21/Tem/17 00:29 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Enpara en uygunu. Ancak üstünde kredi varken tekrar verir mi orasını ben bilemem kredi puanın bilir. 

mkyb tarafından 21/Haz/17 15:41 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

aylık 150 lira biraz zor ya :(

bide iş sigortalı yaptır işten atılamalara karsı vs

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

işten kolay kolay atılmam da :D Aylık aslında 300 liraya çıkarabilirim de ozaman da aç kalırım :D Neyse bakayım eyvallah beyler :)

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Kredi varken kredi verirlermi?

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Kredi varken kredi verirlermi?

Kredi notun iyiyse verirler. Ben 2500 tl kredi çektim. Hala 18 bin tl on onayli krediniz var diyor. Tek tikla cekin falan. Afedersin skcek adam ariyorlar zaten.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

düşük faiz ve masraf olarak vakıfbank ve halkbank'a bak hocam. enpara cepteteb vs yüksek faizleri. bunlarda masraf var ama sigortayla birlikte 50 lirayı falan bulur en fazla. puanında sıkıntı yoksa online başvur, puanına güvenmiyorsan şubeden şansını dene, şubeler merkeze göre insiyatif alabiliyorlar. 

imza.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

düşük faiz ve masraf olarak vakıfbank ve halkbank'a bak hocam. enpara cepteteb vs yüksek faizleri. bunlarda masraf var ama sigortayla birlikte 50 lirayı falan bulur en fazla. puanında sıkıntı yoksa online başvur, puanına güvenmiyorsan şubeden şansını dene, şubeler merkeze göre insiyatif alabiliyorlar. 

benim mesela aktif 1 kredim var, lanet olası bu kredilerin günü yüzünden gecikme yaşadım. mesela ben maaşımı 1inde alıyorum. kredi ise ayın 20lerine geliyo ve gecikiyor. çünkü başka ödemelerde var filan. 3 kez kredim gecikmişti, şak diye kredi skor puanım yerlere düşmüş. hiçbir yer kredi varmıyor. sadece vakıfbank şubeye çağırdı. bakalım iyi bir şekilde müşteri temsilcisi ile görüşürsem muhtemelen insiyatif alabilirler, çünkü buradan alacağım kredi ile 2 tane borcumu kapatacağım. 

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

benim mesela aktif 1 kredim var, lanet olası bu kredilerin günü yüzünden gecikme yaşadım. mesela ben maaşımı 1inde alıyorum. kredi ise ayın 20lerine geliyo ve gecikiyor. çünkü başka ödemelerde var filan. 3 kez kredim gecikmişti, şak diye kredi skor puanım yerlere düşmüş. hiçbir yer kredi varmıyor. sadece vakıfbank şubeye çağırdı. bakalım iyi bir şekilde müşteri temsilcisi ile görüşürsem muhtemelen insiyatif alabilirler, çünkü buradan alacağım kredi ile 2 tane borcumu kapatacağım. 

Hocam yapılandırma yapmıyorlar mı ? ayın 1 inde alıyorsan 1 ine çektir ödeme gününü. Yada tek seferde 2 ödeme yap yani 1i normal ödemen diğeri de fazladan hesapta kalsın mesela ayın 20 sinde fazla para çekilecek ödeme yapılmış olacak sen maaşını alınca yine hesaba atacaksın para yani 1 ay önden gideceksin. Ben öyle yapıyorum. 18 inde maaş alıyorum hemen hesabıma atıyorum parayı erkenden (kredi skorunu da yükseltir diye düşünüyorum) günü gelince kendi otomatik düşüyor zaten hesaptan.

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

kredi de ödeme düzenliliğine çok dikkat ediyorlar. ulan adamın işi olur aşı olur diyen yok ödemediysen çat diye kırmızıyı çekiyor. ama şube çağırdıysa ve o personel de isterse kredi çıkabilir. ya da önceki kullandığın kredi için de faizi uygunsa tek bir kredi altında gününü de maaşına göre yapılandırabilirsin. borç transferi olunca daha kolay veriyorlar genelde ama ödeme gününün aksaması sıkıntı hocam keşke tarihleri yapılandırsaydın gününe göre.

imza.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

kredi de ödeme düzenliliğine çok dikkat ediyorlar. ulan adamın işi olur aşı olur diyen yok ödemediysen çat diye kırmızıyı çekiyor. ama şube çağırdıysa ve o personel de isterse kredi çıkabilir. ya da önceki kullandığın kredi için de faizi uygunsa tek bir kredi altında gününü de maaşına göre yapılandırabilirsin. borç transferi olunca daha kolay veriyorlar genelde ama ödeme gününün aksaması sıkıntı hocam keşke tarihleri yapılandırsaydın gününe göre.

hocam valla akbank'a olan kredim için yapılandırma yaptım, diyorum ki, ayın 13ü olması sıkıntı 1 olmaz mı? yok dedi :) eğer vakıfbank, borcumu kapatmam konusunda bir kredi desteği sunmazsa yapacak bir şey yok. şu an işimiz önce allaha sonra da bankadaki temsilciye kaldı :)

ne diyon?
Toplam Hit: 3929 Toplam Mesaj: 23
kredi bilgi nereden soru cevap para lazım